Skocz do zawartości
Shenlong

F.E.A.R. Combat

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak, pograłem dzisiaj pierwszy raz i jestem bardzo mile zaskoczony. Połączenie CSa i totalnej masakry. Tak to moge nazwać. Rewelecja, FEAR jest sworzony do multi , jedyna wada na jaka cierpi ta gra to mało otwartych map z wyjatkiem tej z lasem, ale mysle ze to tylko kwestia czasu. Widze przed ta gra przyszlość, choc wszystko zalezy od sceny. Jak na darmową gre to rewelacja. Mysle ze w cigu paru miesiecy to bedzie jedna z najlepszych gier mp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. Jak zaktualizowac PB skoro w folderze nie ma zadnego pliku exe. Pamietam ze w innych grach byl plik pbupdate.exe czy cos w tym stylu i on uploadował nową wersje - mam sciągnąć ze stronki pb i podmienic pliki na nowsze?

evenbalance.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ET to teraz poszło u mnie w zapomnienie. ;) Jak i chwilowo Q3. Coraz bardziej podoba mi sie F.E.A.R Combat i polecam. Szczególnie CTF ,ale TDM też niezłe. Strasznie kampią gdzie nie gdzie ,no ale można to jakoś przeboleć. Chociaż perfidne zakradanie sie i strzelanie z Penetratora w plecy troszkę drażni.Gość potrafi czaić się w tym samym miejscu przez 10-15 minut gry. Grę oceniam wysoko bo 8/10. Ważne by było sporo osób na serwerze. Ja tam mogę zagrać dopiero jak się wprawię. :) Nie chcę od razu tak dostawać baty <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Kampienie to nie problem, o ile w innych grach kto kampil mial duzo fragow ale tutaj to nie przejdzie, gra jest za szybka, dostane, odwracam sie i zabijam kampera bo ten kto stoi w miejscu nie ma szans, latwo takiego kogos zabic nawet jezeli to on pierwszy otworzy ogien :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie gierka daje spoko rade =] co prawda przy wiekszej mapie i duuuzo przeciwnikow komp dosje zapasci ale i tak daje rade =] wole zrezygnowac z textur i modeli ale particle musza byc na maxa :lol2:

Co do kamperow - tak jak ktos wspomnial - w tej grze to nie wypala za dobrze. Fajnie to wyglada jak biegnie team -3-4 osoby sobie i jakis kamper zaczyna strzelac z dachu - po paru sec w miejscu gdzie stal widac tylko odlamki, iskry , kucz i pyl =] miodzio :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie gierka daje spoko rade =] co prawda przy wiekszej mapie i duuuzo przeciwnikow komp dosje zapasci ale i tak daje rade =] wole zrezygnowac z textur i modeli ale particle musza byc na maxa

ale to przeszkadza :? tracisz na skuteczności jak nie widzisz co się dzieje :wink: ja nie mam graficznie żadnych problemow nawet z 20 przeciwnikami na mapie :razz: a grafa o klasę słabsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luk3 - wiem wiem, kiedy gralem w to jeszcze na FX5200 to wszystko mialem prawie wylaczone i badz co badz - niezle kosilem wszystkich :-) jednak ja gram for fun i wiecej mi radosci sprawia ogladanie i branie udzialu w takich "pokazie" niz zdobyciu fraga =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zaczynam, tylko nie wiem gdzie, coś sobie znajdę...

Już skończyłem.. NUDA ! Z przypadkowymi graczami to nie gra, jakiś klan trzebaby zrobić i grać poważniej, tzn. aby byli lepsi ludzie, bo staty mam 100 a następny 50 później 30, ktoś tam 8... Ehh ;)

Znów jestem najlepszy, niech coś nowego wypuszczą :)

Hhehe, skromność to moje drugie imię (a fantazja trzecie) :) :) :)

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zaczynam, tylko nie wiem gdzie, coś sobie znajdę...

Już skończyłem.. NUDA ! Z przypadkowymi graczami to nie gra, jakiś klan trzebaby zrobić i grać poważniej, tzn. aby byli lepsi ludzie, bo staty mam 100 a następny 50 później 30, ktoś tam 8... Ehh ;)

Znów jestem najlepszy, niech coś nowego wypuszczą :)

Hhehe, skromność to moje drugie imię (a fantazja trzecie) :) :) :)

heheh ty się tak nie ciesz ;p ja mam czasmai różnicę 100 pkt :D a przewaznie powyżej 60 różnicy mam xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mleko bierze się od krowy, a kupuje w sklepie (dla sprostowania)

:lol2:

odwal się Tomcat ;) rap to muzyka dla inteligentnych ludzi

moge dzisiaj robić za lamke do bicia ale kurde załóżta serwerek podajcie namiary-moze być z hasłem a nie jakię irce rpzypadkowe serwy itp.. :mur:

 

a irca nie mam i nie chce mi sie instalowac-miałem pare miechów jAK GRAłEM W THE CRIMS..

jak coś to założyć coś na polchat to pare minut i łatwiej wszystkim tam wleżć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...