Skocz do zawartości
KAMILcom

Wc By Kamilcom Update 05/08

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mariush190

że niby co sie robi ?

to jest niebieski :lol:

około 90% ludzi go ma. A wcale taki dobry nie jest i nie jest wart tej kasy. Mam w domu cellfast, innovatek i cristallo, to innovatek przegrywa ze wszystkimi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

około 90% ludzi go ma. A wcale taki dobry nie jest i nie jest wart tej kasy. Mam w domu cellfast, innovatek i cristallo, to innovatek przegrywa ze wszystkimi :D

:blink:

akurat mam to gdzieś ile ludzi ma węże innovateka, nie bede kupował innego wężą tylko dla tego że ktoś na forum ma taki...

pozatym, te 90% ma ten wąż dla tego że jest dobry, napewno lepszy od cellfasta ktorego mialem w starym rev. a tym bardziej cristallo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od cristallo jest napewno lepszy, ponieważ nie am nic gorszego niz cristallo ;)

A propos temperatury na cpu. Zinstaluj sobie najnowszą wersje SpeedFan'a, ostatnio dodali poprawną temperatury z rdzenia proców K8, jako jedyny program chyba podaje ją prawidłowo.

 

Edit: po co jest ten wąż na karcie graficznej?

Ten wąż miedzy nb a coolriverem to przypadkiem nei jest zagięty?

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit: po co jest ten wąż na karcie graficznej?

Ten wąż miedzy nb a coolriverem to przypadkiem nei jest zagięty?

wąż po to że tam stoi luzem wentyl 120mm i lepiej żeby nic nie uszkodził (na wszelki wypadek)

jest zagiety ale nie widze problemu skoro woda normalnie płynie a zagiecie jest minimalne (musiał bym go skrocic a nie chce mi sie rozbierać ukladu ...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

Od cristallo jest napewno lepszy, ponieważ nie am nic gorszego niz cristallo ;)

Bo nie widziałes cristallo ktore kupiłem trzy dni temu w castoramie. :lol:

Sam byłem zdziwiony, byłem se w casto, z ciekawosci zobaczyłem, a on takie mięciutki. B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie widziałes cristallo ktore kupiłem trzy dni temu w castoramie. :lol:

Sam byłem zdziwiony, byłem se w casto, z ciekawosci zobaczyłem, a on takie mięciutki. B-)

Czyżby jakaś nowa rev węży cristalshit? Te co zazwyczaj widuje w budowalnych i ogrodniczych sklepach, i ten co mam w domu to sie tylko do podlewania kwiatków nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

Czyżby jakaś nowa rev węży cristalshit? Te co zazwyczaj widuje w budowalnych i ogrodniczych sklepach, i ten co mam w domu to sie tylko do podlewania kwiatków nadaje.

Mam w domu pare centymetrów starego i 3m nowego. Roznica jest ogromna. Napewno są miekksze od innovateków. I to duuużo, bo innovateki są przeciez twarde :D

Mam tez metr starego i uzywanego cellfasta. Oczywiscie troche lepszy, ale dużej roznicy nie ma.

pod koniec wakacji zamontuje do WC i sie okaze czy do świąt wytrzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...