Skocz do zawartości
chr1st

Pamieci Ddr2 Podrozaly?

Rekomendowane odpowiedzi

To sie nazywa swiateczna goraczka a nie biala ;] pozaty ceny sa masakryczne za 512 trzeba dac 200zl :| eh przeciez mieli przestac to tluc wiec myslalem ze beda chcieli pozbyc sie zapasow magazynowych po kosztach a tutaj prosze :/ swoje 3grosze pewnie tez dorzuca ms z vista i zapotrzebowaniem na ram co przeklada sie na ceny gdyz wiekszosc uzytkownikow uzywa jeszcze ddr'ow

 

to chyba kolejny powod by znienawidzic te komercyjne swieta juz mam kowulsje na mysl o tych pijanych swietych mikolaja na drogach ktorzy niby zbieraja na jakis szczytny cel falszywych zyczeniach ze wszystkich stron reedycji przygod kevina sztucznych usmiechow z kazdej strony ludzi ktorzy za wszelka cene chca wepnach jakis tego roczny kit swiateczny itd

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste roziwanie to nie kompletowac teraz kompa tylko poczekac. Producenci nie beda miec problemow z dostawami to i ram bedzie tanszy.

Placzecie, a i tak bedziecie kupowac, i wlasnie na takich klientach chca zbic kasiore.

no tak, tylko co ja mam teraz zrobic, gdy komputer juz mam prawie gotowy, a brakuja mi praktycznie tylko pamięci? Czekanie do grudnia to by była chyba głupota... takze nie ma wyjscia, bo ram i tak trzeba kupic :mur:

 

To sie nazywa swiateczna goraczka a nie biala ;] pozaty ceny sa masakryczne za 512 trzeba dac 200zl :| eh przeciez mieli przestac to tluc wiec myslalem ze beda chcieli pozbyc sie zapasow magazynowych po kosztach a tutaj prosze :/ swoje 3grosze pewnie tez dorzuca ms z vista i zapotrzebowaniem na ram co przeklada sie na ceny gdyz wiekszosc uzytkownikow uzywa jeszcze ddr'ow

Jak widze ta cała "swiateczna" goraczke, to ja dostaje bialej goraczki... kiedy to sie skonczy i ceny beda "normalne" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie tu o osobach ktorym brakuje tylko ramu. Ale jezeli ktos dopiero sklada kompa, a ma innego na ktorym moze pracowac to po cholere ladowac kupe kasy w cos co niedlugo znow bedzie tansze.

 

Producenci licza wlasnie na tych cos sie nie zastanowia albo tych ktorzy maja za duzo kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, tylko co ja mam teraz zrobic, gdy komputer juz mam prawie gotowy, a brakuja mi praktycznie tylko pamięci? Czekanie do grudnia to by była chyba głupota... takze nie ma wyjscia, bo ram i tak trzeba kupic :mur:

Jak widze ta cała "swiateczna" goraczke, to ja dostaje bialej goraczki... kiedy to sie skonczy i ceny beda "normalne" ?

Z wejściem Visty ramy powinny stanieć- Czyli za 4,5 :lol2: :angry: :mur: :legal: :evil: :angry: miesiecy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie tu o osobach ktorym brakuje tylko ramu. Ale jezeli ktos dopiero sklada kompa, a ma innego na ktorym moze pracowac to po cholere ladowac kupe kasy w cos co niedlugo znow bedzie tansze.

 

Producenci licza wlasnie na tych cos sie nie zastanowia albo tych ktorzy maja za duzo kasy.

czyli jako tako podales moj przyklad, bo procz kompa ktorego mam juz prawie calego mam Lapka na ktorym spokojnie moglbym przeczekac te masakryczne ceny RAMów, tylko ze ja PC zaczałem kompletowac jakis tydzien temu, a wtedy nie wiedziałem ze takie ceny RAMu beda sie jeszcze dlugo utrzymywac...

 

 

Z wejściem Visty ramy powinny stanieć- Czyli za 4,5 :lol2: :angry: :mur: :legal: :evil: :angry: miesiecy

To zostaje allegro i kupienie uzywek :mur: bo prawie poł roku nie bede czekał i patrzył na kompa, az ceny spadną. Predzej bym chyba własny RAM zaprojektował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widze ta cała "swiateczna" goraczke, to ja dostaje bialej goraczki... kiedy to sie skonczy i ceny beda "normalne" ?

koniec stycznia luty, teraz jeszcze bum szkolny nie ma gorszego okresu do zakupu kompa niz wrzesien-grudzien nawet pady kursu zlotowka euro obecnie bardzo rzadkie nie sa w stanie zapewnic takich wzrostow cen

 

Ale są dobre strony tego - świetna pora na sprzedawanie starego sprzętu. :P

problem w tym jeden w wiekszosci tego czasu ludzie kupuja nowy sprzet Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale są dobre strony tego - świetna pora na sprzedawanie starego sprzętu. :P

tylko przesrane mają ci, ktorzy teraz kupują...

