Skocz do zawartości
Fidel

Co Wybrac W Takiej Cenie

Rekomendowane odpowiedzi

nie musisz:] gostek ma duzo pozytywow wiec pewnie nie kreci:]

 

sklaniam sie jednak w strone HPka, wieksza matryca, grafika moze sobie lepiej radzic z nowszymi gierkami (chodz pewnie i tak bedzie tragedia), zagram na MR 7500 lub intel 900 w warcrafta 3 w 1024x768 w 40fpsach?

Hp bym pewnie w przyszlosci mogl zupgradeowac do jakiegos dohana

ma magrywarke

 

 

IBM ma za to firme, jest nowy i ma nowa baterie:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiem czy na intelu zagrasz w w3 a ten 7500 to taki lepszy gf2m 400 :) ale ja chyba bylbym sklonny ku ibmowi choc wybor troche trudny ;] oba notki sa dobrze wykonane tylko hpki lubia sie psuc :| pozatym ten hp smierdzi vobisem :D a moze by cos takiego http://www.allegro.pl/item126392030__sam_m...512mb_40gb.html

http://www.allegro.pl/item124591005_ibm_r5...nio_zobacz.html

takiego ibma mam tylko ze na celku 1.5 i jest naprawde dobry ;] i ku niemu bym sie sklonil :D chyba ze naprwde zalezy ci na notku na ktry mozna troche pograc to bierz tego hpka co podalem :)

 

mam nadzieje ze troche pomoglem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

r50e to nie ta cena

 

kurde no nie wiem co kupic :[ niby te IBMy r40 fajne ale teraz wszystkie maja radki z 16mb:[

nie wiem no a hp nc6000 mi sie strasznie nie podoba ale chyba jest najlepszym wyborem

 

mam takie pytanie odnosnie do niego czy jest tu jkis jego uzytkownik i moglby cos o nim napisac jak jest wykonany itp?

i jaka ma ta grafike czy ona nie ma czasem szyny 64bit

Edytowane przez Fidel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...