Skocz do zawartości
Boxster

Alien Shooter 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sialala

no cóż czekamy do lipca :] (przynajmniej tak pisze na główne stronie twórców)

Nie chce byc czepliwy, ale "jest napisane" - "Mis" i "Co mi zrobisz jak mnie zlapiesz" was niczego nie nauczyly?

 

OT:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

"przyszlem", "poszlem", "zdanzam", "tu pisze" itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Pogralem i powiem ze niezla gierka ;]

Milo sie gralo.

BTW odpalcie sobie ten level (survival) i zobaczcie jak fajnie cienie sa rzucane gdy poswiecimy latarka na drzewo [;.

 

Few weapons :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doczekaliście się oficjalnego dema "dla ludzi" (poprzednie było dla prasy): http://www.gamershell.com/news/31046.html

Jest ograniczenie czasowe do 8 minut - ciekawe, ja skończyłem bez problemu, to albo miałem inną wersję, albo po prostu szybciej się poziom przechodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce byc czepliwy, ale "jest napisane" - "Mis" i "Co mi zrobisz jak mnie zlapiesz" was niczego nie nauczyly?

 

OT:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

"przyszlem", "poszlem", "zdanzam", "tu pisze" itp

taki mały OT, od początku tego roku forma PISZE jest również formą poprawną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ze jak? Kto to wprowadzil? Ja i tak bede mowil jest napisane :lol: bo tak jest poprawnie, nie wiem po co oni to zmieniaja.

 

A co do samej gry, milo sie gra ale nudzi jak sie dluzej pogra... mila sieczka ale jakos nie wciagnelo mnie.

Gralem wystarczajaco dlugo zeby to stwierdzic ;] gralem kiedys w podobna gre, nie pamietam dokladnie nazwy ale tez sie strzelalo do roznych potworkow, takie gry sie szybko nudza.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioorek to Ci się tylko zdaje bo to demo [; tak jak draak zasugerował. Zobaczysz full. To jest gra którą po 2h grania wyłączasz a później to 'coś' będzie Cię do niej ciąglo zpowrotem ;].

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Mnie z "takich" gier to ciagnie tylko do Metal Slugow. Konkretnie do trojki. 45 minut i po grze. Jak we dwoje to nawet szybciej. Choc nigdy nie udalo mi sie jej skonczyc na jednym kredycie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze jak? Kto to wprowadzil? Ja i tak bede mowil jest napisane :lol: bo tak jest poprawnie, nie wiem po co oni to zmieniaja.

 

A co do samej gry, milo sie gra ale nudzi jak sie dluzej pogra... mila sieczka ale jakos nie wciagnelo mnie.

Gralem wystarczajaco dlugo zeby to stwierdzic ;] gralem kiedys w podobna gre, nie pamietam dokladnie nazwy ale tez sie strzelalo do roznych potworkow, takie gry sie szybko nudza.

no co ty, full jedynka leży u mnie na dysku jakieś 1,5 roku i nie ma tygodnia żebym w to nie pocinał dla odstresowania.

W trybie przetrwania mam 680 000pkt i czekam na 1M, a dwójke na pewno dopracują i będzie miód

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh coś pięknego... przypomina mi troszke Crimsonland-a który tez jest super... Alien Shooter 2 jest całkiem przyjemny... można sie odstresować :) Chociaż może i grafika jak i animacje postaci nie są najlepsze to i tak gierka wciąga na maxa.. czekam na pełną wersje (a może już jest :)?! ) i wydaje mi się że nie będzie raczej droga..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy pełną wersje :D Po niemiecku i rusku :mur: Ja nie moge tego pojąć jak można wydać gre w takich kiczowatych językach ? Ma ktoś jakąś łatke zangielszczającom lub polonizującom ?

