Skocz do zawartości
Aquarium

Msi Kt6v - Niestabilna Praca W Windzie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problema z kompem znajomego. Ze 2 tyg. temu zrobił w końcu format - sys miał ponad rok, mulił itp... Wszystko poszło ładnie, sterowniki oryginalne, bo nie czuł się zbyt pewnie w podmianie na nowsze - i tu jest pies pogrzebany... Po instalacji sysa plus driverów - all ok, ale zainstalowane potem programy sypią się aż miło... Firefox, Opera, GG - wyślij raport, najczęściej w momencie ściagania czegoś ... Ale jeszcze lepiej jest przy grach - sterownik niby ok, dxdiag pięknie, pogra chwilę (5-10 min) - vpu recover/ew. blue screen z komunikatem że windows przerwał program by nie dopuscić do uszkodzenia systemu :> ... Najlepsze jest, że w podgladzie zdarzeń w logach sysa jest czyściuteńko - tylko w aplikacjach czerwono mi .... XPka wrzucił kolega ze trzy razy - to samo ciagle ... Wcześniej też był XP - i działało :) ...Memtest był odpalany - dwa razy cykl - all ok ..... Dysk czesany spybotem, austostart sprawdzany hijackiem - nic nie rzuca sie w oczy... Taśmy itp podociskane - był robiony specjalnie porządek dwa dni temu. Proc się nie przegrzewa poniżej 45C...Sterowniki wrzucane najnowsze - bez zmian :) Jeszcze z oczywistych rzeczy została mi tylko sekcja biosu - proc Athlon 2000XP taktowany nominalnie, ramy 512 Kingston, Dysk WD 120 bodajże ...Jestem otwarty na sugestie - pojutrze jadę wypocząć, ale po powrocie muszę się <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> za ten problem :lol2:

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś podobny problem. Przed instalacją wszystko good a po death i właśnie też robiłem porządki w kompie i okazało się, że musiałem coś zruszyć i raz działało a raz nie jak mu się chciało myślałem, że nigdy do tego nie dojdę a problemem okazała się płyta. Moje zdanie: jeżeli wymieniłeś wszystkie stery nie pozostawiając !!!śladu!!! po starych sterownikach (wszystkich) to problem jest w sprzęcie. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Edytowane przez Pat_Garrett

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sys z SP2 zintegrowanym w instalce - kto teraz instaluje XP bez SP? :) ... Co do wira to jeszcze tylko pozostało zgrać dane z pozostałych partycji i wywalenie wszystkiego z dysku co do joty - wtedy będę miał pewność na 101% że to nie wir, (dopóki nie wgram niczego z cd-rów), a rozebranie i złożenie wszystkiego od nowa to też nie jest głupi pomysł .... Dzięki za hinty ...

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...