Skocz do zawartości
awq

Tony Hawk's Project 8

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna część Tonego Hawka B-)

 

Nareszcie lepsza grafika, nie plastikowa jak wcześniej, z tego co czytałem ma byc wirtualne miasto bez autobusów. powracają do korzeni, czyli Story Mode obowiązkowy(im więcej rzeczy zrobione w jednej rundzie lepszy ranking). Ma być coś wrodzaju pobijania rekordów; najdłuższy grind, jump itd.(czywiscie w określonych miejscach. Oraz cos podobnego do focusa tylko teraz bedzie mozna sterować za pomocą analogów nogami skatera :arrow: jak dla mnie bomba :) troszkę realizmu :)

 

Jak narazie ma zostać wydana tylko na PS2, Xboxa, PS3 Xboxa 360 :/ Czekam na PC a w pudełku ma być pad :lol:

 

 

Info

 

Screeny

 

Gameplay_Hi_res

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie na PC to zadzwoń do mnie <_<

 

edit - Przepraszam ale ja tylko nawiązałem do tego, że ostatnio same dobre tytuły wychodzą na konsole ale widać, że to dobry powód do 10% i 3 dni ZPP. Cóż. Czasami trzeba ponieść konsekfencje...

Edytowane przez Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...powracają do korzeni, czyli Story...

...Nareszcie lepsza grafika, nie plastikowa jak wcześniej...

no mam nadzieję...:)

 

jakoś mnie te nowe TH nie bawiły...

 

2 i 3 zdecydowanie lepsze były dla mnie...

 

THAW odpuściłem...zobaczymy co tym razem zaserwują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie na PC to zadzwoń do mnie <_<

A moze jak bedziesz mial cos amitnego do napisania to zadwonisz?Matko jedyna, coraz wiecej spamerów sie na grach pojawia...

 

Co do gierki szkoda troszke ze znow wracają do story. Co prawda w THAW nei grałem w ogole, ale TH:U 1 i 2 były IMHO najfajniejsze z serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tv pokazywali trailera... fajny motyw będzie - taki bullet time jak się zaczyna tricka :] będzie można się idealnie wstrzelić w niego i wtedy + do pkt :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejny Tony. Ciekawe czy doczekamy się jakiś gruntownych zmian. Najlepsza część wg mnie to trójka. Ogólnie w Tonego zawsze grało się przyjemnie. Z tego co widzę na screenach, graficznie żadna rewelacja, taki cukierek z blurem. A co z tego wyjdzie - cóż pożyjemy, zobaczymy. Liczę na kilkanaście godzin przyjemnej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tony juz mi sie przejadl.. coraz mniej mi sie podobaja kolejne czesci... odgrzewane kartofle...

Wow, tylko ze to samo mozna napisac o fifie/nba/nhl/nfs/itd,itp... W sumie 3/4 gier to odgrzewane kotlety, wiec po co grac?;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Wow, tylko ze to samo mozna napisac o fifie/nba/nhl/nfs/itd,itp... W sumie 3/4 gier to odgrzewane kotlety, wiec po co grac?;]

Wiesz z desperacji przed nudą pewnie nie jeden chwyci za pada. A jak nie ma w co grać to się gra nawet w... Mam oryginał trójki i dwójki i to mi starczy reszta części ( a grałem chyba we wszystkie pozostałe) to już to samo czyli jazda na desce. Zmiany kosmetyczne niby czasem duże w gameplayu ale chyba w każdym Tonym chodzi o to samo czyli walenie milionowych kombosów a do tego każda część się nadaje. Ale zaraz, zaraz nie zapominajmy o nowych graczach tych którzy są za młodzi by pamiętać dwójkę i zaczynają od ósemki dla nich to pewnie będzie coś super. A nas czyli tych co grali już we wszystkie pozostałe części Tony raczej nie zaskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

hmm jak by mnie ktos zmusil do grania w Tonego Hawka (niewazne ktorego) i simsy (niewazne ktore) to bym juz wolal cierpiec przy simsach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewajcie się po nowym Tonym powrotu do korzeni ;). Mam wersję na xbox1, i jeśli chodzi o grafike to wygląda naprawdę ładnie jak na xbox.

Co do gameplay to wygląda to bardzo podobnie do undergorund-ow.

 

Tony organizuje ekipę 8-osobową najlepszych skaterow, i zaczynając o 200 miejsca musimy dostać się na 8, a później na jeszcze wyzsze. Zadania dostajemy tak jak wcześniej od ludzi którzy stoją na mapie. Tym razem każde zadanie ma 3 poziomy - amator, normal, sick. Niektóre zadania aby zrobić na poziomie sick trzeba się trochę napocić.

 

Na każdym poziomie jest osoba która ma zadania classic, czyli takie jakie były w starym tonym. Na AM trzeba zrobić 4, na PRO zdaje sie 6, i na SICK wszystkie 10. Zlikwiodwano inne "pojazdy" niż deska, zlikwidowano "le parkour" z THAW, czyli juz nie można salt kręcić itp. Dodano coś w stylu manualnych flipów, imo to jest zbędne.

 

W ciekawy sposób zarabia się pieniądze, na mapie jest kilka osob z monetą nad głową, i podczas robienia combo należy przejechać koło takiego ziomka, i im większy combos tym więcej kasy dostaniemy. A pieniądze są potrzebne, bo aby wstawić specjala do postaci, musimy go najpierw kupić.

 

W tej części do zadań wrzucone jest znajdowanie gapów, np. na sick trzeba znaleźć 45 gapów na mapie. Zostało to dobrze rozwiązane, ponieważ samemu wystarczy znaleźć 1 gapa. Dostajemy wtedy "klucz", który pozwala na obejrzenie w menu wybranego przez nas gapa. Gdy już wiemy gdzie jest gap robimy go i dostajemy następny klucz :)

Poziomy są dobrze zaprojektowane, poza 2 wyjątkami podobają mi się wszystkie.

 

Nie wiem czy wersja z xbox1 dużo różni się od x360, ale w tej pierwszej nie ma żadnych płynnych przejsc pomiędzy mapami. Po prostu menu -> change level.

Ja bym wystawił grze wysoką ocenę, ale dlatego że przeszedłem wszystkie tony hawki, i nie przeszkadzają mi te wszystkie zmiany które twórcy wprowadzają. Przy każdej części się dobrze bawię. Myślę że THP8 jest odrobinę lepsza od THAW, ale to tylko opinia fana.

Edytowane przez yanek1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej części do zadań wrzucone jest znajdowanie gapów, np. na sick trzeba znaleźć 45 gapów na mapie.

Ale z pokazywaniem gapów... Ehh.... Co to za ułatwienie.... :-| Znam kolesia któremu w TH2 zabrakło jednego gapa w skate heaven do posiadania 100% gapów. Podobno jakiś bonus za to był B-) TH2 najlepszy był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...