Skocz do zawartości
sparda

Dobra Myszka Do 80zł

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 05_03_1992

nom kupilem x718 f i moje wrazenia

+myszka supcio, fajnie lezy w rece, dobra optyka

-niestety farba a'la chrom to tandeta, boczne przyciski tez -> tutaj pole do popisu dla modderow -> sam sie pobawie i jak zejdzie farba pomaluje myszke od nowa, przyszlifuje troszke te boczne przyciski

mycha za ta kase extra, ma jednak wady, ktore sa tyle znosne, ze mozna je samemu poprawic ;)

myszke kupilem

tutaj wielkie podziekowania dla Wojtka (mayo), ktory poświęcił swój czas i pomógl mi znaleść sklep :lol:

dzieki!

Edytowane przez 05_03_1992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg, jak to brzydko wygląda. Macie jakieś pomysły odnośnie tego, czym tą mychę można pomalować, żeby się farba nie ścierała? Bo za niedługo będziemy ostro na nią psioczyć... Więc lepiej coś teraz wymyśleć.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg, jak to brzydko wygląda. Macie jakieś pomysły odnośnie tego, czym tą mychę można pomalować, żeby się farba nie ścierała? Bo za niedługo będziemy ostro na nią psioczyć... Więc lepiej coś teraz wymyśleć.

Jeśli w X-718F jest czarny plastyk pod srebrem to nie mogę się doczekać kiedy zejdzie :twisted2: .... ale gorzej jeśli jest taki kolor "sraczkowy" jak w 718 :plum:

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz zawsze troche dolozyc i mx310 a nie jakis a4tech ktory jest tak biedny ze szok. acha i nie kieruj sie dpi bo 800 starczy ci. nawet za duzo patrz ie 3.0

 

pozdro

HA. HA. HA. Edytowane przez mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu X-718 i musze powiedziec ze farba odpada a uzywam dopiero 3-4 miesiace.

Musiałeś źle trafić. Ja mam ją też od 4 miechów i farba mi nie schodzi.

 

a ten X718 ma cichy :klik"???

Aż taki cichy to on nie jest :lol: Edytowane przez KiMR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mayo: ??? z czego sie tak cieszysz?

 

kupujac mx'a 310 za 110-120 zl masz myszke ktora bedzie ci sluzyla i wygladala przez lata kupujac a4techa... dalej mi sie nie chce pisac.

Edytowane przez Kiczis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiczis - nie wydaje ci się, że za przeproszeniem pierdzielisz od rzeczy? Tyś widział A4 Techa X718F, chyba na ekranie swego monitora. Rzeczywiście A4 Tech jest strasznie biedny, a Logitech - ochh, achhh el0, pr0, jazzy, crazy. Dobijasz tu wszystkich. Jasne, Logitech jest rox i wypasiony :lol: Wiem z własnego doświadczenia, że wcale tak nie jest. Można się na Logitechu przejechać, tak było w moim przypadku, jak kupowałem iche el0 pr0 wynalazek Gamepad Logitech Dualaction, w którym lewy analog ciągle się rozkalibrowywał, co ciekawe bardzo wiele osób tak miało. I oddałem go na gwarę, dostałem nowego i działa. Sam nie wiem jakim cudem. Więc przestań człowieku i ogarnij się a zanim coś napiszesz pomyśl. Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm a grales na tym ? czy tylko mowisz jak sie gra na mx 310 ? i na tym a4techu? ja gralem na roznych myszkach i swoje wiem

 

ale ok mnie tu niebylo kupcie sobie padake za taka kase. elo

Edytowane przez Kiczis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mayo: ??? z czego sie tak cieszysz?

Nie cieszę się, tylko się z Ciebie śmieję. Ale to już koniec OT z mojej strony, hehe.

Edytowane przez mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to juz widze jakie tutaj sie skile wypowiadaja... smiac to sie mozna z ciebie ze nabijasz posty piszac hahaha lolq

 

koniec zartow ;)

@spylon: ja mowie o myszkach a nie o padach? lol czlowieku to tak jakbys powiedzial ze produkowane kiedys kalosze przez nokie byly niewygodne to dlatego teraz nie kupisz ich komorki i wybierasz inna? co ma do rzeczy ze to jedna firma ?

 

gral ktos na tych myszkach czy tylko sugeruje sie jej obrazkami i specyfikacja :)?

