Skocz do zawartości
AndyN

Opinie o ministrze edukacji - Romanie Giertychu

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne zalosnie smieszne - 'szkola do nauki' - faktycznie, tylko po to tam chodziliscie? Gratuluje wspaniale przezytej mlodosci.

I kolejna debilna kalka - 'jak ty do pracy pozniej bedziesz jezdzil'. Tak faktycznie kazda praca wymaga gajerka. Ja jezdze w wysokich butach i bojowkach. I doskonale pasuje do pracy. Pracuje w strazy pozarnej :-> (tak, mundurowka)

Nie ma to jak uzyc wyjatku jako argumentu na odparcie tezy o regule... ja siedzac w Erze w centrum zarzadzania siecia przychodzilem do pracy w dzinsach i t-shircie (jak i reszta pracownikow NMC zreszta), ale czego to dowodzi, skoro cala reszta firmy zasuwala w garniakach?

 

Odwracajac kota ogonem - jakbys przyszedl do pracy w garniaku, pewnie spotkalbys sie z co najmniej dziwnymi spojrzeniami, nie? Po prostu w miejscu pracy obowiazuje zazwyczaj pewien dress code i, chcac nie chcac, trzeba sie do niego dostosowac. IMO mundurek w szkole pozwala sie do tego przyzwyczaic.

 

@lukmek - moglbys napisac, jak mial wygladac proponowany u was mundurek? Bedzie jakis przyklad z zycia, a nie tylko teoretyzowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukmek - moglbys napisac, jak mial wygladac proponowany u was mundurek? Bedzie jakis przyklad z zycia, a nie tylko teoretyzowanie :)

Za 180 zł miały być 2 marynarki.

Na lewym ramieniu marynarki tarcza szkoły, a na prawym to, że to szkoła wspierająca jakieś uzdolnienia.

I według moich nieoficjalnych informacji na plecach podobnierz miał być certyfikat ISO :lol:

Taka była propozycja pani dyrektor, która nie przeszła.

Edytowane przez lukmek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

same marynarki? omg przecież w marynarce w szkole można się ugotować <_< i prawda jest taka że to przeszły by w 10-20% szkoły w reszcie za drogo i mnie to cieszy... costi taki mundurek zaspokajał by twoją żądzę mundurków?

 

edit: ort :P

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Majkel

Dostałem dzisiaj linka o tym, że Giertych chce zabronić sprzedawania gier bo twierdzi, że one wywołują agresje wśród młodzieży. Żal.pl poprostu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwracajac kota ogonem - jakbys przyszedl do pracy w garniaku, pewnie spotkalbys sie z co najmniej dziwnymi spojrzeniami, nie? Po prostu w miejscu pracy obowiazuje zazwyczaj pewien dress code i, chcac nie chcac, trzeba sie do niego dostosowac. IMO mundurek w szkole pozwala sie do tego przyzwyczaic.

Nie. Komendant z kolei zwykle w marynarce jest. Po prostu nie lubie jak wszyscy przeginaja w jedna strone - 'gowniarzu nos mundurek' (oczwiscie przesadzam) a druga strona przegina w strone 'ubiore sie jak 16-letnia dziwka albo zaćpany zią'. Miałem długie włosy, nosilem skóre, glany, ale koszulki cannibal corpse, deicide czy samaela z okladka 'ceremony of opposities' zostawialem sobie na pozniej.

Po prostu srodek, k****, srodek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

same marynarki? omg przecież w marynarce w szkole można się ugotować <_< i prawda jest taka że to przeszły by w 10-20% szkoły w reszcie za drogo i mnie to cieszy... costi taki mundurek zaspokajał by twoją rządzę mundurków?

Marynarke mozesz zdjac i powiesic na oparciu krzesla ;)

 

Jaka znowu żadze ;) Po prostu, w przeciwienstwie do niektorych tutaj, nie uwazam mundurka z definicji za wszelkie zlo tego swiata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marynarke mozesz zdjac i powiesic na oparciu krzesla ;)

 

Jaka znowu żadze ;) Po prostu, w przeciwienstwie do niektorych tutaj, nie uwazam mundurka z definicji za wszelkie zlo tego swiata.

