Skocz do zawartości
Gregor1230

Flatout 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedziałem, że będzie taka odpowiedź a pisałem, żeby nie odpisywać w stylu "to ma być arcade a nie sim". Napisałem, że wiem iż to ma być arcade i się z tym nie sprzeczam, ale powiedziałem że jeżeli się wciągniecie w simy to żaden arcade nie przyniesie Wam przyjemności i w nie zagracie już w niego. Tyle. Ponadto zaznaczyłem, że tamten akapit jest dla simracerów. I nie minąłem się z celem gry bo grałem w 1 i wiedziałem jaki typ wyścigów tam jest. Poprostu zianstalowałem z ciekawości sprawdzić, i jest tak jak napisałem wcześniej. Koniec.

 

A Destruction Derby jarało mnie jak miałem 10 lat, przykro mi.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Wiedziałem, że będzie taka odpowiedź a pisałem, żeby nie odpisywać w stylu "to ma być arcade a nie sim". Napisałem, że wiem iż to ma być arcade i się z tym nie sprzeczam, ale powiedziałem że jeżeli się wciągniecie w simy to żaden arcade nie przyniesie Wam przyjemności i w nie zagracie już w niego. Tyle. Ponadto zaznaczyłem, że tamten akapit jest dla simracerów. Koniec.

 

Destruction Derby jarało mnie jak miałem 10 lat, przykro mi.

Też grałem w DD jak miałem dziesięć lat a w simy też lubie pograć i niedługo zamierzam kupić porządną kierownice. Ale mnie jakoś jeszcze Arcade nie odstraszyły może nie takie jak NFSy ale Flatout jest słodki po prostu. Na początku trudno się przekonać ale po kilku godzinach gra się dobrze. Masz racje po graniu w simy fizyka taka jak w NFSie MW boli ale można się zmusić do grania :wink: Po prostu ta gra ma dawać tylko zabawe i mi ją daje.

 

PS no i nie traktuj mnie jak dzieciaka co tylko NFSy a TOCA3 to już totalny hardcore.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i znow sie zaczyna. ehh...Ojejku idac Twoim tokiem myslenia to jedynym gatunkiem gier powinny byc symulacje wszystkiego. wyscigi- tylko symulacje, fps'y- tylko symulacje, odzwierciedlajace w 100% zachowanie broni i w zadnym wypadku zadnych futurystycznych fpsow typu quake. jezu tak sie nie da, chcesz sobie pojezdzic z pelnym skupieniem i prawdziwa fizyka wlaczasz gtr czy gtl czy jeszcze rbr, przychodzisz zjeb.... po pracy i chcesz sobie tylko na szybko w cos zagrac (nie wysilac mozgownicy) to wlaczasz arcadeowki np flatout ;) i cale szczescie ze jest sporo gatunkow gier dodatkowo podzielonych jeszcze na sim i arcade. nie mam nic przeciwko symulacjom bo sa swietne (sam gram mimo ze nie mam kiery) ale lubie tez arcadeowki typu flatout a to ze komus sie dobrze gra "na kierownicy" rowniez w arcade to juz Jego indywidualna sprawa i nie powinienes Mu wygarniac ze kiery to tylko do simow sa. glupie podejscie imho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wyluzujcie, zwłaszcza carson. To są moje odczucia i nie tylko bo znam wiele osób które mają dokładnie takie same odczucia. Może z wiekiem Wam to przyjdzie ;) I ja mu nic nie wygraniam ja pi... czy Wy tu wszyscy jesteście tacy obrażalscy ? i każdy musi sobie sztucznie słodzić ? Nie mogę swoich myśli prosto powiedzieć ? tylko zawsze na opak ? Obrażałem kogoś... ? Nakazaywałem mu granie bez kiery, "rozkazuje Ci grać bez kiery, tak postanowił Ojejku i tak ma być :lol: :lol2: "

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i kto tu powinien wyluzowac :D :D to Ty sie oburzyles na to ze ktos "molestuje" kierownice grajac we flatouta. jestem na luzie ale nie lubie jak ktos komus narzuca swoje nawyki, gust czy zdanie na dany temat ;)

 

Weź nie pogrążaj ;) tzn różnica na bank jest bo zawsze kiera to kiera a nie klawiatura. Ale na nowo poznałeś grę ? przecież tam trzeba tylko gaz wciskać, żadnej zaawansowanej fizyki, tylko gaz i przy mocniejszych zakrętach hamulec do blachy... Nie kwestionuje że gra ma być simem czy cokolwiek, bo ktoś zara coś głupie odpisze. Chodzi o kiere że jest tu absolutnie zbędna.

