Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ta plyta go nie posiada (?) o_0

Tak pozatym jak wam chodzi plytka :)

Polecam zakup karty dzwiekowej znaczne przyspieszenie w grach szczegolnie w bf2 ;p

Przy odpalaniu azureusa mi sie pokazało, że mogą być kłopoty z działaniem azureus, ponieważ działa nvfirewall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem, ale nie wiem czego jest to wina. Najprawdopodobniej coś jest nie tak z płytą główna, a dokładnie z podtrzymywaniem zegara wewnętrznego BIOS. Dziś rano włączyłem kompa na chwile by sprawdzić poczte i wyłączyłem go o 9.50, gdy wróciłem z uczelni koło 17 odpaliłem kompa a tu ku memu zdziwieniu na pasku w windzie pojawiła się godzina 9.51:/ A nie 17:/ Nie wiem co się dzieje, niedawno wymieniłem baterie do podtrzymywania zegara na płycie gdyż poprzednia jakimś cudem się rozładowała i nie trzymała ustawień Biosu. Czy ktoś z Was spotkał się z takim czymś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro bateria CI nie trzymala ja bym oddal plytke do serwisu

Byc moze uzyles zlej bateri i dlatego masz problemy ;/

Nie sądzę że to wina złej baterii, bo wszystko działało dobrze przez 2 tygodnie. Zresztą co ma bateria do zegara oprócz podtrzymywania napięcia.

Edytowane przez ViperGTS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z dzwiekiem w komputerze kupionym miesiac temu. zainstalowalem sterowniki z plyty i sciagnolem najnowsze ze strony produceta w obydwu przypadkach strasznie dzwiek charczy. niejest to wina glosnikow bo na innym sprzecie dzialaja bez zarzutu a moj kolego ktory kopowal kompoter w tym samym momecie rowniez skarzy sie na taki problem. co moge zrobic ? nasze plyty to Asus M2N-E POMOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa Wam dobrze Cool & Quiet na biosie 402?

 

Przy odtwarzaniu filmów użycie procesora wynosi u mnie 100% ( wtedy wg C&Q procesor pracuje z częstotliwością 2000MHz) i komputer momentami przycina :|

 

Mój procek to A3200+, MoBo M2N-E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa Wam dobrze Cool & Quiet na biosie 402?

 

Przy odtwarzaniu filmów użycie procesora wynosi u mnie 100% ( wtedy wg C&Q procesor pracuje z częstotliwością 2000MHz) i komputer momentami przycina :|

C&Q mam wlaczony od samego poczatku jak tylko zmodernizowalem komputer(lipiec). Zadnych problemow przez ten czas nie mialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ochotnika do przetestowania biosu 501 !

 

ftp://dlsvr02.asus.com/pub/ASUS/mb/socket...N-E/M2NE501.zip

 

:]

Sie zflashowalo sie:)))

 

Działa. Szybka obserwacja - zniknęła mi możliwość włączenia C'n'Q - może dlatego, że mam procka, który tego nie obsługuje.

 

Wstała na htt 250MHz... Właściwie narazie nic niepokojącego nie zauważyłem;)

 

A - flasha robiłem z poziomu Windows. Pobawię się trochę i dam znać jakby coś było nie tak (albo jakby coś zadziwiało).

 

I jeszcze jedno pytanko - najzwyklejsze GR667 - puścił ktoś na tej płycie powyżej 680MHz? Bo próbowałem przy różnych timingach, zwiększałem napięcie na 1.95V itp, ale nie poszły dalej:(

Wstrzymują mi kręcenie Semprona, bo poszedł już na 2.6;))) (htt 330)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanko - najzwyklejsze GR667 - puścił ktoś na tej płycie powyżej 680MHz?

 

U mnie Adata Vitesta 667 poszły na 833 MHz , timingi 4-4-4-12 , Vdimm 1.95 V - generalnie proc poszedł na 2700 bez najmniejszego problemu - przyblokowały mnie pamięci , ale z drugiej strony nie próbowałem jeszcze z mniejszym mnożnikiem a większym HTT .

 

 

Pytanie - co ma dawać bios 0501 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Adata Vitesta 667 poszły na 833 MHz , timingi 4-4-4-12 , Vdimm 1.95 V - generalnie proc poszedł na 2700 bez najmniejszego problemu - przyblokowały mnie pamięci , ale z drugiej strony nie próbowałem jeszcze z mniejszym mnożnikiem a większym HTT .

