Skocz do zawartości
regedit

Aster I Brak Tvn Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Albo mnie wzrok zawodzi albo w mojej kablówce skasowali TVN Turbo i TVN Style. Ani w przekazie analogowym ani cyfrowym nie ma. W zamian dali Polonię 1 <_< . Czy takie rzeczy to tylko w Asterze... się dzieją?! Czy u innych operatorów są dostępne te kanały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja już z 3 miechy w Sandomierzu na kablówce nie mam TVN turbo. Tyle odcinków Top Geara przeleciało :(

 

Style jest ale rzadko tam coś ciekawego leci, a tak to zawsze turbo oglądałem jak nic ciekawego nie było.

Edytowane przez qba_sowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i u mnie w Cyfrowym Polsacie zarówno TVN Turbo jak i Style działa bez zarzutu. Może to tylko chwilowo, jak chcesz wiedzieć więcej skontaktuj się z operatorem.

Na miejsce TVN Turbo wejdzie Sport Klub który zresztą już jest od jakiegoś czasu w Asterze a tam gdzie było TVN Style jest plansza z informacją o planowanym włączeniu nowego "atrakcyjnego" kanału... Żenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TVN Turbo podrozalo juz na poczatku roku do okolo 30gr od gniazdka, w mojej kablowce tez wylaczyli w marcu i zamiast TVN Turbo byl Polsat Sport Extra - tlumaczyli ze to na mistrzostwa (ktore jak wiemy byly w czerwcu...) po wielu protestach i obsobaczeniu operatora (STK) na lokalnym forum znow mamy TVN Turbo (ale nie wiem czy to zasluga dzialan zawiedzionych widzow).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie mam TVN Turbo - na tym kanale oglądałem tylko TopGear.

 

We wrześniu ma ruszyć TVN Med i jakiś jeszcze inny. Może "koszerny" ITI/TVN planuje wprowadzić jakąś platformę cyfrową jak Polsat.

 

Coś za coś.

 

Zwiększenie parametrów w ofercie ASTER

 

1 września 2006 roku, po raz kolejny w tym roku, zwiększone zostały parametry transmisji danych w dwóch pakietach internetowych: TwójDom i TwójŚwiat.

 

 

Nowe parametry obowiązujące od 1 września br. są następujące:

 

TwójDom

 

do 2 Mb/s – ściąganie danych w dzień

 

do 4 Mb/s – ściąganie danych w godz. 02.00-10.00

 

do 256 kb/s – wysyłanie danych

 

TwójŚwiat

 

do 4 Mb/s – ściąganie danych w dzień

 

do 6 Mb/s – ściąganie danych w godz. 02.00-10.00

 

do 512 kb/s – wysyłanie danych

 

ASTER jest liderem na rynku oferującym Internet bez limitu transferu danych. Ponadto poprzez usługi takie usługi jak: prywatny adres IP oraz antyspam, zapewnia bezpieczeństwo w sieci chroniąc komputery i konta swoich Klientów przed niepożądanymi działaniami innych użytkowników sieci. Oferuje również wiele usług dodatkowych m.in. TPD – Twój Prywatny Dysk oraz telewizję internetową.

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo :( Co ja będę oglądał bez TVN Turbo ? Na discovery coś tam jest ale głównie dwu godzinne pojedyńcze materiały albo proces tworzenia wozów na zamówienie -_-' lordminos - podpisuje sie pod tym oboma rękoma, nogami, nosem i czym się tam da :D na co komu zone europa, europa europa i inne bzdurne nazwy skoro nikt tego nie ogląda, no chyba że mohery na TRWAM ale tego można nie liczyć. Teraz pozostają magazyny pokroju "Pasjonaci" "V-MAX" o ile nadal istnieją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo ziomy nie ma tych kanałów, ale za to

 

Aster przyspieszyło

Zwiększenie parametrów w ofercie ASTER

 

1 września 2006 roku, po raz kolejny w tym roku, zwiększone zostały parametry transmisji danych w dwóch pakietach internetowych: TwójDom i TwójŚwiat.

 

 

Nowe parametry obowiązujące od 1 września br. są następujące:

 

TwójDom

 

do 2 Mb/s – ściąganie danych w dzień

 

do 4 Mb/s – ściąganie danych w godz. 02.00-10.00

 

do 256 kb/s – wysyłanie danych

 

TwójŚwiat

 

do 4 Mb/s – ściąganie danych w dzień

 

do 6 Mb/s – ściąganie danych w godz. 02.00-10.00

 

do 512 kb/s – wysyłanie danych

 

ASTER jest liderem na rynku oferującym Internet bez limitu transferu danych. Ponadto poprzez usługi takie usługi jak: prywatny adres IP oraz antyspam, zapewnia bezpieczeństwo w sieci chroniąc komputery i konta swoich Klientów przed niepożądanymi działaniami innych użytkowników sieci. Oferuje również wiele usług dodatkowych m.in. TPD – Twój Prywatny Dysk oraz telewizję internetową.

 

 

Żeby to zadziałało należy wyjąć z modemu kabel zasilający po czym włożyć go ponownie, wtedy modemy Wam sie zaktualizują. Miłego zasysania na nowych prędkościach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...