 

[TO DLA SR'ów]

Inna sprawa, że grę odinstalowałem po 5 minutach.. jak już wciągniecie się w simy to będziecie wymagać bardzo realnej fizyki, a takie arcade będzie nudziło niesamowicie, bo co to za przyjemność jechać z wciśniętym gazem na maxa ? nie trzeba być skupionym, stosować technik innych na każdy zakręt etc. itd. walki na torze ? krótko mówiąc przyjemność z jazdy żadna. Równie dobrze mógłbym wcisnąć gaz, obrócony tyłem do monitora :P i jadł obiad.

probujesz tu wmowic ze kiera jest zupelnie ale to zupelnie zbedna. Ty (pomine fakt ze swoj nick piszesz z duzej litery a czyjs z malej ;) ) po prostu nie lubisz gier arcade i chcesz nam oglosic ze granie w arcadowki na kierze nie ma najmniejszego sensu mimo ze to ktos lubi :) no nie badzmy smieszni :D nie jestem obrazalski, poprostu odpisuje na Twoje zarzuty pod adresem grania we flatouta z kiera :)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem z małej bo sie spieszyłem, masa roboty. Swój dałem z dużej bo cudzysłów był i chciałem podkreślić jego brzmienie, aha i wypominając ten fakt nie pominąłeś go jak to w nawiasie wspominasz, taki paradox. A zauważyłeś że zawsze Ty/Ci/Tobie etc pisze z dużej litery ? :) a masa ludzi pisze z małej :P czyli źle.. Tu Sikora by trzeba było wezwać. Ale nie róbmy OT. Nikomu nic nie wmawiałem to była RIPOSTA, nigdzie się nie oburzałem Panie haha z jakiego powodu się miałem oburzać ? zobacz na tamten post gdzie tam jest jakieś oburzenie ? nawe emota nie ma ;] ale widze że nadal nie dociera :]. Napisałem taki cudzysłów żeby teraz argument "wmawiania" miał pokrycie :lol:

 

P.S. w tym poscie też się nie oburzam ;] także EOT. Na drugi raz nie będę pisał nic :>

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez. foch <_< nie no zartuje, nie chcialem zebys sie tak zdenerwowal :D z tym zwroceniem Ci uwagi ze napisales moj nick z malej litery to byl zart, nie zwracam na to uwagi (serio) chyba ze ktos napisze tak: xXXXXX ;) nie chce sie tu z nikim klocic, z Toba tez. a to ze lubie byc upierdliwy to juz moja przypadlosc ;) peace, sorry za OT

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtroce cos od siebie, moge?? :>

 

na kierze gra sie nawet fajnie, ale na klawie gra mi sie lepiej, szybsza reakcja itp. pewnie pad bylby najlepszym rozwiazaniem, ale nie chce mi sie po niego isc 3m i gram na klawie a na kierze pogrywam po partii czegos ambitniejszego. na kierze tylko w jednym wypadku mialem lepsze czasy niz na klawie => owale w polaczeniu z bulletem a do reszty szczalki i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FlatOut 2 v1.2 European Patch

Changelog

Fixed problem in detecting the available bandwidth that causes major lag · Fixed hang when the user selects ready at the same time as the host changes game options · Fixed a crash ingame that can happen in certain cases when a player disconnects · Fixed crash in lobby, or loss of controls in the car selection screen · Fixed a problem joining when the user is behind a NAT device · Fixed French and German translations of "chat" · Fixed overlapping texts in the voice settings dialog · Improved voice quality due to reduced lag · Speeded up joining when behind a NAT device · Added 5:4 aspect ratio · Fixed the “-exportstats” commandline option

Jak widać poprawili głównie Multi, co bardzo cieszy ;)

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale widescreen nadal nie poprawili :/ W rozdzielczości w jakiej gram 1360x768 wszystko jest spłaszczone. Nie jest może tragicznie ale mogli by to poprawić

Albo Ty masz jakąś kosmiczną rozdziałkę ustawioną.

Ustaw sobie 1280x720, 1440x albo 1920x1080 i będziesz miał dobry widok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo Ty masz jakąś kosmiczną rozdziałkę ustawioną.

