Skocz do zawartości
nrl

Team Fortress 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika



Plotka dotycząca uwzględnienia gry Team Fortress 2 w drugim, oficjalnym rozszerzeniu do Half-Life 2, okazała się prawdziwa (wspominaliśmy o niej przy okazji zapowiedzi tego programu). Informacja ta została potwierdzona przez Gabe’a Newella, który był gościem na zorganizowanej w Redwood City przez koncern Electronic Arts konferencji EA’s Summer Showcase.

Mimo, że o pracach nad Team Fortress 2 mówi się od dobrych kilku lat, to jednak dopiero teraz firma Valve Corporation tak naprawdę zapowiedziała ten tytuł. Pod względem wizualnym program będzie przypominać filmy animowane wytwórni Pixar Animation Studios (m.in. Toy Story, The Incredibles i Cars). Redaktorzy serwisu GameSpot, którzy byli obecni na konferencji, twierdzą, że gra nawiązuje klimatem do takich produkcji jak Spy vs. Spy czy No One Lives Forever. W Team Fortress 2 zostanie uwzględniony podział żołnierzy na konkretne klasy. Program będzie dostępny wraz z drugim dodatkiem do Half-Life 2, który aktualnie zapowiedziany jest na koniec bieżącego roku.

Half-Life 2: Episode Two zadebiutuje równocześnie na PC, a także na platformy nowej generacji: PlayStation 3 oraz Xbox 360. Konsolowe edycje programu będą dodatkową zawierać podstawową wersję Half-Life 2 oraz pierwsze, oficjalne rozszerzenie, czyli Episode One.

Do Half-Life 2: Episode Two dołączony zostanie jeszcze jeden program o nazwie Portal (tytuł roboczy). Użytkownicy będą mogli tutaj pobawić się nową bronią, za pomocą której możliwe stanie się otwieranie portali, bardzo podobnych do tych z gry Prey.


Oficjalna strona

Data Premiery: 2007

Demoman

Dołączona grafika

Primary Weapon: Sticky Bomb Launcher
Secondary Weapon: Grenade Launcher
Melee Weapon: Bottle

Engineer

Dołączona grafika

Primary Weapon: Shotgun
Secondary Weapon: Pistol
Melee Weapon: Wrench
Other Weapon: Construction PDA

Heavy

Dołączona grafika

Primary Weapon: Minigun
Secondary Weapon: Shotgun
Melee Weapon: Fists

Medic

Dołączona grafika

Primary Weapon: Syringe Launcher
Secondary Weapon: Medi-Gun
Melee Weapon: Bonesaw

Pyro

Dołączona grafika

Primary Weapon: Flamethrower
Secondary Weapon: Shotgun
Melee Weapon: Fire Axe

Scout

Dołączona grafika

Primary Weapon: Scattergun
Secondary Weapon: Pistol
Melee Weapon: Aluminum Baseball Bat

Sniper

Dołączona grafika

Primary Weapon: Sniper Rifle
Secondary Weapon: Submachine Gun
Melee Weapon: Machete

Soldier

Dołączona grafika

Primary Weapon: Rocket Launcher
Secondary Weapon: Shotgun
Melee Weapon: Shovel

Spy

Dołączona grafika

Primary Weapon: Revolver
Secondary Weapon: Disguise Kit
Melee Weapon: Butterfly Knife
Other Weapon: Sapper






Heavy Weapons Guy HD

GC 2006 Trailer HD Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Half-Life 2: Episode Two zadebiutuje równocześnie na PC, a także na platformy nowej generacji: PlayStation 3 oraz Xbox 360. Konsolowe edycje programu będą dodatkową zawierać podstawową wersję Half-Life 2 oraz pierwsze, oficjalne rozszerzenie, czyli Episode One.

konsolowcy beda mieli jednoczesnie do rozegrania bardzooo długa gre(aż 3 gry!), tylko ciekawe ile kasy za to wszystko pliczy sobie Valve :lol: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam czekam na tę gre.... ciekawe jestem co ona bedzie nam oferowała... Od strony graficznej prezentuje się hmm kreskówkowo co może zaowocować dość ciekawą rozgrywką..

 

Jestem pewien że bedzie bardzo wielu jej zwolenników jak i przeciwkików... zresztą jak wszędzie... ehhe

 

Już to widze na forum... bedzie jak zawsze.. tylko przeciwnicy bedą mieli prawo głosu ehhe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze , pierwsze TF to byl hl1 multi tylko z podzialem na klasy i dodane takie tryby jak CTF i itp. Teraz valve zrobily z tej gry program dla dzieci, postacie wygaladaja troche roflowo 4 me, ale jak jest dostepnych masa podobnych produktow na swiecie to moze ten oryginalny projekt wypali...

Juz widze jak kilka tygodni po premierze ktos wyda modelpack z powazniejszymi modelami:E

Edytowane przez Lizardus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o te materialy z TF2 to w zasadzie nic tam nie ma. Pokazali tylko ten filmik z logiem, nie ma tam zadnego gameplaya, nawet nie wiadomo na ile oparte jest to na samym enginie gry.

