Jump to content

tom256

Stały użytkownik
 • Content Count

  1200
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

tom256 last won the day on January 8 2019

tom256 had the most liked content!

Community Reputation

31 Pozytywna

About tom256

 • Rank
  Uczestnik
 • Birthday 08/03/1982

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  4961022

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław

Recent Profile Visitors

31882 profile views
 1. tom256

  settlers (1) 1994

  OK możliwe, nie pamiętam. Zależy co masz na myśli zamek. Ja rozumiem że zamek to głowny obiekt i tam rycerze sie rzeczywiście tworza i szkolą. Ale tak jak napisałem rycerze szkolą się w także w wieżach i garnizonach. Link do instrukcji: https://www.oldgames.sk/downloads/oldgames/strategy/Settlers/Docs/manual-settlers-1993.pdf
 2. tom256

  settlers (1) 1994

  Grałem w wersje an Amige: Grę da się przyśpieszyć (zielone małe kołka chyba z prawej strony przy tarczy) Do wytworzenia rycerza potrzeba tarczy, miecza i ludzika. Rekrut zostanie automatycznie stworzony gdy będzie potrzebny, ale chyba dało się ustawić żeby byli automatycznie tworzeni gdy będą zasoby. W pierwszej wersji nie było piwa. Złoto w strażnicy z czasem ulepsza rycerza. Im większa strażnica i więcej złota, tym szybciej. Być może aby skończyć misję należy zająć cały teren budując strażnice, bądź po protu zniszczyć wroga.. BTW. Nie lepiej zagrać w "oryginalną" wersję na emulatorze Amigi?
 3. Ponoć teraz mają zamknąć centrum miasta, żeby mieć czyste powietrze.
 4. Może to błąd logiczny i po rozładowaniu komórki przestał istnieć.
 5. Tak mi się właśnie wydawało bo ładnie się świeci :D
 6. Jak już zrobiłeś korektę to zarzuć ceramikę. Potem tylko QD, żeby ceramika szybko nie zeszła i będziesz spokój na przynajmniej 3 lata.
 7. Ktoś grał? Jakieś wrażenia? https://www.gog.com/game/atom_rpg_postapocalyptic_indie_game Zastanawiam się nad zakupem. Na Steamie wysokie oceny: https://store.steampowered.com/app/552620/ATOM_RPG_Postapocalyptic_indie_game/
 8. W Wenezueli za ich lokalną walutą też stoi rząd, ba nawet pokłady rop mają największe w Ameryce południowej. :D
 9. A twoje pieniądze na koncie to co według Ciebie jest? Pojedyncze wpisy w bazie danych. Nawet nie mają pokrycia w walucie fizycznej. Kolejna kwestia wartość pieniądza, czy niby jest?
 10. Tylko złota prawdopobnie jest pełno w kosmosie, jeśli w przyszłości nauczymy się je tanio wydobywać np z asteroidów jego wartość może znacznie spaść. Inna opcja to że ktoś odkryje ogromne złoża i zacznie wydobywać. Bitcoinów jest tylko 21 mln i więcej nie bedzie.
 11. A twoje pieniądze w banku to jakie są? Papierowe? :D
 12. tom256

  World of Tanks

  Ja chwile zagrałem, jak pojawiły się polskie czołgi. Doszedłem nawet do 4 tieru :) Teraz też zalogowałem się nagrodę odebrać. Ale juz nie grałem. Czasami jeszcze tylko odpalam grę żeby się zaktualizowała. Za to zawsze Hallacka oglądam przed snem :D
 13. Tak, teraz wymieniłem z GM 10W40 na Valvoline 5W30. Robiona płukanka. Efekt mnie kompletnie zaskoczył. Toyota MR2 Roadster silnik 1ZZ-FED.
 14. Archoil AR9100 warto dodać do oleju?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.