Skocz do zawartości
rados

Men01 Bądź Men Logo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wie ktoś skąd można pobrać program o nazwie men01 lub men logo (dokładnie nie pamiętam, która to była nazwa z tych dwóch powyższych) Szukałem dość długo w googlach i pod zapytaniem men01 znajdowałem tylko opisy różnych konfiguracji natomiast pod zapytaniem men logo różne ciekawe tapety na komórki :] Proszę mnie nie ganić za piractwo, bo nie mam pojęcia jaką ma licencję ten program, jednakże wydaje mi się, że freeware jeśli jest inaczej to proszę mnie uświadomić.

Edytowane przez rados

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a jest w ogole taki program??

Z tego co wiem to w pracownaich szkolnych jest specjalna wersja windows dla szkol od MENiS. W kazdym razie w naszej skladala sie z 7cd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a jest w ogole taki program??

Z tego co wiem to w pracownaich szkolnych jest specjalna wersja windows dla szkol od MENiS. W kazdym razie w naszej skladala sie z 7cd.

No chyba właśnie chodzi o taką specjalną wersję Windows-a od MENiS, a skąd można ją wziąć? :P albo prosiłbym chociaż o jakieś bardziej szczegółowe info o niej.

 

Nic o tym nie słyszałem. Co dokładnie miałby robić ten program? Może szukasz czegoś, co ma darmowe i do tego lepsze odpowiedniki znane już dawno...

Raczej zależy mi, żeby to był właśnie ten program/system.

Edytowane przez rados

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to skąd? Robią sobie sami :]

Bierzesz takiego normalnego Windowsa + nLite + łatki + dodatkowe programy i wpisy w rejestrach i gotowe. System nie do ruszenia. Ponieważ robienie własnej wersji instalacyjnej systemu jest legalne (tak samo jak instalacja dodatkowych programów oraz łatek), więc całość także jest legalna. Przecież ręczna instalacja systemu na 15 identycznych komputerach to nieporozumienie. Robisz sobie odpowiednią płytkę i wszystko robi za Ciebie automat.

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w 50% tak jak powiedzial ULLISSES. :wink:

A dokladniej szkola od MENiS'a dostaje juz przygotowana wersje windowsa. Tzn jest juz wstepnie skonfigurowana pod pracownie internetowa. Sklada sie z systemu na serwer 6cd i na stanowiska 1cd.

U nast to bylo Win2003 + WinXP Pro. Jak widac po ilosci plytek, Instalka dla serwera to chyba byly 4cd pozostale 2cd to byly dodatkowe programy uzytkowe oraz inne instalki od Ministerstwa Edukacji.

Wracajac do windowsa dla stanowisk to plytka sie przydaje tylko do przygotowania czystej instalki pod ghosta. (Jak wiadomo uczniowie lubia psuc wszystko)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...