Ustaw sobie 1280x720, 1440x albo 1920x1080 i będziesz miał dobry widok :)

1360x768 to kosmiczna rodziałka ??? Przecież to jest rodzielczość WS i na dodatek to jest natywna mojego telewizora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1360x768 to kosmiczna rodziałka ??? Przecież to jest rodzielczość WS i na dodatek to jest natywna mojego telewizora

No widać nie przewidzieli, że ktoś będzie grał na telewizorze :)

W dodatku na tak mało używanej rozdziałce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Widac byli wyjatkowo malo przewidujacy, bo ta "malo uzywana rozdzialka" to standard HDTV, czyli 720p.

A rozumiem, że na Xboxie grasz na TV? Czy grasz na TV podłączonego do kompa? Bo jak tak to chyba sam byś sobie musiał robić gre, żeby mieć taką rozdziałke zresztą na monitorze można sobie dopasować obraz ZAWSZE ( przyciskami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac byli wyjatkowo malo przewidujacy, bo ta "malo uzywana rozdzialka" to standard HDTV, czyli 720p.

1360x768 to kosmiczna rodziałka ???

Co Ty gadasz 720p to akurat 1280x720 - jak widać końcówka wyjaśnia, że jest to 720p.

A 1080p to 1440 albo 1920.

A rozdziałka 1360x768 to jest kosmiczna... (i nie chodzi tu o wielkość).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest jedna ze standardowych rozdzielczości 16:9. SKoro taką mogę ustawić w konfiguracji gry to powinno być wszystko ok. Mało używana ? Większość HDTV na naszym rynku ma tą rozdzielczość. Na xbox 360 mam taką ustawioną i tam nie ma czegoś takiego jak we FlatOut2. Zresztą na forach gry piszą, że gra nie do końca została przystosowana do 16:9 ( są nawet zdjęcia porównawcze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale ja nie rozumiem w czym problem. Ustaw sobie 1280x720 i nie stracisz znacznie na jakości obrazu. Ja na 19 calowym LCD mam taką ustawioną i gra wygląda jakbym naprawdę brał udział w wyścigu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale ja nie rozumiem w czym problem. Ustaw sobie 1280x720 i nie stracisz znacznie na jakości obrazu. Ja na 19 calowym LCD mam taką ustawioną i gra wygląda jakbym naprawdę brał udział w wyścigu :)

No ale wtedy nie będzie TV w natywnej rodziałce i słabiej będzie to wyglądało. No ale sprawdze co to da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktos problemy z restartami w tej grze?

Pierwsze co przywitało mnie po wyborze trasy i samochodu to własnie reset komputerka....

Jakieś pomysły?

 

Chyba nieaktualne....Gra gryzie sie ze steamem? Oo

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko : który samochód jest lepszy (street mode) - Insetta Sport, czy Crusader ? Crusader ma lepsze dane, ale coś mi się wydaje, że z nim może być tak samo jak z moją Nevadą z race mode - po tuningu inne auta były szybsze.

Kopiuj sejwy wklej gdzieś ( taka kopia zapasowa) i baw się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie poprostu chodzi który samochód wybrać :) Pytam o to, bo poprzednio było tak samo - Nevada miała lepsze statystyki. Jednak po tuningu było już dużo gorzej. Pytam więc co mam kupić : Insettę Sport, czy Nevadę ?

Musze dopisywać, że możesz sobie wtedy obydwa stuningować, pojeździć nimi i wybrać który ci się bardziej podoba i jest lepszy? Więcej zdecydowania :wink: Ja wybrałem tego biało czarnego muscle cara bo bigger is better.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HALO

 

znalazlem taka fajna stronke z roznymi dodatkami do flatouta, sciaglem sobie jakies nowe samochody i trasy ale nie wiem jak je odpalic w grze?? mam flatouta 2 wersja 1.2 (ale to chyba nie ma znaczenia :) )

 

prosze o pomoc jak odpalic nowe autka i trasy

 

sciagam sobie plik, rozpakowuje, wklejam do gownego katalogu z gra, wgrywam gre i nie ma tych nowych tras i aut

 

koncowka rozpakowanego nowego auta lub trasy ma koncowke pliku " .bfs "

 

P.S

 

zapomnialem podac ta stronke :) oto ona

http://flatoutjoint.com/index.php?option=c...select&id=3

Edytowane przez LuKe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...