Skocz do zawartości
Carson

Wc Rev3->rev4(?) By Carson (bloki Homemade)

Rekomendowane odpowiedzi

tak sobie myslalem zeby zrobic blok , tylko powiedz,

1. w jaki sposow rzezbic otwory w miedzi, tak zeby bylo w miare dobrze zrobione ?:P

2. skad wziac taki kawal czystej miedzi ? bo w skupie metali kolorowych chyba bedzie ciezko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 raczej bez frezarki/wiertarki stolowej nic nie zrobisz, a nawet jesli to bedzie to wygladalo tragicznie, bez odpowiednich narzedzi lepiej sie za to nie zabierac.

 

2 wrecz przeciwnie, wlasnie w skupie/sklepie metali kolorowych bedzie najlatwiej dostac miedz, sprzedaja ja zazwyczaj w postaci plaskownikow, np o szerokosci 5cm i wysokosci 1cm a dlugosc jaka chcesz, idalny na bloczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zaszlo pare zmian w moim kiblu a ze dzisiaj wpadl w moje rece cyfrak to okazjonalnie cyknalem pare fotek:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

tutaj moje ostatnie dzielo, wlutowane mufki do kadeta (juz mialem dosyc tych wystajacych rurek srednicy 1,5cm :) )

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

i moja nieszczesna (nieskonczona) obudowa z ktorej wszyscy sie smieja :cry:

 

Dołączona grafika

 

bloczek na hdd chwilowo wylecial z ukladu bo musze przegwintowac otwory na krocce na 1/4"

 

ogloszenia drobne: przygarne sympatyczna i bez zobowiazan obudowe :unsure:

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...