Skocz do zawartości
nrl

Team Fortress 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zajcev99

To podawać swoje nicki dodawać się nawzajem jak np. ja mam mortal6969 i wszystkich będę dodawał potem zgadujemy się na jeden serwer typu headcrab.pl i np. w sobote o 19 pasuje każdemu ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam dopiero w to grać :] Uświadomcie mnie tylko ;pp ta gra polega na pracy zespołowej czy każdy sobie gra jak chce? Oprócz medyka, który lata za najlepszym.

 

Bo ja grając kilka godzin w to nie zauważyłem, aby ludzie grali tu zespołowo... ale może na złe serwery wchodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w nocy wróce do domu, to będę testować :D a jakieś rady na dobry początek z tą grą masz?? :rolleyes:

 

 

OT: Oj już dawno nie grałem przez neta (2lata)... Ostatnio jak grałem to zawsze jak była mowa o "polskim serwerze" to większość starszych graczy uciekała z tego serwera, bo dzieci nie potrafiły kulturalnie się zachowywać. A teraz słyszę po raz pierwszy chyba, że na polskich serwerach fajnie się gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pozostaje sceptyczny co do gry na polskich serwerach z polakami. jedno co tam jest pewne to bluzgi, naduzywanie slowa noob i ogolny brak szacunku do graczy. dlatego nie gram na pl serwerach ;] oczywiscie sa wyjatki, ale to raczej znajomi ludzie.

 

imao wagonik wymiata ;] 217.160.4.166:27015

 

swoja droga TF2 bije pod wzgledem grywalnosci wszystko w co gralem dotychczas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z grą TF2 fps są w niej słabe na moim sprzęcie nie powinno spadac ponizej 100, a jak wychodze na środek mapy i jest strzelanka to mam ok 50-40 fps

mam gtx 275 OC, phenom II 940 3,5 , T240HD (1920x1200) i 4GB ram windows 7 64 bit

mam AA x2

reszta na full

mam też specialne komendy typu : refresh, 32bit , itp.

CnQ off

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...