Skocz do zawartości
:SOOLIGH:

Jaka Dobra Plyta Pci-e Z S.754 ?

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

jaka plyte kupic pod s.754 i PCI-E zeby dalo sie bez problemow podkrecic Semprona 2600+? czytalem ze wiekszosc nowych plyt pod s754 i PCIe nie umozliwia zmiany napiecia na proca a jest mi to niezbedne do krecenia. Moze ktos ma do sprzedania jakas ciekawa plyte pod oba gniazdka to mozemy ponegocjowac :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rady ale to troche niepowazne - sprzedaj semprona i kup sobie venicka :).. sprzedaj malucha i kup sobie mercedesa - rada dobra ale w moim przypadku nierealna :)

 

ogolnie na plyte chce wydac do 250 zl

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 21 11 1991

No to sprzedaj sempa z plyta i grafika dołórz 250zł kup venice 3000+ Asrock dual sata 2 i grafike :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak... Koles pyta o plyte glowna pod 754 i PCI-e - nie pyta, czy sie oplaca. Po prostu chce kupic nowe mobo!

Ja polecam TO. Jest to najlepsza plyta do podkrecania na 754 z pci-e. Wiem, ze w Komputroniku jest drogo, wiec mozesz znajdziesz w innym sklepie w satysfakcjonujacej Cie cenie. Jednak najlepiej, jesli sam wybierzesz, dlatego przeczytaj TEN artykul. Pzdr.

Edytowane przez Muniol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak... Koles pyta o plyte glowna pod 754 i PCI-e - nie pyta, czy sie oplaca. Po prostu chce kupic nowe mobo!

Ja polecam TO. Jest to najlepsza plyta do podkrecania na 754 z pci-e. Wiem, ze w Komputroniku jest drogo, wiec mozesz znajdziesz w innym sklepie w satysfakcjonujacej Cie cenie. Jednak najlepiej, jesli sam wybierzesz, dlatego przeczytaj TEN artykul. Pzdr.

fakt DFI daje rade ale to juz jednak troszke za drogo :( coz, chyba zdecyduje sie na Asusa K8N4-E za 239zl, czy ktos mial stycznosc z ta plyta ? jak sie podkrecaja na niej "niskie" semprony (2600+,2800+) ?

 

pozdrawiam

Edytowane przez :SOOLIGH:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze epox 8npa7i - mam, polecam.

osiaga wysokie htt (moja 390), problem stanowic moze ograniczone napiecie jakie mozna dac na procesor - 1.55V.

 

apropos tego asusa:

dla sempronow 2500/2600/2800 max napiecie to 1.45V... chyba nie trzeba tego komentowac.

Edytowane przez tomos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt DFI daje rade ale to juz jednak troszke za drogo :( coz, chyba zdecyduje sie na Asusa K8N4-E za 239zl, czy ktos mial stycznosc z ta plyta ? jak sie podkrecaja na niej "niskie" semprony (2600+,2800+) ?

 

pozdrawiam

osobiscie odradzam, mialem z ta plyta w cholere problemu w dueacie z sempronem 3000+ i 2x512 ram.. tyle ze mialem stara rewizje w nowszych podobno juz jest lepiej ze stabilnosci..

 

co do podkrecania jezeli sie nie myle nie ma mozliwosci zmiany vcore na proocesorach ktore nie maja Cool&Quiet czyli nizszych niz 3000+

 

 

popatrz za jakims epoxem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 250zł to epox 8npa7i. Można ustawić napięcie do 1,55V, a na asusie można podnosić napięcia tylko na sempronach 3000+ i więcej i athlonach. Asus ma za to lepszą zintegrowaną dźwiękówkę, jeżeli to ma jakieś znaczenie.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asus ma za to lepszą zintegrowaną dźwiękówkę, jeżeli to ma jakieś znaczenie.

jak komus zalezy na jakosci dzwieku to i tak kupi sobie chociaz sb live'a, a ja osobiscie na ten dzwiek z epoxa nie narzekam, choc wczesniej mialem wlasnie live.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwiek nie jest az tak wazny bo nie mam szczegolnie dobrych glosnikow, czy w sumie wychodzi na to ze epox, znalazlem go w sieci za 222zl (czyli duzo taniej niz DFI) a przy takich mozliwosciach OC spokojnie mi wystarczy, dzieki wszystkim za opinie

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt DFI daje rade ale to juz jednak troszke za drogo :( coz, chyba zdecyduje sie na Asusa K8N4-E za 239zl, czy ktos mial stycznosc z ta plyta ? jak sie podkrecaja na niej "niskie" semprony (2600+,2800+) ?

 

pozdrawiam

nie zmienisz napiecia na procku na tej płycie. Bierz tego Epoxa co Ci piszą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...