Skocz do zawartości
ojejku

Race By Simbin

Rekomendowane odpowiedzi

Seatem po 2 pełnym lapie zrobiłem 1.41.325 na klawiaturze. Ale już w czwartek będe miał kierownice. Ogólnie prowadzenie mi się podoba nadsterowność w Seacie mi się podoba za to BMW można poszaleć bokiem na zakrętach. Nie wiem tylko czemu mam wrażenie, że GT Legends miało ładniejszą grafikę, może to przez te ładniejsze samochody? Chodzi bardzo płynnie ale się zobaczy dopiero co będzie z 20 samochodami na trasie.

identyczne uczucie miałem kiedy przesiadłem sie z GTL na GTR2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GTLu musiałem na swoim starym 6600GT ciąć detale, a w GTR2 już nie, silnik co widać po wymienności plików wiele się nie zmienił więc pewnie trochę pojechali po detalach i efektach :? a że zabytkowe samochody są ładniejsze to inna sprawa :)

ustaw sobie pogode na changeable i bedziesz mial problem z gra nawet na detalach wszystkich na low;-) tez mialem ta grafe i wiem. ale teraz po zmianie sprzetu to nie narzekam:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wasze kompy tez czuja nienawisc do gier z SimBin ?

 

mi zawsze w menu badz podczas wyscigu wieszaja sie GTL, GTR'y i ten Race tez :[

 

kompletnie nie mam pojecia jak sobie z tym poradzic

 

pamietam przez pewien okres czasu dzialalo mi demo GTR 2 ale w koncu tez sie zrypalo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wasze kompy tez czuja nienawisc do gier z SimBin ?

 

mi zawsze w menu badz podczas wyscigu wieszaja sie GTL, GTR'y i ten Race tez :[

 

kompletnie nie mam pojecia jak sobie z tym poradzic

 

pamietam przez pewien okres czasu dzialalo mi demo GTR 2 ale w koncu tez sie zrypalo :(

eee nigdy u siebie nie zauwazylem takiego problemu...

eh.. szkoda ze ta gra wymaga PS 2.0

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Gralem w demo Race i jakos mnie nie porwalo. Obok leza oryginaly GTR i GTL i przychylniejszym okiem na nie patrze. Powiem , ze grafika w tamtych 2 wydaje mi sie dokladniejsza a w przypadku GTL tak jest napewno. Nie mowie , ze RACE ma zla ale jednak jak ktos wspomnial : optymalizacja jest w stosunku do GTR slabsza (ale i tak o niebo lepsza niz w GTL).

 

Kupilbym ja pod jednym wzgledem>>>WYWALENIE STARFORCE>>> ale , ze mam jak dotad 2 oryginaly Symbiana tak 3 nie mam zamiru kupic. Nie lubie grac z plyty i nie pozwole , zeby mi taki oryginal czytnik non stop mielil. Dali ciala , ja wywalilem kase i nie gram.

 

Moze GTR2 nie bedzie mial STARFORCE to wtedy pobiegne choc na klawie grac to masakra.

 

Akurat rowniez wolalbym DTM niz WTTC ale nie jest zle. Model jazdy mi podpasil , nie jest to GTR i GTL ale jednak milo sie w demku jezdzilo.

 

NA MAXYMALNY PLUS moge zaliczyc kamery. Ktos pomyslal i dal mozliwosc swobodnego ustawiania ich tak aby nam sie dobrze gralo. WYPAS i tak trzymac.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w GTR2 nie ma juz SF wiec i w race nie powinno go byc.

 

"NA MAXYMALNY PLUS moge zaliczyc kamery. Ktos pomyslal i dal mozliwosc swobodnego ustawiania ich tak aby nam sie dobrze gralo. WYPAS i tak trzymac."

 

co masz na mysli? jedyna sluszna kamera w gtr/gtl/rF jak i RACE jest kamera z kokpitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

co masz na mysli? jedyna sluszna kamera w gtr/gtl/rF jak i RACE jest kamera z kokpitu.

