Skocz do zawartości
Gość Wintereq

Skradziona Komórka Wraz Z Kartą Sim

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wintereq

Witam,

 

Mam pytanie. Ostatnio ukradziono mi komórkę na mieście i niestety, ale bardziej zależy mi na karcie SIM, bo miałem w niej wiele kontaktów i pewnie wiele osób nadal dzwoni i wysyła SMSy pod nią. Karta SIM była w TakTaku, ale moje pytanie tyczy się takiej sprawy - czy jest możliwość uzyskania od Ery duplikatu karty SIM z tym samym numerem? Prosiłbym o szczegóły jak to dokładnie zrobić.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając telefon na abonament na 100% jest taka możliwość, ale w tak taku to chyba nie, chociażby dlatego że trudno udownić że telefon był rzeczywiście Twój.

Imo bez sensu zakładać temat na forum i czekać po kilka godzin na odpowiedzi, skoro mógłbyś zadzwonić do biura obsługi sieci Era i miałbyś wszystko jasne w 3 minuty!

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, w TakTaku masz możliwość otrzymania duplikatu karty Sim, moja mama dostała ostatnio esemesa z Ery, ma kome w TakTaku, że w razie "W" można otrzymać duplikat karta . jak to zrobić to Ci nie powiem ale na pewno w Erze będą wiedzieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Udowodnić? Mam wszystkie papiery, PINy, PUKI itp. To co się dostaje w czasie kupowania startera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma z tym problemu. sam mialem wymieniana. robia to za free. potrzebne sa papiery z pinem i pukiem. koles w erze kaze Ci sie zarejestrowac. jesli jest to jakis wiekszy punkt to dadza nowa karte nawet tego samego dnia.

pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...