Skocz do zawartości
haxoreq

Procek Na S 478 Do 200zl

Rekomendowane odpowiedzi

1) Gry to nie wszystko <_<

2) Ja jakoś nie mam z tym problemów. Dziwne no nie ? :blink: :blink: :blink:

3) Możesz podać jeszcze jakieś tytóły ? Jeszcze tak z 8 beznadziejnie działających i przyznam Ci rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Gry to nie wszystko <_<

2) Ja jakoś nie mam z tym problemów. Dziwne no nie ? :blink: :blink: :blink:

3) Możesz podać jeszcze jakieś tytóły ? Jeszcze tak z 8 beznadziejnie działających i przyznam Ci rację.

ET na Fuel Dumpie spada do 18FPS przy moscie. CS 1.6 spada czasem do 40FPS. Pariah - 30FPS Prey - mozna pobiegac po mapie patrzac w sciany, Q4 27FPS czasem dojdzie do 30 ( specialne mapy bez cieni itp. )Doom3 ok 30FPS. Wszystko w 800x600 i detale na minimum.

Mam prosbe mozesz powiedziec ile masz FPS w na swoim kompie ET (/cg_drawFPS1 jak bys nie wiedzial :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak :

ET bez zmian CFG, tylko wedytowany nick na kolorowy.

Celeron D @2.66Ghz (najlepszy zapis na pamieciach)

GA-8IPE1000G

2*256MB Twinmos 333@?

Leadtek FX 5700 non oc

Maxtor 80 GB ATA

Tak normalnie to 90FPS a jak biegają mi przeciwnicy to minimalnie od 59 do 80 FPS.

 

Zapomniałem, ET 1024x768 maxymalne dostępne ustawienia, wraz z przestawianiem bufora na 24bit i texturki 32bit.

Edytowane przez v.e.n.o.m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...