Generalnie w swiecie tf ta gra jest srednio oczekiwana - wszyscy skupiaja sie na FortressForever

 

:arrow: http://fortress-forever.com/

 

gdzie pierwsze beta testy beda na poczatku sierpnia, gra dopuszczona do gry przez wszystkich graczy w najblizszych miesiacach.

 

Dodam ze ten mod nie jest wspierany przez valve, robia go prem gracze z tfc, ktorzy chca uzyskac symulacje klasycznego team fortress na enginie source. Mod jest naprawde pozadnie robiony przez najlepszych zawodnikow, zbiera niezle noty w serwisach o modach do hl2. Beda tam wszytskie elementy gry ktore "udaly" sie valve przez przypadek robiac tf1, skoki na concach, slidey na rampach ect.

Obecnie polska scena teamfortress liczy kilka osob :) (glownie ludzi grajacych ~ 5 lat od poczatku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze osty ruch w temacie ;]. Ja osobiscie czekam na Ep2 tylko dla Portala i TF2 ;]. Tutaj link do nowego filmiku prezentujacego klase Heavy: http://www.neostrada.pl/tpsa/run?n=msi_str...st&p1=47631

Jak nie macie neo (biAdA WaM ;0 :P) zlookajcie gs z prezentacja ATi2900xt. Tam jest tez to video: http://www.gamespot.com/features/6170621/i...topslot;title;1

Dwoma słowami: miły koks ;p.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super giereczka się zapowiada, ale chyba animacja twarzy nie ma nic wspólnego z x2900xt ;).

Hmmm a mając od tych dziadów dsla to już nie mam dostępu do serwisu ??

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super giereczka się zapowiada, ale chyba animacja twarzy nie ma nic wspólnego z x2900xt ;).

Hmmm a mając od tych dziadów dsla to już nie mam dostępu do serwisu ??

A nie masz ? ;0. TP.SA jest pr0 :lol:. Chociaz jak sama nazwa wskazuje to jest neostrada world :P.

Mnie tam animacja się bardzo podoba. Moze być fajne multi wreszcie (nie patrząc na Quake wars ;p).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starting Monday, September 17, those who pre-purchase The Orange Box via Steam can download and activate the beta release of Team Fortress 2 (TF2).

 

 

Giera uploaduje się już na dysk.

 

EDIT:

 

Menu:

Dołączona grafika

 

Widać logo sponsora:

Dołączona grafika

 

Ustawienia (doszła nowa widoczna opcja od HDR'u):

Dołączona grafika

 

Klawiszologia nowa opcja dla gamepadów.

Dołączona grafika

 

Nagram filmik i zuploaduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dawno nie zaglądałem do ustawień graficznych w CSS dlatego pewnie nie wiedziałem, że od dawna jest ta opcja.

 

Co do filmiku tak jak obiecałem jest TU, krótki bo krótki, ale po pierwsze coś FRAPS zaczął się sypać, po drugie VAC mnie wyrzucił z serwa (pewnie przez fraps'a).

 

Co do gry jest bardzo dobra, super się mi grało, wciąga niesamowicie, szybka, dynamiczna, trochę Quake'owata, ale gra się na prawdę przednio. Myślałem, że cukierkowa grafika mnie odstraszy, ale jest świetna, takie worms'y w FPP, tylko nie ma wyolbrzymionych rzeczy w level design, nie mniej jednak postacie są sympatycznie przerysowane takie biegające karykatury.

Świetna gra polecam dawno tak dobrze mi się nie grało.

 

Później jak ktoś będzie chciał to mogę nagrać jeszcze parę filmików i ew. jakieś screeny porobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem filmik mastertaba, szkoda że z dźwiękiem nie nagrywałeś ;p no i pikna sprawa, zapowiada się wypaśna grywalność!!! Kupuję tą pozycje w ciemno :D

 

EDIT: No zjadło mi literke, bo szybciorem pisałem ;)

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ponieważ dzisiaj mam mało czasu i niedawno wróciłem z biznesowego obiadu połączonego w późniejszym czasie ze spożyciem większej ilości alkoholu, spłodziłem o to ten że film.

Dźwięku nie ma, a to nie ma dlatego, że FRAPS nagrywa z dużymi przekłamaniami właściwie tak jak by go nie było jest to pierwsza i na razie jedyna gra w której nie mogę nagrać normalnie dźwięku mimo iż wszystko ustawione jest na stereo żadnych 5.1 tak jak dla każdej gry, a w TF2 dźwięku brak. Film dłuższy od poprzedniego, ze względu na lekkie wstawienie nagrywającego :D dostaje on lekko po doopie.

 

@ Ojejku

Dwie sprawy po pierwsze nie "matertaba" tylko "mastertaba", ale się nie gniewam każdemu się może zdarzyć B-), a po drugie grywalność nie zapowiada się wypaśnie, ale jest wypaśna, piszę to bo dawno żadna gra FPP MP tak mnie nie wciągnęła, a wybredna ze mnie bestia jest.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...