Skocz do zawartości
Nawi

Fortron 400-60pfn 400w Z Allegro?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otoz zastanawiam sie nad zakupem zasilacza przez allegro gdyz obszedlem cale miasto i chyba wszystkie sklepy komputerowe i w zadnym nie mieli Fortrona nawet zeby zamowic, znaczy 1 koles mial ale rzucil cene 170 zl za 400W to tylko podziekowalem grzecznie . Wracajac do allegro, mam na zasilacz 100 zl bo moj obecny MERCURY 400W szaleje , znalazlem taka oferte: http://allegro.pl/item108871618_fortron_fs...od_freego_.html

co o niej myslicie, gosciu pisze:

Zasilacze to leżaki magazynowe!

Mogą posiadać mniejsze lub większe rysy na obudowach powstałe podczas transportu

(karton zbiorczy + Polskie drogi) na co nie mam niestety wpływu jest ich naprawde niewiele lub nie ma wogóle.

potem pisze ze to i tak nie ma zanczenia bo sa super extra...tak ale ja chcialbym poznac wasza opinie jako specow od tego i osob ktore maja/mialy takie. Sprzedawca moze pisac ze sa super jednak ja wole sie dowiedziec tego od osob postronnych. Pozdrowienia i dziękuję z gory za pomoc. Edytowane przez Nawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam właśnie ten zasilacz od freego, no i fakt - kilka rysek na nim było, ale to raczej nie wpływa na jego pracę :P spokojnie ciągnie to co w podpisie (i napewno więcej) (pamiętajmy że ten zasilacz nie nadaje się już do zasilania sprzętu z prockiem który bierze z +12V)

Edytowane przez kiewas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(pamiętajmy że ten zasilacz nie nadaje się już do zasilania sprzętu z prockiem który bierze z +12V)

hmm? nie kapuje jak procek moze brac +12 ?

 

btw powiedz cos wiecej o nim - jak ci sie sprawuje ile ma lat czy jest glosny itp.

Edytowane przez Nawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barton 2500+, ASUS A7N8X-E DELUXE, Radeon 9600 128mb, Maxtor 6Y080M0 SATA, 512 Dual DDR, CD-RW, DvD-Rom

 

zalezy mi przede wszystkim na bezpieczenstwie i niezawodnosci tych zasilaczy

Edytowane przez Nawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tym forum praktycznie kazdy kto ma fortrona z zasobow allegro wychwala go, czasem slyszy sie ze dany egzemplarz mial jakas wtyczke uszkodzona ale to rzadkosc,

 

zawsze mozna kupic nowego modecoma wersja 350W kosztuje ~99zl a 400W ~150 wtedy masz pewnosc ze jak cos bedzie nie tak to mzoesz go dac na gwarancje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ae jakby nie patzec to fortrony sa takie same jak te modecomy mc chyba :D ale jedak kosztuja o wiele mniej za cene 350 modecoma mam fortrona 400 a jakosc ta sama jak nie lepsza, wiem ze modecom robi fortrony ale wydaje mi sie jakos ze lepiej jednakze nie wiem jak to jest z tymi z allegro, ale chyba mi wyjasniles :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...wiem ze modecom robi fortrony ale wydaje mi sie jakos ze lepiej jednakze nie wiem jak to jest z tymi z allegro, ale chyba mi wyjasniles :D

Po pierwsze to Fortron robi modecomy, a z allegro kupilem od jednej pani i było wszystko OK, stan idealny, porządnie zapakowany, rewelka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tym forum praktycznie kazdy kto ma fortrona z zasobow allegro wychwala go, czasem slyszy sie ze dany egzemplarz mial jakas wtyczke uszkodzona ale to rzadkosc,

 

zawsze mozna kupic nowego modecoma wersja 350W kosztuje ~99zl a 400W ~150 wtedy masz pewnosc ze jak cos bedzie nie tak to mzoesz go dac na gwarancje:)

w końcu jest 12 mies gwary na te z allegro ... ciekawe jak z realizacją :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...