Skocz do zawartości
homzik

Gigabyte Ga-m55plus-s3g (nvidia Geforce 6100 + Nforce 430) - Ma To Ktos?

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego? od 2 lat sempron podkrecony o 500mhz chodzi na tym zasilaczu wysmienicie , stabilne wszystko a grafa tez podkrecona!

Ja to powiem tak :) Może i wszystko chodzi sprawnie, ale zasilacz ten jest "cichą bombą" (nie wiadomo kiedy wyzionie ducha). Mój żyje jakoś już 6sty rok, ale w swoim czasie, miał duże wahania i zamiast napięcia 12V miał 13.2V (Za dużo elektroniki napchałem do kompa), ale teraz jakoś znowu działa:) Lepiej kup jakiegoś Fortrona, Chiefteca, HuntKeya albo ModeComa (nie Feel) 350/400W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma na www.newegg.com to raczej jeszcze nie trafiło do sklepów.

Ciekawe czy Gigabyte postapil tak samo jak K8NS i K8NE i wraz z nowymi rewizjami cos obcinali?Bo jesli tak, to wtedy to juz chyba nawet ECS bedzie lepszy od tej plyty :lol: Ciezko mi jakos uwierzyc zeby cos poprawiali, to do nich niepodobne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według TEGO są trzy rewizje tej płyty.Kazda na innym mostku.

 

rev.1.x - NVIDIA GeForce 6100

rev.2.x - NVIDIA Quadro NVS 210S / nForce 430

rev.3.x - NVIDIA GeForce 6150 / nForce 430

 

Ciekawe który z tych płyt ma najlepsze mozliwosci o/c.Na rev.1.0, która sie bawilem max htt=292.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam tą płytę rev.1 i miałem zamiar ją sprzedać bo robiła ht 268 ale z poziomu biosu, nic nie dało podnoszenie napięć na mostku, 268 i tyle. Następnie zainstalowałem program dołączony do płyty (EasyTune) i postanowiłem bawić się pod windowsem ( wiem że to niewygodne, ale inaczej się nie da), i osiągnąłem HT na poziomie 350 ( przy 365 brak odpowiedzi)

 

i zastanawia mnie ile robicie max HT ( o ile ktokolwiek posiada tą płytę)

 

pozdrawiam

post-153713-1197968926_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...