Skocz do zawartości
Gregor1230

Flatout 2

Rekomendowane odpowiedzi

Insetta się odblokowuje na 100% po przejściu Race na 100%... Wiem bo ją dostałem... Dalej szukam co do ciężarówki i busa ;] Dany a flatmobila i resztę dostałeś ? :>

No dobrze , ja przeszedłem wszystkie wyścigi te z górnej linii

a tych skoczni i podjazdów (kręgle , baseball, basen) nie zaliczałem bo nudne .

Myślisz , że dlatego nie dostałem lepszych samochodów.

Na końcu listy mam Sunray , SpeedEvil , Road King.

Flatmobila i Insetta brak.

Edytowane przez danywatt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że przez brak zaliczenia stuntów ;) Ja mam wszystkie (co prawda nie wszystkie są na 1-3 miejscu ale są ;]) i mam Insette ;] Co do gry to ja nie mieć takiej możliwości z powodu takiej, że mój provider od ponad 2 tygodniu wymienia sprzęt (sic!) i net chodzi tak że lepiej nie gadać :mur: ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cała gre na 100% (wszystkie mozliwe wyscigi na 1 miejscach skonczone) i niestety nie mam autobusu i innych bonusowych wózków. Wyglada na to ze scigac sie nimi mozna tylko w multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie dlaczego jak gram w stunt to mi sie tak szybko pasek napelnia i odrazu wylatuje koles i w sumie nie da sie nic przejsc dobrze.W tutorialu jest zupelnie inaczej i moj kuzyn z ktorym gram przez neta tez ma dobrze tylko ja mam jakos dziwnie.Wiecie jak to naprawic.Z gory dzieki Mam jeszcze jedno pytanie czy jest mozliwe wyciagniecie muzyki z gry.Wielkie dzieki za odpowiedz Pozdro rogacz

Edytowane przez rogacz1231

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad 1. Nie...

ad 2. Nie :|

 

@Ludwiczek

Każdy się może pomylić [; Ja się aktualnie modami do FO2 nie interesuję, odpowiedziałem po prostu, że w normalnej wersji się nie da ;)

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Mam dwa pytaka:

1 - da sie grać w F2 na splitscreenie we 2 ?

2 - da sie jakoś zwiekszyć poziom trudności ? bo im dalej jestem tym jest łatwiej ?

1 Mod jest albo go robią poszukaj na googlach FO2 mods

2 jest mod Sim

 

Lanc nie pomogłeś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole tutaj arcade od sima ;). Chodzi mi o to, że od "późnej" klasy race robi sie za łatwo bo przeciwnicy nie są juz tak szybcy jak ja. Musze sie scigać na początkowym wózku i w dodatku bez nitro kita. Chciałbym po prostu aby przeciwnicy szybciej jeździli ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może już było ale imo warto jeszcze raz to podać. W FAQ jest napisane jak rozwiązac problem z directx'em. Też miałem taki problem i wcale nie musiałem instalować directx'a z płyty. Na płycie w folderze DirectX i tam właśnie znalazłem odpowiedni plik. Potem skopiowałem do folderu z grą i był git ;). Imo łatwiejszy sposób niz instalacja calego DirectX'a. Jak było to sorki ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też sobie jeżdze na kierze - Momo Racing. Jakie było moje zdziwienie, kiedy zauwazyłem, że na szutrze, asfalcie, piasku, FF działa kompletnie inaczej :blink: na szutrze kierownicą lżej sie operuje niż na asfalcie. Super sprawa.

 

P.S. Dzięki Ludwiczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać ze każdy stunt też na 1 ;). Szkoda ze nie ma za to nagrody w postaci np. kombajnu itp ;d. Mniejsza z tym.

 

Znacie jakieś fajne mody/dodati itp ? W googlach szukałem i prawie nic nie znalazłem (tym bardziej moda na spltiscreen :().

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spobowalem F2 na momo force i faktycznie na asfalcie FF inaczej dziala niz na szutrze, ale ogolnie przyjemniej mi sie gra na strzalkach, bo w przypadku kolizji FF dziala jakos tak dziwnie, uproszczenie. nie czuc czy podloze jest rowne czy tez nie. jedynie co sie zmienia to sila centrowania.

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Zapomniałem dodać ze każdy stunt też na 1 ;). Szkoda ze nie ma za to nagrody w postaci np. kombajnu itp ;d. Mniejsza z tym.

 

Znacie jakieś fajne mody/dodati itp ? W googlach szukałem i prawie nic nie znalazłem (tym bardziej moda na spltiscreen :().

