Skocz do zawartości
czeski_lodz

Jakie Chłodzenie ~80 Zł Na Am2?

Rekomendowane odpowiedzi

Podepne sie pod temat czy to sa te same wentylatory, a dokladniej czy ten z Apollo pasuje na AM2?

 

http://www.cooling.pl/product_info.php?cPa...roducts_id=1139

 

http://www.apollo.pl/store/show_detail/14/21215

Nie ten z apollo to jest wersja ktora nie pasuje na AM2 :|

 

Ja proponuje zmodyfikowac lekko fryzjera i wyrzucic ten wentyl i załozyc tam np Fandera FX120 ;) roznica pod wzgledem wydajnosci i głosnosci dosc duza na plus dla wersji z fanderem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz jeszcze troszke dozbierac i to kupic http://www.allegro.pl/item126750049__scyth..._cpu_gw_fv.html :).

Spoko w Apollo tez to jest nawet taniej o wiele bo za 120zl, ale nic tam nie pisze zeby pasowalo na AM2 :/ Za to zastanawiam sie czy sie nie szarpnac na:

 

 

http://www.apollo.pl/store/show_detail/14/27298

 

Co myslicie o jego wydajnosci? Oplaca sie? W kazdym razie pisze ze jest na AM2 i maja go w Apollo a koles powiedzial ze przy takim zamowieniu jak robie to jakis rabacik sie znajdzie :) wiec moze kasy starczy :) Tylko czy warto to brac? a moze cos innego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toż to najwydajniejszy cooler ;) Kopie ninje...

Ok to wlasnie chcialem uslyszec, bo gdzies juz czytalem wiele dobrego o tym coolerku, ale chcialem sie upewnic, a takim razie problem rozwiazany jesli tylko kasy mi styknie to go wezme (czytaj jesli daja jakis rabacik obiecany notabene :) ) mam nadzieje ze bedzie sie ladnie sprawowal na A64 3200 Orleans :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie jak u titana - wentylator do kosza :)

 

w mine podobnie, wentyl [chyba ten sam co na ninja +?) do wymiany, wibracje + łożsko chyba zapożyczone z zaporożca, jeśli nie szukasz ciszy absolutnej to na minimum jeszcze się nada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...