Ja osobiście do mundurku w takiej postaci również nic nie miałem.

Ale ogół zadecydował inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Nie. Komendant z kolei zwykle w marynarce jest. Po prostu nie lubie jak wszyscy przeginaja w jedna strone - 'gowniarzu nos mundurek' (oczwiscie przesadzam) a druga strona przegina w strone 'ubiore sie jak 16-letnia dziwka albo zaćpany zią'. Miałem długie włosy, nosilem skóre, glany, ale koszulki cannibal corpse, deicide czy samaela z okladka 'ceremony of opposities' zostawialem sobie na pozniej.

Po prostu srodek, k****, srodek.

dokładnie, środek...

 

sama marynarka? no dobra to jeszcze przejdzie, gorzej jak by to miało być więcej... dziś widziałem jak wracałem dziewczynę z władka IV w ich elo czerwonej spódnicy w zieloną kratę :mur: a myślałem że mundurki mają tylko w pon, a tu okazuje się że święta też ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sama marynarka? no dobra to jeszcze przejdzie, gorzej jak by to miało być więcej...

Mam nadzieje, ze nie planowalbys do marynarki zakladac eloziomalskich spodni ;) Dopiero bys "fajnie" wygladal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

znowu nie zauważyłem że ktoś odp :P <_<

 

nie no eloziomalskich to ja nawet nie mam, więc bym nie zakładał tak czy owak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam gadacie, mundurki to nie taki zły pomysł. Sam mam mundurek w szkole więc mnie ten pomysł nie rusza. Dobrze wiedziałem gdzie chce iśc do szkoły i poszedłem tam na własną odpowiedzialność. Wiedziałem co mnie tam czeka zresztą jak 600 innych osób. Granatowe spodnie, niebieska koszula (w święta iitp. biała) i krawat z logiem szkoły. Ja nie widze problemu i to nosze bo czemu by nie? Mundurek jest w mojej szkole juz od jej powstania czyli 60 lat. Nikt sie nie buntował i my tez nie zamierzamy. Bo i po co? Po pewnym czasie człowiek wpada w rutyne i nie zwraca na to uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

A tam gadacie, mundurki to nie taki zły pomysł. Sam mam mundurek w szkole więc mnie ten pomysł nie rusza. Dobrze wiedziałem gdzie chce iśc do szkoły i poszedłem tam na własną odpowiedzialność. Wiedziałem co mnie tam czeka zresztą jak 600 innych osób. Granatowe spodnie, niebieska koszula (w święta iitp. biała) i krawat z logiem szkoły. Ja nie widze problemu i to nosze bo czemu by nie? Mundurek jest w mojej szkole juz od jej powstania czyli 60 lat. Nikt sie nie buntował i my tez nie zamierzamy. Bo i po co? Po pewnym czasie człowiek wpada w rutyne i nie zwraca na to uwagi.

weź się zastanów co piszesz, przecież oczywiste że w szkołach "z tradycją" ( :lol: )te mundurki będą zawsze i nikt się nie będzie buntował bo to tradycja, bunt=pierwszy w kolejce do zmiany szkoły i tyle.

 

 

Powiedzcie mi na co on szuka tych uczennic w ciąży? Rozumiem że na świadectwie będzie też (a także wliczane do średniej) wychowanie do życia w rodzinie? :mur: miałem takowe w podst (no tam jak na nasz wiek to nawet spoko było), w gim nie dość że nikt nie chodził (bo i po co słuchać drugi raz tego samego?) to babka straszne głupoty gadała, ble <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weź się zastanów co piszesz, przecież oczywiste że w szkołach "z tradycją" ( :lol: )te mundurki będą zawsze i nikt się nie będzie buntował bo to tradycja, bunt=pierwszy w kolejce do zmiany szkoły i tyle.

A g. prawda. Dyro zrobił takie małe referendum kto jest za zniesieniem mundurków i wiesz co wyszło? Że 3/4 szkoły było przeciw. Reszta była za zniesieniem. Zresztą dyro nam sam powiedział, że jeżeli chcielibyśmy usunąć mundurki z regulaminu szkoły to dało by sie to załatwić. Ile osób poszlo o to prosić? Nikt. To chyba o czymś świadczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...