Na tej stronie jest dużó modów http://flatoutjoint.com/component/option,c...c,select/id,23/

 

Co do split screena to niema go jest na forum coś że można jeździć dwoma samochodami ale do split screena jeszcze daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest na klawiature :lol: Profanacja używać do niej kiery ( profanacja z punktu widzenia kiery ).

nie z godzę się z tobą. Wg mnie świetnie się gra na kierownicy w tą gre. Wcześniej grałem na klawiaturze i mi się gra przejadła, teraz na nowo złapałem zapał do gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź nie pogrążaj ;) tzn różnica na bank jest bo zawsze kiera to kiera a nie klawiatura. Ale na nowo poznałeś grę ? przecież tam trzeba tylko gaz wciskać, żadnej zaawansowanej fizyki, tylko gaz i przy mocniejszych zakrętach hamulec do blachy... Nie kwestionuje że gra ma być simem czy cokolwiek, bo ktoś zara coś głupie odpisze. Chodzi o kiere że jest tu absolutnie zbędna.

 

[TO DLA SR'ów]

Inna sprawa, że grę odinstalowałem po 5 minutach.. jak już wciągniecie się w simy to będziecie wymagać bardzo realnej fizyki, a takie arcade będzie nudziło niesamowicie, bo co to za przyjemność jechać z wciśniętym gazem na maxa ? nie trzeba być skupionym, stosować technik innych na każdy zakręt etc. itd. walki na torze ? krótko mówiąc przyjemność z jazdy żadna. Równie dobrze mógłbym wcisnąć gaz, obrócony tyłem do monitora :P i jadł obiad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź nie pogrążaj ;) tzn różnica na bank jest bo zawsze kiera to kiera a nie klawiatura. Ale na nowo poznałeś grę ? przecież tam trzeba tylko gaz wciskać, żadnej zaawansowanej fizyki, tylko gaz i przy mocniejszych zakrętach hamulec do blachy... Nie kwestionuje że gra ma być simem czy cokolwiek, bo ktoś zara coś głupie odpisze. Chodzi o kiere że jest tu absolutnie zbędna.

 

[TO DLA SR'ów]

Inna sprawa, że grę odinstalowałem po 5 minutach.. jak już wciągniecie się w simy to będziecie wymagać bardzo realnej fizyki, a takie arcade będzie nudziło niesamowicie, bo co to za przyjemność jechać z wciśniętym gazem na maxa ? nie trzeba być skupionym, stosować technik innych na każdy zakręt etc. itd. walki na torze ? krótko mówiąc przyjemność z jazdy żadna. Równie dobrze mógłbym wcisnąć gaz, obrócony tyłem do monitora :P i jadł obiad.

Widzisz są różna gusta a o nich się nie rozmawia. Mi osobiście sprawia dużą przyjemność granie kierownicą w tą grę. Pograłem trochę w GTR2 i bardzo szybko mi się znudziło. Nie podoba mi się taki styl wyścigów. Musze jeszcze przetestować Colina i Richarda Burnsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Weź nie pogrążaj ;) tzn różnica na bank jest bo zawsze kiera to kiera a nie klawiatura. Ale na nowo poznałeś grę ? przecież tam trzeba tylko gaz wciskać, żadnej zaawansowanej fizyki, tylko gaz i przy mocniejszych zakrętach hamulec do blachy... Nie kwestionuje że gra ma być simem czy cokolwiek, bo ktoś zara coś głupie odpisze. Chodzi o kiere że jest tu absolutnie zbędna.

 

[TO DLA SR'ów]

Inna sprawa, że grę odinstalowałem po 5 minutach.. jak już wciągniecie się w simy to będziecie wymagać bardzo realnej fizyki, a takie arcade będzie nudziło niesamowicie, bo co to za przyjemność jechać z wciśniętym gazem na maxa ? nie trzeba być skupionym, stosować technik innych na każdy zakręt etc. itd. walki na torze ? krótko mówiąc przyjemność z jazdy żadna. Równie dobrze mógłbym wcisnąć gaz, obrócony tyłem do monitora :P i jadł obiad.

Jest nawet widok ze środka auta więc na kierownicy grać się da.

 

Też lubie simy ale ta gra to co innego tu chodzi o rozwalanie przeciwników chyba mi nie powiesz, że grałeś tylko dla robienia okrążeń a nie wreckowania przeciwników bo jak tak to najwyrażniej minełeś się z celem gry.

Przyjemność z jazdy większa niż w NFS MW a radoche sprawiają raczej kraksy przy 200na godzine :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...