Skocz do zawartości
Picasso-89

Samsung 970p Vs Fujitsu-siemens P19-2

Rekomendowane odpowiedzi

I tak się nic z tego nie dowiedziałem.

Od pierwszych postów w tym temacie wiadomo jaka jest opinia większości. Od razu dostałeś linki do świetnych testów. Masz opinię lukmeka który widział oba monitory. Kupiłeś szajsunga i masz pretensje, nadal nie czytasz tego co DOSTAJESZ JAK NA TACY. Idź z bogiem i nikogo już tu nie denerwuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale się troszkę obraziłem. Już myślałem , że wszyscy śa tu spox ale jak widać nie.

 

Forum i tak nie opuszcze przez jednego ,,eksperta'' :lol2:

 

Zamknąć temat!!! szkoda się kłócić

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Sorki, że się troszkę wtedy wk... ale do rzeczy. Dalej chodzi o tą wymiane na P19-2. Wiem, ze go polecacie ale mam jeszcze parę pytań:

 

P19-2 jest podobno na matrycy 970P. Jak mówicie, że ma lepszy obraz to co oni zrobili w tym kierunku ??

Na MVA srednie czasy matrycy w P19-2 są rzeczywiście o połowe mniejsze niż w Samsungu co powinno powodować mniejsze zmużenie.

Odpowiedzcie mi tylko jak jest z tym smużeniem w P19-2. Czy jest dużo mniejsze niż w 970P ?? jeśli Samsung by mi tak nie smużył w PES5 i Fifie 2006 to bym go nie zmieniał. Nie chce kupić P19-2 i żeby smużył tak samo jak Samsung.

 

Ogólnie zadałem pytanie na niejednym forum i mówią że 970P a P19-2 to kwestia gustu.

Teraz Wy namówiliście mnie na P19-2 ale czy różnica jest aż tak ogromna ??

 

PS. Tylko nie wytykajcie mi że pisaliście mi to wyżej tylko załóżymy, że ten post jest pierwszy

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p19 ma lepszą elektronike :)

obraz jest lepszy bo nie zastosowano w nim modułu FRC - mieszadełka 6bitowej palety tak aby osiagnać 16,2Mkol

 

smurzenie w fifie będzie podobne - żadna *VA sobie z tym nie poradzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Właśnie bardzo chodziło mi o to smużenie. Na mva tak jak już pisałem czasy rzeczywiste ma o połowe krótsze niż Samsung, ale pewnie smuży tak samo. Co do obrazu Samsunga to chyba nie różni się dużo od P19-2, przynajmniej dla przeciętnego użytkownika(wiem, że pisaliście, że różnica jest spora). Pisze tak, ponieważ takie opinie są na niejednym forum. Tak szczerze to wolę odpóścić trochę z jakości obrazu Samsunga ale za to cieszyć się ładniejszą stylizacją. P19-2 jest poprostu dla mnie okropne.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bachus81

I po co polecasz złom jak się nie znasz? Daje ci to radość?

Dla mnie to nie jest złom tylko bardzo dobry moni za rozsądne pieniądze z gwarą na Bad piksele.

 

Nie robi mi przyjemności czytanie chamskich i prostackich komentarzy twojej osoby. Jeśli tylko zależałoby to odemnie to miałbyś facet bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Właśnie bardzo chodziło mi o to smużenie. Na mva tak jak już pisałem czasy rzeczywiste ma o połowe krótsze niż Samsung, ale pewnie smuży tak samo. Co do obrazu Samsunga to chyba nie różni się dużo od P19-2, przynajmniej dla przeciętnego użytkownika(wiem, że pisaliście, że różnica jest spora). Pisze tak, ponieważ takie opinie są na niejednym forum. Tak szczerze to wolę odpóścić trochę z jakości obrazu Samsunga ale za to cieszyć się ładniejszą stylizacją. P19-2 jest poprostu dla mnie okropne.

 

Pozdrawiam

a co będziesz patrzył w ramke czy w matryce ?? :wink:

wq mnie wersja czarno-srebrna P19-2 jest B.elegandzka :wink:

 

a gorsza jakosć obrazu w szajsungu jest właśnie widoczna dla przeciętnego urzytkownika ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie jest złom tylko bardzo dobry moni za rozsądne pieniądze z gwarą na Bad piksele.

 

Nie robi mi przyjemności czytanie chamskich i prostackich komentarzy twojej osoby. Jeśli tylko zależałoby to odemnie to miałbyś facet bana.

a może ten monit jest bardzo dobry, tylko dlatego, że podałeś linka do SWOJEGO sklepu?? :razz: :razz: :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wq mnie wersja czarno-srebrna P19-2 jest B.elegandzka :wink:

czarno-srebrna... to jest jakaś inna wersja, czy ta ogólnie dostępna np. na komputroniku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

192 zł więcej za inny kolor ... to według mnie lekka przesada

w siriusie czarny kosztuje z 20zł wiecej :wink:

 

a radze brać czarny poniewarz biały wygląda ochydnie :/

 

srebrno-carny prezętuje sie o wiele lepiej - a to uczucie kontrastu to + :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł666 dorzucił do swojej odpowiedzi linki właśnie z siriusa. Na podstawie cen z tej strony wynika, iż czarny monitor jest droższy właśnie 192zł :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...