Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Enermax Liberty Series – Kompendium Wiedzy.

Rekomendowane odpowiedzi

ok, to ja czekam na rezultat ;)... ale jest to na tyle ciche ze jakbymzasilacz od razu zamonotwal w obudowie pod biurkiem to pewnie nawet nie wiedzialbym o wystepowaniu takiego zjawiska ;). Proponuje wiec przystawic ucho :D

 

pozdro do jutra (ide sie uczyc na kolosa :D... o 7 cza wstac i co gorsza umiec :D)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja u mnie tego też nie słyszę ale zbadam sprawę jutro.

Większość bardzo cichych zasilaczy słychać dopiero po wyłączeniu komputera :lol:

 

Bardzo lubię dzwięk elektroniki seasoników :)

Edytowane przez muzycom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

No u mnie elektronika nie buczy ale powiem szczerze, że przy naprawde ciepłych chwilach (a Pentium D takowe może dostarczyć z całą pewnością) to wentyl mocniej (i głośniej) zaczyna szumieć... czyżby szykowała się jakaś wymiana wentyla ;) Nie chce mi się :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mowa tutaj o Enermaxie to jeśli można dopnę się do tematu :lol:

Słyszałem, że procesory Intel core 2 duo potrzebują silnej lini 12V, czy mógłby ktoś w skrócie napisać o co w tym chodzi i jak to sprawdzić, czy moja zasiłka ma takową silną linię 12V?

Mój zasilacz kupiłem około roku temu i jest to Enermax Noisetaker EG701AX-VE-SFMA24P 600W

link: http://www.pureoverclock.com/article8-2.html

Edytowane przez .:Max:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzysz jaki ma ma prąd na linii 12V. Jednostką prądu jest amper(A) znajdziesz na tabliczce zasilacz informację o tym. Jeśli to Codegen lub Megabajt dzielisz przez 2.

Pozdro

Edytowane przez GDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzysz jaki ma ma prąd na linii 12V. Jednostką prądu jest amper(A) znajdziesz na tabliczce zasilacz informację o tym. Jeśli to Codegen lub Megabajt dzielisz przez 2.

Pozdro

W tabeli jest tak:

post-8799-1166274818_thumb.jpg

Jest to wystarczające?

Edytowane przez .:Max:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...