Skocz do zawartości
FatAlbert

Dfi Ultra-d Czy Sli-d

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jw. NIEwiem co kupić przyszłościowo myśle i w przyszłym roku (szkolnym) mam zamiar kupić drugą karte graficzną (gf7600g) i stoje teraz przed wybroem płyty głównej. Mam zachcianke i chce DFI nf4 lanparty noi tu jest problem SLI-d czy nultra-d które nie zawsze d asie przerobić na sli-d. i tu mam znowu jeszcze jedno pytanie czy DFI wyszło już ze swoich problemów tzn czy jak złoże komputer to czy nie będzie fochów co do podzepołów ?? tzn do athlona 3k+ (będe krecił tak miejwiecej do poziomu 2.4-2.6 GHz ) czy moze polecicie mi coś innego na s939 coś z SLI np jakiegoś asusa ?? tak żebym swobodnie go podkręcił do chociaż tych 2.4GHz

 

pozdro Fatalbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheh :D radze wczesniej poczytac troche porównanie SLI vs pojedyncza grafa. Wzrost wydajnosci czasami nawet powyzej 80%. Oczywiscie SLI ma sens tylko wtedy gdy gra sie w wysokich rozdzielczosciach z właczonymi FSAA i anizo.

Zreszta na temat SLI i gier mozna poczytac TUTAJ

A ze swojej strony polece tego EPOX'a SLI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tu mam znowu jeszcze jedno pytanie czy DFI wyszło już ze swoich problemów tzn czy jak złoże komputer to czy nie będzie fochów co do podzepołów ?? tzn do athlona 3k+ (będe krecił tak miejwiecej do poziomu 2.4-2.6 GHz ) czy moze polecicie mi coś innego na s939 coś z SLI np jakiegoś asusa ?? tak żebym swobodnie go podkręcił do chociaż tych 2.4GHz

Jesli nie czujesz sie na silach (a uwierz , ze przy DFI trzeba troche pokombinowac) to odradzam Ci DFI . Tym bardziej , ze celujesz w smieszne jak na ta plyte MHz . Do 2.4GHz dobija byle jaka mobo pod s.939 .

Tak wiec , kup jakiegos Gigabyte, Asusa lub MSI z SLi i odpusc sobie zabawe z DFI...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheh :D radze wczesniej poczytac troche 2233805[/snapback]

Może weź tą ultra-d a jak zachce ci się Sli to moda zapodasz :)

ale nie każda da sie zmododwać do SLI-D

 

Jesli nie czujesz sie na silach (a uwierz , ze przy DFI trzeba troche pokombinowac) to odradzam Ci DFI . Tym bardziej , ze celujesz w smieszne jak na ta plyte MHz . Do 2.4GHz dobija byle jaka mobo pod s.939 .

Tak wiec , kup jakiegos Gigabyte, Asusa lub MSI z SLi i odpusc sobie zabawe z DFI...

żeby nie było sie wymiguje procesor to selekt i napewno cośtam powycisnakm tym bardziej że WC bedzie (jest-90%) i może sie nim pochwale jak tylko apart dorwe. Cuje sie na siłąch i mam zamiar z nią walczyć:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzuce swoje "piec groszy" do tematu. Moim zdaniem bierz DFI Ultra D. Podszkolisz sie troszke :) A plyta moim zdaniem jest super. Moge to powiedziec z wlasnego doswiadczenia. Natomiast jesli chodzi o SLI to sobie zrobisz moda i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...