Edytowane przez Kiczis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm a grales na tym ? czy tylko mowisz jak sie gra na mx 310 ? i na tym a4techu? ja gralem na roznych myszkach i swoje wiem

 

ale ok mnie tu niebylo kupcie sobie padake za taka kase. elo

A Ty grales na X-718? Czy tylko z teorii bierzesz swoje wywody? Moze jakosc wykonania X-718 jest duzo gorsza od MX310, ale w szybkich FPP ja zmiazdzy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kyle: no wsumie trzeba sie z tym zgodzic :) ale dla wiekszosci ludzi liczy sie jak lezy myszka w rece patrz ie ktore ma 400 dpi a ludzie z niego tak wymiataja ze dramat :)

 

gralem na tym a4tech'u i czy jest tak pro to bym niepowiedzial. porownywalny do mx310 ale wlasnie jego jakos wykoniania mnie odrzucila ;)

Edytowane przez Kiczis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kyle: no wsumie trzeba sie z tym zgodzic :) ale dla wiekszosci ludzi liczy sie jak lezy myszka w rece patrz ie ktore ma 400 dpi a ludzie z niego tak wymiataja ze dramat :)

To jak leży myszka jest jak najbardziej istotne ... jednak pod tym względem a4tech 718 oceniam naprawdę wysoko ( ale nie ideał :wink: ) ..... miałem w ręce Saitek Gaming Mouse i naprawdę wiem co to niewygodna mysz .... brrrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jasne, że MX310 jest lepiej wykonane, jednak niestety w wyższych rozdzielczościach nie wyrobi... Noo na IE 3.0 wymiatają... Chyba tylko w CS na 800x600 na low sensie.

Kiczis

W jakim sensie jest porównywalny do A4Techa? Przecież pomiędzy nimi jest przepaść, co objawia się oczywiście w wyższych rozdzielczościach, przy w miarę wysokich czułościach.

Krótko mówiąc, to mx310 dobry, ale w dzisiejszych czasach, kto gra w 800x600 (nie mówię oczywiście o pro CS graczach)? Z resztą w grach typu UT nie da się grać po prostu na low sensie i ta mysz nie zdałaby egzaminu...

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MX310 ma już kilka lat (optyka!) przez co posiada akcelerację wsteczną. Na dodatek, srebrne myszki logiego cierpią na schodzącą farbę w miejscu, gdzie przylega dłoń. Wystarczy przejrzeć to forum i opinie o produktach logitecha. Relacja cena/jakość jest załamująca, chociaż ostatnio trochę obniżyli ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

http://allegro.pl/item115766740_nowosc_a4_...najtaniej_.html

Tez mam te myche, tyle ze czerwono+czarna. Jest ok, klik ma dosc glosny i palec mi sie na scrollu czesto slizga... trzba go troche mocno przcisnac. Jak ja dostalem, to te slizgacze mialem zle przyklejone. Jak wciskalem ktorys z przciskow, to mycha sie podnosila i w ogole masakra... musialem oderwac te slizgacze i samemu rowno przkleic...

Do tego troche mi sie reka na niej poci. Na jakims moim starym BENQ :lol: az tak sie nie pocila.

 

Aaa, do tego myszka ma takie miejsca gdzie sie brud (?) gromadzi.

http://forum.purepc.pl/miniaturki/9e1317d2...ca18cc52006.jpg

Widac to na tej totce, chodzi mi o te wyciete, proste, dlugie wglebienia i troche ciezko to czysicic, a i tak po jednej sesyjce znowu upackane jest...

Za 50 zl - myszka ok, ale wolalbym do czegos doplacic i kupic cos lepszego.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piaskoon

Nawet nie wiedziałem... Myślałem, że jak już ktoś ją poleca, to akceleracji nie ma...

W takim razie to chyba zupełnie nie ma sensu jej brać.

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MX310 ma już kilka lat (optyka!) przez co posiada akcelerację wsteczną. Na dodatek, srebrne myszki logiego cierpią na schodzącą farbę w miejscu, gdzie przylega dłoń. Wystarczy przejrzeć to forum i opinie o produktach logitecha. Relacja cena/jakość jest załamująca, chociaż ostatnio trochę obniżyli ceny.

W takim wypadku absolutnie tej myszy nie polecam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, ze ma akcleracje wsteczna oO jakos ja posiadam ta myszke od roku i nic takiego mnie nie spotkalo...

 

moze miales made in china - byly swego czasu podrobki mx310

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, ze ma akcleracje wsteczna oO jakos ja posiadam ta myszke od roku i nic takiego mnie nie spotkalo...

 

moze miales made in china - byly swego czasu podrobki mx310

Ta myszka została wprowadzona do sprzedaży przed MX510 - pierwszą myszką optyczną, która nie gubiła kursora przy szybkich ruchach. Układ optyczny z MX510 niedawno przełożono do MX300 i nazwano G1 (95zł):

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=29309

 

I to już jest myszka godna polecenia (ale ma tylko 4 przyciski) :)

Edytowane przez piaskoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale jak mi wytlumaczysz to, ze w 1024x768 i szybkich ruchach nie gubi mi sie myszka? a pykam w q3/ut

A robiłeś test na akceleracje? W panelu sterowania wyłączasz przyspieszenie kursora, obniżasz szybkość kursora tak aby myszka poruszała kursorem co 1 pixel i wtedy machasz ;) Jak kursor nie będzie się "gubił" to rzeczywiście może trafiłeś na nowszą rewizję myszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...