Skocz do zawartości
Frezer

Jaką Nagrywarkę Dvd Kupić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałąm ze LG 4167b to niszczarka do płyt, bo niszczy płyty :( :( Czy to prawda ??

 

Podobno jak się coś nagra to potem nie da się tego odtworzyć :(

Edytowane przez britfanka
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałąm ze LG 4167b to niszczarka do płyt, bo niszczy płyty :( :( Czy to prawda ??

 

Podobno jak się coś nagra to potem nie da się tego odtworzyć :(

nic mi na ten temat nie wiadomo, ale jak się boisz to weź H10N, to na pewno nie jest niszczarka płyt (choć oczywiście zawsze jest możliwość trafienia felernego egzemplarza :lol2: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo np. Samsung SH-S162L "Tragiczna jakość zapisu płyt DVD! " Takie coś wyczytałam :/ :/ . To jaka by była najlepsza nagrywarka do 120zł ??

 

 

A LG-GSA-H10N

 

Pozytywnie

 

Najszybszy odczyt płyt CD-RW, DVD-R, DVD-R9, DVD-RW, DVD+R (DVD-ROM), DVD+RW, DVD+R9

Najszybszy zapis i odczyt DVD-RAM

Najszybszy zapis DVD+R9 DL

Najszybszy zapis DVD-R

Bardzo szybki zapis DVD+R

Bardzo szybkie zgrywanie płyt audio

Odczyt CD-R 870MB

 

 

Negatywnie

 

Brak możliwości sprawdzenia jakości zapisanych danych

Overburning CD tylko do 825MB

Średnia jakość zapisu płyt DVD-R

Edytowane przez britfanka
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego wszyscy skarżą się na LG i Samsungi :/ Ja używam Samsunga od ponad pół roku i wypaliłem nim baardzo dużo DVD i jak na razie WSZYSTKIE chodzą, wcześniej miałem LG i też było dobrze, moi kumple też jadą na LG i Samsungach i nikt nie narzeka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo np. Samsung SH-S162L "Tragiczna jakość zapisu płyt DVD! " Takie coś wyczytałam :/ :/ . To jaka by była najlepsza nagrywarka do 120zł ??

A LG-GSA-H10N

 

Pozytywnie

 

Najszybszy odczyt płyt CD-RW, DVD-R, DVD-R9, DVD-RW, DVD+R (DVD-ROM), DVD+RW, DVD+R9

Najszybszy zapis i odczyt DVD-RAM

Najszybszy zapis DVD+R9 DL

Najszybszy zapis DVD-R

Bardzo szybki zapis DVD+R

Bardzo szybkie zgrywanie płyt audio

Odczyt CD-R 870MB

Negatywnie

 

Brak możliwości sprawdzenia jakości zapisanych danych

Overburning CD tylko do 825MB

Średnia jakość zapisu płyt DVD-R

może benq dw1650, mam już kilka dni i jestem zadowolony, nagrywam na dvd-r verbatim (wypaliłem już ponad 10 i all ok) i dwie tdk dvd+r (równiez ok) chodza świetnie, innych plytek raczej nie uznaje, ale jeszcze potestuje z tanszymi, co do odczytu to tez jest ok, jak narazie czyta wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem wam sie dzialy niepomylily??

 

 

Ta racja... powinno być 2282709[/snapback]

może benq dw1650, mam już kilka dni i jestem zadowolony, nagrywam na dvd-r verbatim (wypaliłem już ponad 10 i all ok) i dwie tdk dvd+r (równiez ok) chodza świetnie, innych plytek raczej nie uznaje, ale jeszcze potestuje z tanszymi, co do odczytu to tez jest ok, jak narazie czyta wszystko ok

 

Ja nawet nagrywam na Titanum (też mam DW1650) i jak na razie zczytuje idealnie. Oczywiście na takie płytki nagrywam tylko mniej ważne rzeczy oraz mp3. Od 2 miesięcy mam taką nagraną całą mp3 i czyta idealnie w stacjonarnym DVD jak i na kompie. Nawet zgrałem całość i żadnych błędów. Wiadomo że żywotność w porównaniu do Verbatim ten Titanum ma pewnie o wiele mniejsza ,ale na razie jest ok. kopie filmów robie oczywiście na Verbatim albo TDK.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...