Wiem , ze kokpit i "lecace" liczniki to obowiazek ale w wielu grach wyscigowych mamy sztywno umieszczona kamere. Przykladem jest TOCA. Tak blisko tylnego zdezaka , ze zaslania pol obrazu a chcialoby sie czasem pojezdzic nie tylko z widokiem z kokpitu. Tutaj moge sobie oddalic , przyblizyc , zmienic jej wysokosc. Jest GIT.

 

Niemiec mam pytanie>>>na ile jestes pewny , ze nie bedzie ani w GTR2 ani w RACE Starforce???(pewnie znowu cos wymysla ala Gothic 3..hhehe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Steam. Jakiś pajac to wymyślił... on nie ma netu i nie mógł tego zainstalować. Ale poszedł do kolegi który ma net i normalnie już odpalił.

Hehehe...No to brawo. Kolejny genialny wynalazek. Ciekawe co z tymi , ktorzy lubia wyscigi , zakupia to ale nie sa na forach....

 

To jescze tylko obadac czy GTR2 ma lub bedzie mial zabezpieczenie i albo kupie albo dam sobie spokoj.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie zobaczyć jak to wygląda:

Przed chwilą trochę pograłem i powiem, że bardzo fajnie się jeździ :)

Zrobiłem filmiki z jazdy. Nawet fajnie wycieraczki sobie radzą z deszczem. Grafika ładna... nawet bardzo ładna, tylko trochę wymagająca. Dałem wszystko na full przy 1280 i slideshow na frapsie :)

Model jazdy powiedziłbym fantastyczny, nawet lepszy niż w GTR2, jednak bardziej Arcade niż Sim.

Nie wiem dlaczego ale jakoś mam lepszą frajdę z jazdy (lepiej czuć samochód i w ogóle efekty jakieś są lepsze).

Jedynie trochę mnie irytują odgłosy samochodów... jakieś takie słabej jakości.

Aha co najważniejsze nie można edytować PLRa :(

Co do grania w necie to jak dla mnie rewelacja.

 

Gorsza wersja (WYCIERACZKI):

http://www.youtube.com/watch?v=VqR79H8hJSU

Lepsza wersja:

http://rapidshare.com/files/5258939/aaa.avi

 

Lepsza wersja (JAZDA na MACAO):

http://rapidshare.com/files/5259963/BBB.avi

 

Lepsza wersja (JAZDA na MONZIE):

http://rapidshare.com/files/5260563/ccc.avi

 

 

SORKI ale nie chciało mi się MOMO wyciągać z szafy.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u siebie w 1280max fps potrafia zleciec ponizej 25.

 

defaultowe sety sa takie sobie, skrzynie sa za krotkie a zasieszenie jak dla mnie za miekkie, samochod mi plywal po drodze.

 

macau mi sie bardzo podoba, klaustrofobiczny tor.

 

"Model jazdy powiedziłbym fantastyczny, nawet lepszy niż w GTR2, jednak bardziej Arcade niż Sim."

 

wez pod uwage, ze sa to duzo slabsze samochody niz w gtr i stad mozesz miec takie odczucie, ja tam pare razy obrocilem bejce, bo FWD jakos mi narazie nie podpasilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak wyszła ta gra, czy dopiero 19 stycznia się pokaże, bo taką informację znalazłem, ktoś się decyduje na fulla, bo mam dylematy między nią na GTR2( tańszy, hehe, ale nie to jest najważniejsze )?

Rozumię że wyścigi odbywają się na torach, żadnych torów po "trasach", nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

A w ramach offtopa...Udalo mi sie zlamac Starszajsa na dwoch moich oryginalach to jest GTR1 i GTL...Ludzie moge grac z dysku i nie musialem zadnych szajsow szukac. Rozwiazanie jest banalne...i dziala na plytach z NF4 i 945.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też proszę o ten sposób, może na i965 też zadziała :roll: Wiem że pisanie o omijaniu zabezpieczeń trochę brzydko pachnie, ale moja oryginalna płytka GTL (o czym mogą świadczyć np. niegdysiejsze, komentowane na tym forum wyścigi online) jest już odrobinę ściuchrana i już parę razy gra nie chciała mi się uruchomić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...