Skocz do zawartości
demek

Ddr2 - Wszystko O Kosciach Micron D9

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno Wilk Elektronik w niskobudżetowych zestawach GoodRam 2x2Gb 800MHz CL5 i CL6 zaczął stosować kości Micron D9.

 

Moduły jakie wpadły w moje ręce to D9HNP w zestawie CL5 oraz D9KDM w zestawie CL6.

 

Wszystkich zainteresowanych możliwościami o/c modułów muszę rozczarować, kości to zwykłe odpadki, których Micron pozbywa się po kosztach.

 

Nie mam żadnych screenów z O/C ale możecie mi wierzyć, że 900MHz na którymkolwiek z testowanych zestawów [nawet przy 2,55V] to był duży sukces (testowane na DFI P35).

 

Poniżej kilka zdjęć kastratów:

 

Opakowanie:

Dołączona grafika

 

Oznaczenia:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

"Bohaterowie" :

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez BuMeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej tak crap i to rodem made in poland, :( generlanie mi 1000 mhz 1.9V (2x2 gb na d9hnp) za 120 pln odpowiada i sądzę że za ta kasę i z takim oc to nie jest źle i więcej od nich oczekiwać nie trzeba.

Edytowane przez VIRU$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej tak crap i to rodem made in poland, :( generlanie mi 1000 mhz 1.9V (2x2 gb na d9hnp) za 120 pln odpowiada i sądzę że za ta kasę i z takim oc to nie jest źle i więcej od nich oczekiwać nie trzeba.

być może przewoltowałem te cudaki ? (dawaliśmy 2,2-2,45 Vmem i kończyły się na 450MHz --> "900MHz" 5-5-5-15 ) ale to w końcu Micron i za jakieś 85 zeta są ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

być może przewoltowałem te cudaki ? (dawaliśmy 2,2-2,45 Vmem i kończyły się na 450MHz --> "900MHz" 5-5-5-15 ) ale to w końcu Micron i za jakieś 85 zeta są ;)

85 pln za 4 gb ? dobra cena a macie cos na stanie na d9hnp ;]

jak po 85 to u mnie ale drogie ;(

a papu dawałeś za dużo to nie d9gmh

Edytowane przez VIRU$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie to 125~130pln za zestaw z cl5 ..... w wolnej chwili porobię kilka testów przy niższym napięciu (poprzednio zaczynałem od 2V), może faktycznie przewoltowałem.

 

Nie wiem, albo do mnie przyszły takie padaki albo ludzie kręcą na gigashitach (sztucznie zawyżona fsb dram) ale przy mniej więcej 1,925V waliły BSOD przy 900~920MHz..... wszystkie ;) a o jakimkolwiek o/c przy 1,8V możemy praktycznie zapomnieć bo żaden komplet nie chciał dobić 900 nawet.

Edytowane przez BuMeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mu nic nie da czy się dowie czy są dwustronne, gdyż kości stosowane w nowych GR PRO 1066 2x1 też są dwustronne, ale nie są już micronami. Chcecie mieć nowe D9 z rodziny B6 - zaopatrzcie się w GR PRO 1150 2x1 albo GR PRO 1200 2x1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...