Kiczowaty to jest twój polski :lol: A tak poważnie, to w grę da się zagrać bez znajomości rosyjskiego - ja tak gram, ale przyznam, że wolałbym angielską wersję. Fabuła nie jest zbyt skomplikowana B-) Ale zawsze fajniej wiedzieć co do ciebie mówią...

 

Nie grałem w pierwszą część, ale ta jest całkiem sympatyczna. Ot krwista i myśleć nie trzeba :lol:

Tylko ten starforce - kupując grę od razu musisz się nastawić na cracka, by nie mieć tego syfu na kompie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna podmienic pliki z folderu TEXT wersji niemieckiej z anglojezycznym demem i juz mamy w 90% wersje angielska. W zasadzie tylko menu i pare drobiazgow pozostaje po niemiecku.

 

Gierka fajna ale do Crimsonlanda IMHO troszke brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wyszła 23 lutego w USA, a u nas ani widu, ani słychu :(

Update- niby u nas była premiera, ale nigdzie jej nie widziałem.

 

Update 2- jest na Allegro i pewnie lada chwila będzie w kioskach - 14 zł za edycję z Alien Shooter + dodatek.

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Full może być imho, mój brat w to gra, mnie raczej takie produkcje nie bawią. Jeżeli lubisz niewymagające myślenia zabijanie potworów, ta gra, to coś, co musisz mieć. W przeciwnym razie można sobie imho podarować. Po instalacji (gra jest na 2CD) zajmuje ~1,85 GB. Ciekawe na co :lol:.

Screeny z fulla...

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Więcej nie chce mi się, graficznie gra jest biedna, ale to nie o grafikę chodzi ;).

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu grafika jest bardzo dopracowana. Gra świateł/cieni jest na jawyższym poziomie ( znacznie lepiej niż np. w Doom III), tekstury i efekty specjalne są dobrej jakości. Pełno jest smaczków graficznych, wnętrza nie są puste- można bardzo wiele zniszyć i jest nawet trochę fizyki. Wady- tylko jedna- moja postać mając na sobie mechaniczno-organiczną zbroję i Big Fucking Gun po zmianie broni na malutki pistoleciek staje się automatycznie o połowę mniejsza ;)

Gra jest odskocznią od FPP i tak trzeba do niej podejść, bo ile można...Na obecnym sprzecie gram na full, ale czasem zażyna- ale i tak jest nieźle jak na GMA ( w kwietniu będzie upgrade :>). Ciekawe, jakby chodziła na moim popszedniem Geforce 6100@ 530 MHz i Sempronie 256 cache 2.32 GHz.

 

To taki Serious Sam w 2.5D, ale w zdecydowanie bardziej ciężkim klimacie. Masakra wylewa się z ekranu, animacje urwanych głów, rąk (macek) razem z bronią, rozerwania bebechów przez shot-gun-a, palenie żywcem jest PERFEKCYJNA. Po przejściu mojej drobnej kobietki cała plansza jest gęsto czerwona, a jak jeszcze wsiądziemy do samochodziku (Carmageddon), czy innego czołgu, to wytłuczenie i 2000 istnień w ciagu 2 minut ciagłego ognia (+ rozjeżdżanie) nie jest problemem. Nawet trochę jest fabuły, NPC, sklepik i "RPG" na miarę Diablo II ;)

9/10 - lepsza od 1-ki ( też warto pograć) pod każdym wzgledem. Najlepsza podróba Alien Bred i znacznie od niego lepsza :)

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

jest ta gra dostepna w kioskach juz do kupienia? Bo ponoc w kioskach miala byc dystrybucja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam temacik. Jakoś w połowie 2009 wyszła wersja Reloaded (2 nowe plansze + kilka drobnych ulepszeń), a ja właśnie jutro sobie w nią zagram :D

 

Oprócz tego między czasie pograłem w Zombie Shooter 1-2 i remake Alien Shooter - Revisited - podobne, acz odstające nieco od Alien Shooter 2. Można pograć, jak komuś mało było ;)

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...