Skocz do zawartości
nrl

Team Fortress 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dla tych, którym nie podobał się nowy system przyznawania broni:

 

Updates to Team Fortress 2 have been released. The updates will be applied automatically when your Steam client is restarted. The specific changes include:

 

Team Fortress 2

Added Sniper/Spy milestone achievements as an additional way players can get the new unlockables

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenua :-)

Uh... Duplikaty znajduje sie bo mistrzowie z Valve chce zaimplentowac system wymiany itemow (co jest imo jedna wielka pomylka). Gdyby nie to ze wlaczyli spowrotem milestony to bym pewnie nigdy nie postrzelal sobie z luku. Ogolnie kazdy nastepny update jest gorszy od poprzedniego. Update medyka byl naprawde dobry, dla pyro niezly, po updacie heavy'iego natasza i tak przez pol roku nie dzialal tak jak powinna, a od update'u scout'a to juz jest tylko tragedia... Szkoda dobrej gry :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uh... Duplikaty znajduje sie bo mistrzowie z Valve chce zaimplentowac system wymiany itemow (co jest imo jedna wielka pomylka). Gdyby nie to ze wlaczyli spowrotem milestony to bym pewnie nigdy nie postrzelal sobie z luku. Ogolnie kazdy nastepny update jest gorszy od poprzedniego. Update medyka byl naprawde dobry, dla pyro niezly, po updacie heavy'iego natasza i tak przez pol roku nie dzialal tak jak powinna, a od update'u scout'a to juz jest tylko tragedia... Szkoda dobrej gry :/

No ja rozumiem, ze to zostalo wprowadzone jako ulatwienie - zdaje sie ze nie mogli sie wygrzebac spod sliny jaka wypluli na nich gracze ;) W kazdym rasie sek w tym, ze ja mam w inwentory dwa luki :-) Notabene - fajna bron, bo np tarcza to crap jakich malo. Jakosc poprawek oceniam podobnie, jest ona odwrotnie proporcjonalna do jakosci filmikow "meet the" im lepszy update tym gorszy filmik. Ostatni ze spy'em miazdzy :-) No i jeszcze ilosc zaliczen do zdobyca milestona, pamietasz ile bylo ich na poczatku u medyka? :-) A teraz u snajpera na 1 kamien przypada 5 zaliczen...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kazdym rasie sek w tym, ze ja mam w inwentory dwa luki :-)

No a ja ci wytlumaczylem dlaczego dlaczego tak jest. Ty masz dwa, a ja nie moglem znalesc zadnego, dlatego ma byc jeszcze system wymiany itemow, ale ciach!a mac... TO JEST SHOOTER SIECIOWY! Bronie w ogole nie powinny byc na zasadzie unlockow bo jak ktos je chce i ma troche oleju w glowie to zrobi z kumplem 80% achievmentow z packa w 15min, wiec to czy tych achievmentow do milestone'a potrzeba 5 czy 15 nie robi wcale roznicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez ja wiem dlaczego tak jest... A to, ze taka sytuacja powstala uwazam za nieco zenujace. System achievementow jest jaki jest, jesli ktos chce robic unlocka na zasadzie napieprzania we dwojke z kolega na pustym serwerze, jego sprawa (i raczej uznalbym, ze ktos kto tak robi raczej ma mniej niz wiecej oleju w glowie - no chyba, ze to dla niego zabawne). Jeszcze ktos inny lubi sobie poprawiac samoocene czitujac czy tez wykorzystuje bugi w grze. Ja gram for fun i np do tej pory nie mam odblokowanej zadnej broni scouta - niespecjalnie mi ta klasa lezala od poczatku, spy'em tez nie gram wcale. Kwestia wyboru. A ze sa tacy, ktorzy maja odblokowane bronie 15 minut po kojelnym apdejcie, to juz jest, ze tak powiem, taki folklor, nie do wyplenienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery wypluwaja co jakis czas nowe itemy. Wszystko jest losowe i zalezy od tego ile siedzisz na serwie (dlatego powstaly afk serwery).

 

wkamil: no prosze cie, jezeli gram np medem na gatherach/cw i nie mam itemow to wg ciebie zamiast odblokowac sobie normalnie bronie, powienienem biegac po ffa i robic achievmenty? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos wyjasnic lub podac link gdzie bede mogl przeczytac. na jakies zasadzie opiera sie unlock nowych zabawek

 

3295640[/snapback]

wkamil: no prosze cie, jezeli gram np medem na gatherach/cw i nie mam itemow to wg ciebie zamiast odblokowac sobie normalnie bronie, powienienem biegac po ffa i robic achievmenty? :lol2:

Odblokowac normalnie, czyli....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem dotyczący statystyk TF, a mianowicie nie zapisują się, a raczej wracają do wcześniejszych przy następnym odpaleniu tf czy po restarcie kompa, czasami się wcale nie zapisują. Tzn jak gram, gra odpalona, wszystko ładnie niby się zapisuje i co mapka statystki są na bieżąco(największa ilość pkt i czas). Jednak gdy grę wyłączę, steam czasami nie zapisuje ich, innym razem już się cieszyłem bo zapisał ale przy następnym uruchomieniu kompa znowu wróciły do starych.. ciekawe bo osiągnięcia zapisuje. Defragmentacja i integralność cachu nie pomaga. Jakieś rady czy pisać do supportu? Oczywiście nie mam zamrożonych statystyk.

Edytowane przez master4life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywal cały folder steamapps\TWOJE KONTO\team fortress 2

 

 

Następnie odpal gre na Steam, całość na nowo się wypakuje z pliku GCF, ewentualnie uratuj sobie konfig i mapy wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam identyczny problem, jak master4life, wcześniej resetowałem statystyki i nic kompletnie nie pomaga. Jak statystyki zresetowałem sposobem

strandeda to wystarczy że chwilę pogram, statystyki na stronie steam jakby się zamrażają i się nie odświeżają a po jakimś czasie wracają te które są zapisane na stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Panowie dopiero zainstalowałem gre z OB z wersji retail i pobiera mi updatey, ile one zajmują?

 

[gluteus maximus], kumple zaraz grają a mi update od nowa leci. Beznadziejne jest to narzędzie do uaktualniania, już szybciej bym sobie sam ściągnął updeaty i wgrał ;]

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Steam nie sciaga od poczatku tylko zeruje licznik procentow za kazdym wznowieniem sciagania.

No właśnie tak się dziwiłem, że wczoraj do tych 30% powoli dobijało a dziś od zera już szybciej leciało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby odblokować tarczę i miecz z tego nowego update'u muszę po prostu grać i czekać aż wpadnie, czy zrobić coś konkretnego?

Grę kupiłem już dawno, ale dopiero od jakichś 2 tygodni zacząłem grać i nie całkiem jeszcze łapie kwestię tych unlocków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość zajcev99

No to może jakoś ustalimy termin i oczywiście więcej ludzi zbierzemy "wkleimy" się gdzieś na serwer i porozwalamy trochę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...