 

 

koniec stycznia luty, teraz jeszcze bum szkolny nie ma gorszego okresu do zakupu kompa niz wrzesien-grudzien nawet pady kursu zlotowka euro obecnie bardzo rzadkie nie sa w stanie zapewnic takich wzrostow cen

szkoda ze wczesniej o tym nie wiedziałem :unsure: , skoro juz wpadłem w to bagno cenowe to musze wybrnac z niego <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie równo z końcem września kupuje nowy komputer..znaczy nowe części..mam nadzieje że ddr-y nie będą tak szalały cenami jak ddr-y2 :?

DDRy tez poszły w gore, ale nie az tak drastycznie jak DDR2, choć wszystko zalezy jaki model :angry: Edytowane przez ATHLON 64 FX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladnie, a ja jade na pozyczonych od siostry ramach i myslalem ze jakos w tym/przyszlym miesiacu sobie cos kupie, ehh. ladny sajgon na rynku, ostatni taki skok ceny ramow chyba byl po trzesieniu ziemi w chinach czy japonii (juz nie pamietam). chyba na spadek cen w najblizszym czasie nie ma co liczyc. dopiero w nowym roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze Was, nie piszcie juz takich rzeczy bo mozna sie autentycznie powiesic <_<

Cóż pozostaje czekać 6 miesięcy aż producenci ramu wypełnią swoje konta kasą(pie......i złodzieje!!!!!) i wtedy może obniżą troszke te ceny,choć do powrotu cen wakacyjnych można już tylko marzyć.Sam miałem teraz składać kompa bo nie mam żadnego,no ale cóż skoro taki przekręt nastąpił będe musiał znów poczekać do 2007 :lol2: :mur: i zostać bez kompa.

 

tylko przesrane mają ci, ktorzy teraz kupują...

poprostu muszą poczekać 6 miesięcy :mur: :lol2: :angry: :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż pozostaje czekać 6 miesięcy aż producenci ramu wypełnią swoje konta kasą(pie......i złodzieje!!!!!) i wtedy może obniżą troszke te ceny,choć do powrotu cen wakacyjnych można już tylko marzyć.Sam miałem teraz składać kompa bo nie mam żadnego,no ale cóż skoro taki przekręt nastąpił będe musiał znów poczekać do 2007 :lol2: :mur: i zostać bez kompa.

a ja sie wkopałem, i tydzien temu dostałem natchnienia i postanowiłem złozyc sobie kompa. Trudno sie mowi, jakies RAMy bede musiał mu wsadzic :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie wkopałem, i tydzien temu dostałem natchnienia i postanowiłem złozyc sobie kompa. Trudno sie mowi, jakies RAMy bede musiał mu wsadzic :huh:

Jak nie masz wyjścia i nie możesz czekać to pozostaje kupić te ramy o 60% do 100% droższe i wzbogacić tych złodzieji!!!!!!! :mur: :lol2: :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierzycie: http://allegro.pl/item125946468_patriot_dd...awa_tanio_.html. Teraz cena to 570 zł. Ja za IDENTYCZNE zapłaciłem 16 marca 365 zł :unsure:. Jak nie wierzycie to mogę Wam nawet zrobić skan karty gwarancyjnej, na której jest cena. Podrożały o 205 zł ;).

Edytowane przez pajak28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sierpniu i w lipcu to są inne wydatki niż komputer ;) wtedy to ja nawet o komputerze nie myślałem...:D.. No trudno chyba będe musiał złożyć se kompa droższego niż zamierzałem...;/ mam tylko świętą nadzieję że kilku złodziei nie zwiększy cen rzeczy które chce kupić :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na calym swiecie drozeja Ramy..... np jeden bardzo popualrny model corsairow ddr2 800mhz 2x1gb podrozal w ciagu meicha o prawie 50%.......

 

ciekawe czy ceny spadna niedlugo czy tak z pol roku jeszcze...pare emicho po premierze Visty.....cos czarno to widze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ten wolny rynek :blink: a ja chciałem kupować notebooka :huh: czas pokaże może szybciej stanieją B-)

Rynek podzespołów komputerowych,szczególnie ramów :mur: :lol2: to istne prawo dzungli,kazdy robi co chce i jak chce :mur: :lol2:złodzieje bez serca :lol2: :mur: Edytowane przez AFRODYTA360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam wszyscy narzekaja :) dopiero co sprzedawalem ram 2x1gb 533 za 450 zl na forum i jakos zainteresowania nie bylo . na allegro nawet 24h nie trawalo gdy obie kostki za sporo ponad 500zl poszly

Edytowane przez robot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam wszyscy narzekaja :) dopiero co sprzedawalem ram 2x1gb 533 za 450 zl na forum i jakos zainteresowania nie bylo . na allegro nawet 24h nie trawalo gdy obie kostki za sporo ponad 500zl poszly

:lol2: :lol2: :lol2: :mur: :mur: :mur: teraz zainteresowanie było by większe zapewniam :lol2: :lol2: :mur: :angry: :D :banana: :twisted2: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pięknie, pięknie! :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Bo "przypadkiem" jakieś dwa tygodnie temu - tuż przed serią podwyżek - nakupowałem w Stanach sporo nieco mocniejszego RAMu, dla siebie i na handel. Heh, a miałem dylemat, w co tu zainwestować, żeby co nieco zarobić :wink:. Teraz grzecznie czekają na przetestowanie i pewnie za jakieś dwa tygodnie lądują na Allegro... Miodzio B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...