Skocz do zawartości
mlun

Abit vs Epox!

Rekomendowane odpowiedzi

co lepsiejsze na nforsie 2 Abit czy Epox bo w sklepie mi gosciu powiedział ze ten Epox 8RDA nie jest super rewelacją i by mi tego nie polecił.Zato cos mi mówił o abicie.To abit wogóle zrobił płyte na nforsie 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze rev. plyt glowych nie zawsze sa udane w 100 % , ale mysle ze Asus , Abit , Epox to pewniaki , wiec rzucaj moneta i nie sluchaj pacana w sklepie . Jak mozesz to powiedz jaki podal powody ze Epox nie jest rewelacja ?

BTW ja by wybral Asusa ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abit i Asus sa bardzo rozbudowane, maja wiecej w sobie, ale gorzej jest z mozliwoscia podkrecania, Epox zawsze stawia na I miejscu na o/c, wiec stabilnosc jest na wysokim poziomie oraz mozliwosci plyty rowniez- dzisiaj , wlasciwie zaraz wychodze po Epoxa 8RDA :-))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i Epox 8RDA nie jest super rewelacją ale z fsb powyżej 200MHz pracuje. Natomiast dostępne rewizje NF7-S oferuja mniejsze możliwości podkręcania niż wiekowy AT7-MaxII na kt400(mój wyciskał 196MHz). Tak więc na razie u Abita bieda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QŹWA!!!! co wy mi tu pieprzycie??? EPOX 8RDA+ JEST REWELACYJNĄ PŁYTKĄ!!!

MA ŚWIETNE MOŻLIWOŚCI PODKRĘCANIA , MEGAZAJEBISTY DŹWIĘK ITD ITD!!!!!!!!!

BRAĆ NIE CZEKAĆ!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie tylko Epox, ale.. ;)

Abit wypuscił teraz wersje 1.1 NF7-S (poznać ją można po 4 dziurach wokół socketa) i ma ona porawione zasilanie proca. To jednak jeszcze nie to ;)

Na dniach/tygodniach? Abit zaprezentuje NF7 rev.2 i ma być to najlepiej dopracowane mobo na NF2, będzie to miało wysokie napięcia (vcore 2,35 i vdimm 3,25) i to ma być to :D

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie tylko Epox, ale.. ;)

Abit wypuscił teraz wersje 1.1 NF7-S (poznać ją można po 4 dziurach wokół socketa) i ma ona porawione zasilanie proca. To jednak jeszcze nie to ;)

Na dniach/tygodniach? Abit zaprezentuje NF7 rev.2 i ma być to najlepiej dopracowane mobo na NF2, będzie to miało wysokie napięcia (vcore 2,35 i vdimm 3,25) i to ma być to :D

 

Pozdrawiam,

Wiec czekamy na powrot w chwale ABITa :D !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co lepsiejsze na nforsie 2 Abit czy Epox bo  w sklepie mi gosciu powiedział ze ten Epox 8RDA nie jest super rewelacją i by mi tego nie polecił.Zato cos mi mówił o abicie.To abit wogóle zrobił płyte na nforsie 2?

Jestes pewien czy tą plyte maja w sklepie(epox)?. Bo czesto najlepsze jest to, co ludzie na stanie w sklepach maja. Bierz epoxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...