Pytanie - co ma dawać bios 0501 ??

No tak, ale Twoj procek robi 2.5GHz przy htt 250, a moj przy 315;) - w kazdym razie o 1GHz w gore, tak czy inaczej;)

 

Kurcze, nie wiem co z tymi pamieciami... Mnoznika proca nie zmniejsze:(

 

I przylaczam sie do pytania - oprocz tego, ze zniknela mi opcja C'n'Q w biosie - co 0501 ma dawac???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale Twoj procek robi 2.5GHz przy htt 250

 

Moje celowe działanie - mnożnik miał być minimum x10 . Poprzedni Sempron 2500 robił 2.49 GHz na HTT 355 , ale tam miałem mnożnik x7 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PCB jest od SLI-Deluxe, więc nie jest to chyba ograniczenie technologiczne.

Myślę, że rozumienie inżynierów Asusa jest następujące:

Klasa niższa kupiła tanią płytę -> Nie należy im się ani SLI, ani >1,95V dla pamięci:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam pewnien problem z nagrywaniem dźwięku na tej zintegrowanej karcie. <_< W tym topicu napisałem dokładnie o co chodzi i w związku z tym mam do wszystkich co mają takową mobo prośbę, chciałbym żebyście przeczytali ten temat i sprawdził jak u was jest z tym nagrywaniem ?? Czy wszystko działa, czy tylko ja mam taki problem czy może rzeczywiście jest tak jak powiedział mi ten koleś ze sklepu, w co wątpie.

 

Z góry dzięki!

Pozdrawiam ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mam problem z karta sieciowa na asus m2n-e

 

 

otoz

 

w MENADZERZE URZADZEN mam wykrzyknik na tej karcie sieciowej w plycie

 

sterowniki sa zainstalowane a w biosie jest wlaczona

 

 

na zakladce "zasoby" we wlasciwosciach karty mam napisane ze karta nie moze sobie przydzielic zasobow systemowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mam problem z karta sieciowa na asus m2n-e

 

 

otoz

 

w MENADZERZE URZADZEN mam wykrzyknik na tej karcie sieciowej w plycie

 

sterowniki sa zainstalowane a w biosie jest wlaczona

 

 

na zakladce "zasoby" we wlasciwosciach karty mam napisane ze karta nie moze sobie przydzielic zasobow systemowych

Masz problemy z przerwaniami .. wiec daj w biosie automatyczne przydzielanie , ostatecznie przywolaj fabryczne ustawienia biosu , .. probowales zainstalowac ponownie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do testujących nowy bios 0501 - jak wygląda sprawa z ustawieniami pamiątek na 533 i 400 MHz ?? Dalej problemy , czy już poprawione ??

Ja mam swoje w biosie ustawione na 400MHz - tak samo jak na 0402 i mozliwe, ze na wczesniejszym tez dzialalo, ale nie pamietam dokladnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz problemy z przerwaniami .. wiec daj w biosie automatyczne przydzielanie , ostatecznie przywolaj fabryczne ustawienia biosu , .. probowales zainstalowac ponownie ?

 

w biosie jest ustawione automatycznie przydzielanie przerwan, brak wolnych zasobow probowalem zrekompensowac wylaczeniem portow COM i LPT ale to nic niedalo. Karta sieciowa na slocie PCI dziala dobrze, z karta sieciowa na plycie nadal jest problem nawet po zainstalowaniu ponownym sterownikow. Na zakladce "zasoby" tej karty sieciowej jest napisane zeby wylaczyc jedno z urzadzen w celu zwolnienia zasobow, no ale co mozna wylaczyc skoro wszystko jest potrzebne.

mial ktos taki problem?? co jeszcze moge zrobic ??

 

do posiadaczy tej oto plyty sprawdzcie czy wam dziala ta karta sieciowa na tej plycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do posiadaczy tej oto plyty sprawdzcie czy wam dziala ta karta sieciowa na tej plycie

 

U mnie działa bez najmniejszych problemów , podobnie jak dźwięk - nie zauwazyłem żadnego przycinania w grach , ani zwiększonego obciążenia proca - po prostu wszystko hula jak należy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...