Skocz do zawartości
Shenlong

F.E.A.R. Combat

Rekomendowane odpowiedzi

No polamiłem chwilę na serwerze frag.pl i powiem ,że gierka przednia ale z początku to szło mi bardzo ciężko. Nie mogłem jakoś sie wczuć ;) Nie mogę sobie dobrać odpowiedniej broni ale to do czasu. Troszkę kampienia jest w grze ale to już mogę przeboleć. Grałem w TDM a 2 pistolety rządzą. Jakby co to mogę zagrać z wami i trochę potrenować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Heh ja sam sie czaj ezeby penetratorem grac ale imo ta bron jest dosc lamerska i za celna w porownaniu do innych.

//

Na office maszynowki roxuja, ale na troszke dalsza odleglosc to pupa bo kule sie tak rozbryzguja ze leca sobie gdzie chca, a bolce z penetratora prosto przed siebie, tam gdzie celujesz;].

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

hehehe tylko czemu wy chcecie grać w środku nocy? ja wolę się przespać i z rana was ownować xD

...bo niektorzy tylko wieczorami/nocami maja czas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomki a gdzie was mozna znaleźć juz mi cdkeya przysłali :) tzn heh dopiero :). Wrzuccie kilka ipikow serwerów na 1 stronie gdzie sie gra bo narazie to sam biegam po mapach i badam co i jak i nudne jakies :P.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, no ja dzis dostalem cdkey i bedzie znow granie na calego :D (jeszce na FX5200 troche w demo multi mlucilem i przyjemnie bylo) Mam pytanko. Sciagam gre z wp.pl jednak jak to bywa z polskim netem boje sie ze mi lacze padnie a tam niema opcji wznawiania, zna ktos moze jakis serwer ftp gdzie mozna to zassac szybko + opcja zwnawiania sciagania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: co to jest objective i za co sie tam pkt dostaje? Bo dziś miałem taka sytuacje w dm, ze miałem o 8 fragów więcej niz koleś, jednak byłem 2 bo on miał 2 razy więcej objective. Jak tam pkt zdobywac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

A ja na razie przestalem grac, jakos mnie nie cignie do tej gry, moze wieczorem zagram :lol: ale wolabym 'przejmowanie baz' czy cos, tdm jest nudny, wole juz dm zwyklego;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...