Skocz do zawartości
Gość Lemon-Cola

Tomb Raider: Anniversary Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamil Croft

A po kiego wuja komuś spolszczenie?

Poto jest abys zapytał :P

 

A spolszczenie jest poto aby wiedziec co postacie mówia w grze bo nie wszyscy znają dobrze angielski prawda Pawelku ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wydadzą patcha i to jest pewne. Co do tego po co tłumaczenie ? Hmmm osobiście jestem w stanie zrozumieć teksty z mowy ale niektórzy nie i sorry ale jak nowi gracze zobaczą DZIECIĘCIE to sobie pomyślą, że Lara kolekcjonuje dzieciaki. Tym bardziej "children of Legend", których IMHO jest bardzo dużo :)

Edytowane przez Pawel7332

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poto jest abys zapytał :P

 

A spolszczenie jest poto aby wiedziec co postacie mówia w grze bo nie wszyscy znają dobrze angielski prawda Pawelku ??

No racja, ale chodzi o to, że ono jest do bani i raczej się pomiotają bardziej niż cokolwiek z niego zrozumieją. A skąd wiesz jak mam na imię? A?

 

BTW ta gra mnie strasznie wessała, jeszcze dzisiaj ją przejdę, muszę ;D

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei uważam że gra z każdym poziomem jest coraz gorsza i nudniejsza. Jestem w przedostatnim poziomie i odechciało mi się już grać, pomimo że koniec jest bardzo blisko. Podobały mi się poziomy w Peru i Grecji. Egipt był już dla mnie słaby a Atlantyda to czysta tragedia. Bardzo nierówna gra moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No racja, ale chodzi o to, że ono jest do bani i raczej się pomiotają bardziej niż cokolwiek z niego zrozumieją. A skąd wiesz jak mam na imię? A?

 

BTW ta gra mnie strasznie wessała, jeszcze dzisiaj ją przejdę, muszę ;D

On mówił do mnie, bo wie jaki jestem przewrażliwiony na punkcie englisha :) A co do tego, że gra jest coraz nudniejsza to wątpię w to bardzo. Bez obrazy ale widać, że Children of Legęd ( nie żeby Legend była zła, bo wciąż w nią gram ) są wśród nas. Edytowane przez Pawel7332

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę główne elementy z gry tylko nieco przerobione i do tego bardziej wymagające trasy do nich. Troszkę klimat został przyduszony ,ale IMO tylko troszkę. Mnie tam się gra znakomicie ,chociaż troszkę poszli na łatwiznę np z poziomem Cistern co w oryginale był nieco lepszy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamil Croft

Ja z kolei uważam że gra z każdym poziomem jest coraz gorsza i nudniejsza. Jestem w przedostatnim poziomie i odechciało mi się już grać, pomimo że koniec jest bardzo blisko. Podobały mi się poziomy w Peru i Grecji. Egipt był już dla mnie słaby a Atlantyda to czysta tragedia. Bardzo nierówna gra moim zdaniem.

 

O tu sie zgadzam Atlantyda wyszła im dosyć kiepsko. Egipt moze byc ale te pulapki byly dosyc latwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już omawiane.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Wybierasz sobie jakiegoś centaura i strzelasz do niego aż włączy się adrenalina mode (w prawym dolnym rogu pojawią się strzałki w 4 kierunkach) i czas na chwilę zwolni. W tym momencie szybko naciskasz Shift+kierunek (lewo lub prawo) i cały czas trzymasz!. Czas się zwolni i gdy 2 białe celowniki namierzą się i zmieni się w kolor czerwony oddajesz strzał.Zaraz potem za pomocą linki (Q) zabierasz mu tarczę. To samo robisz z drugim. Jak już 2 tarcze leża na ziemi to podbiegasz do którejś z nich i zaczynasz strzelać do wybranego centaura. Gdy któryś zacznie strzelać do ciebie zielnym laserem, podnosisz szybko tarcze(E), tak aby była skierowana na wprost centaura co wypuszcza w twoim kierunku wiązkę lasera. Wtedy konik zamieni się w posąg i strzelasz do niego ile wlezie. Jak za pierwszym razem się nie rozsypie to musisz znów za pomocą tarczy odbić jego laser i potem strzelać w kamienny posąg do oporu. To samo robisz z drugim centaurem

 

:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamil Croft

Wiecie moze czemu jak chcem w becie zobaczyc ten bonusywy lvl to mnie wywala do pulpitu i gra sie wylancza co mam zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakaś ściema z tą premierą bo nigdzie gry nie można dostać, byłem w Empiku, gdzie nie wiedzą nic o tej grze, potem w Media (czeladź) gdzie gość mi zaśpiewał, że pod koniec czerwca spodziewają jej sie :wisielec:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamil Croft

CHCEM TO MUSZEM sam sobie odpowiedziałeś BETA ma takie kwiatki

 

PS popracuj nad polszczyzna bo nie ma takich słów jak chcem

 

Wkoncu ucze sie od Cenegi bo nie ma takiego słowa jak Dziecięcie jest dziecie :P

 

Dziś Byłem w Empiku w Suwałkach i jest TRA do kupienia:D Lecz nie kupiłem bo mam zamiar sie w nia zaopatrzec kiedy bedzie tansza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam aż ceny spadną do 50-60 zł :wink: Legenda w miarę szybko staniała.

