Skocz do zawartości
Sysak

Duży Problem Z Downloadem Plików.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z pobieraniem plików z http. Zawsze kiedy pobieram plik, pasek postępu downloadu się zatrzymuje i stoi w miejscu. Jeśli ściągam plik przez Operę, to mogę kliknąć zatrzymaj pobieranie, a potem wznów. I znowu przez jakiś czas ściąga plik. Ale jest to uciążliwe, bo nie mogę na przykład odejść od komputera podczas ściągania czegoś. Drugi problem jest taki, że nie wszystkie serwery pozwalają na zatrzymanie i wznowienie pobierania. Czasem download zaczyna się od nowa. Jestem zdenerwowany, bo mam niskie pingi w grach, szybko otwierają mi się strony, mam transfery do 400 KB/s, a nie mogę ściągnąć jakiegoś pliku, bo poprostu się nie da. Mam dostęp do neta przez radiową sieć lan, ale z anteną na 100% wszystko w porządku. Korzystam ze zintegrowanej karty sieciowej, podłączonej do anteny przez Access Point. Macie jakieś pomysły, albo sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Ale jest to niewygodne i wkurzające. Jestem absolutnym maniakiem prostoty i wszystkie takie zbędne programy poprostu mnie wkurzają. Inna sprawa jest taka, że przez flashget nie da się niczego ściągnąć z np. gamershell. ma ktoś jakieś pomysly na rozwiązanie problemu, a nie ominięcie go?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Ale jest to niewygodne i wkurzające. Jestem absolutnym maniakiem prostoty i wszystkie takie zbędne programy poprostu mnie wkurzają. Inna sprawa jest taka, że przez flashget nie da się niczego ściągnąć z np. gamershell. ma ktoś jakieś pomysly na rozwiązanie problemu, a nie ominięcie go?

Da sie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś ściągać pliki przez inne przeglądarki IE , Firefox. Rozumiem że p2p sciaga dobrze. Jaki masz maks. upload

Próbowałem przez IE i jest to samo. P2P mam zablokowane, więc nie mogę sprawdzić. Ściągałem Peer2Maliem i była taka sama sytuacja, ale nie wiem czy powód jest ten sam, bo w tym programie rozłączanie się, to sprawa prawie normalna. ;-) Mój maksymalny upload to 125 KB/s, ale to zależy od obciążenia sieci. Mamy dynamiczny podział

 

Da sie :D

Ken ju tell mi hał ken aj dju yt masta? :blink: Jak ja próbowałem coś zassać (Dokładnie to demko Settlers 2 Next Generation.) to pobierało mi tylko jakiś 50kb pliczek html.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...