Skocz do zawartości
nrl

Kane And Lynch: Dead Men

Rekomendowane odpowiedzi

hmm ja mam problem z ta gra taki ze lekko warpóje co pare s. Nowiutki komp 8800GTS C2D 8400 4gb ramu. Własnie go złożyłem i nie wiem czy to wina dysku , bo jakos dziwnie lekko piszczy jak włączam ta grę... mam tez Stranglehold i działa bez zarzutów 3dmarki przechodzi również bez problemu o co biega ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po paroletniej abstynencji od purepc aka tweak, zajrzalem dzisiaj w poszukiwaniu czegos w co moznaby pograc i wpadlem na ten temat :)

 

Tak sie sklada, że gierke przeszedłem ze 2 tygodnie temu i mam dosyć niepochlebną opinie na jej temat.

K&L...Hmmm...

 

Pomysł - Genialny

Fabula - Świetna

Dialogi - Genialne

Postać Lyncha (Teksty, ogólne zachowanie) - Majstersztyk

 

Grafika - :mur:

Muzyka - :mur:

Wykonanie - :mur:

Moja ocena : 4/10

 

Zwykly shooter z przestarzałą grafika i fizyka z HL 1.

 

Zaj*bisty pomysł, ch**owe wykonanie.

to naprawde pełen respekt dla Ciebie.Przysięgam że jeszcze w swojej wieloletniej karierze( :D ) gracza większego syfu od tej gry nie widziałem na oczy.I pewnie bym sie na tego gniota nie natkną ,gdyby kolega ,nie pożyczył tej gierki.To po 2min zadzwoniłem czy sobie jakies jaja robi ze mnie,że mi gierce z przed 10lat pożycza :D a, on na to że to nawy tytuł....... :blink: :blink: :blink: :D :D :D to na jakimś obciętym silniku z Max Payne-a? Edytowane przez Gemmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pewien problem z ta gra, instalujac ja pierwszy raz wszystko bylo w porzadku potem zabralem sie za odinstalowywanie czegos innego i wydaje mi sie ze przez przypadek usunalem cos potrzebnego bo teraz klikajac na ikone gry pojawia sie na moment czarne okienko i nic. przeinstalowywanie gry nic nie zmienia, dodam ze demo z gazety dziala normalnie. ktos ma jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zbiu

 

Nie dziwie sie. U mnie na poprzednim konfigu tj. x2 4000 x1950 pro i 2 gb ramu potrafiło przyciąć i też nie na najwyższych detalach

 

fuey

 

Sprobuj rejestr przeczyścić. Plus delete katalogów z sejwami z gry w moich dokumentach czy tam gdzie one są ulokowane. Mi to pomagało przy innych grach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbym prosić o oryginalny plik do tej gry o nazwie : xlive.dll

 

Potrzebuję tego pliku gdyż chciałem sobie trochę pograć i odpalam CDA instaluję grę bez większych problemów ale gdy chcę ją odpalić to wyskakuje mi bład, że brakuje pliku xlive.dll dlatego prosił bym abyście dali mi link gdzie mogę go pobrać. Jeżeli macie na kompie to zuploadujcie i dajcie link ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...