Zresztą i tak mi się gra lepiej na kopii zapasowej.

U mnie nagrywarka ma czasem problem z odczytem płytek zabezpieczonych SecureROM'em i można czasami popaść w irytację. Nawet czasem nie rozpakowywuję tylko stoi na półce :)

 

Ale z tym Dziecięciem to dali ciała :lol: Gdyby było Dziecię to jeszcze by uszło. A najlepiej gdyby było Scion. Nie wiem, może tlumacz z Cenegi nie ma zielonego pojęcia o TR1, albo tekst dali jakiemuś tłumaczowi przysięgłemu i tak przełożył :damage_wall: Absurd

 

Sprawdziłem w słowniku i jest tam scion = potomek, ewentualnie szczep, latorośl a nie żadne tam Dziecięcie czy Dzieciątko Dołączona grafika

 

A co do samego TRA - bardzo mi się podoba znacznie dynamiczniejsza walka z przeciwnikami, rzeczywiście zmuszająca do sprawnego poruszania się :) No chyba, że wskakuje się na kamienie :wink: ale ja wolę porządny combat :]

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamil Croft

Ja też czekam aż ceny spadną do 50-60 zł :wink: Legenda w miarę szybko staniała.

Zresztą i tak mi się gra lepiej na kopii zapasowej.

U mnie nagrywarka ma czasem problem z odczytem płytek zabezpieczonych SecureROM'em i można czasami popaść w irytację. Nawet czasem nie rozpakowywuję tylko stoi na półce :)

 

Ale z tym Dziecięciem to dali ciała :lol: Gdyby było Dziecię to jeszcze by uszło. A najlepiej gdyby było Scion. Nie wiem, może tlumacz z Cenegi nie ma zielonego pojęcia o TR1, albo tekst dali jakiemuś tłumaczowi przysięgłemu i tak przełożył :damage_wall: Absurd

 

Sprawdziłem w słowniku i jest tam scion = potomek, ewentualnie szczep, latorośl a nie żadne tam Dziecięcie czy Dzieciątko Dołączona grafika

 

A co do samego TRA - bardzo mi się podoba znacznie dynamiczniejsza walka z przeciwnikami, rzeczywiście zmuszająca do sprawnego poruszania się :) No chyba, że wskakuje się na kamienie :wink: ale ja wolę porządny combat :]

 

Dziecie, dzieciecie wogole z zadnych tych slow nie pasuje do TRA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do samego TRA - bardzo mi się podoba znacznie dynamiczniejsza walka z przeciwnikami, rzeczywiście zmuszająca do sprawnego poruszania się :) No chyba, że wskakuje się na kamienie :wink: ale ja wolę porządny combat :]

To jest świetne, bo walki nie sąz góry przesądzone. Tłukąć się3 razy z rzędu z tym samym przeciwnikiem/przeciwnikami za kazdym razem strategia jak i "wynik" jest inny :) . To mi się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamil Croft

Jutro dzwonie do MM w Szczecinie w Sprawie podstawowej wersji TRA która kosztuje tam 119 zl a powinna kosztowac 99,90 zl. Zobaczą jak im dam popalić

 

 

 

EDIT:

Ok juz rozmawiałem z kolesiem i dam wam relacje z rozmową z nim:

Spytałem się czemu gra w wersji podstawowej kosztuje 119 zł a powinna kosztować 99,90 A on mi nato, że nic nie wiedzieli o tym i jak patrzyli na cennik tej gry to pisało ze w empiku,MM i Cenegi gra kosztuje 129 zł( Odziwo jak ja patrzyłem to pisalo, że ma kosztowac 99,90 zł) Ja mu nato to czemu w innych miastach w sieci MM gra kosztuje tyle ile powinna a on mnie zapytał skąd ja mam takie informacje a ja mu nato iż Inne osoby pisały ze zatyle kupiły. I ostatnie zadane mu pytanie czy bedzię zmiejszona ta cena na taka jaka powinna on mi powiedzial ze dzisiaj nie bo nie ma kierownika. Z ostatniego pytania można wywnioskować, że jak będzie kierownik to pogada w sprawie TRA i możliwe że zniża ta cene.

 

I co Pawełku zaskoczony ze zadzwoniłem

Edytowane przez Kamil Croft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...