Skocz do zawartości
FatAlbert

Tagan 430w U15 I Burcząca Listwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

kupiłem sobie ten zasilacz. Schylam sie pod biórko zeby wpiąc kabel do listy do sieci (w kompie wtyczki są podłączone) właczam zasilacz i słysze jakieś burczenie. Wydedukowałem ze jest to listwa. Dziwne burczenie z niej dobiega czy to moze być wina tego zasilacza? Dodam , ze na listwie jest jeszcze (są) głosniki i monitor. Listwa jest nowa ma moze ze dwa miecha. :help: mam sie bać czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sproboj podlozyc pod zasilacz slownik ortograficzny moze wyciszy "burczenie"? :lol:

 

a tak na powaznie to zdefiniuj to "burczenie" (z jakiej odleglosci to slyszysz...napiecia sprawdz...obniuchaj czy nie zajezdza elektrolitem) bo albo masz jakas usterke mechaniczna albo Ci po prostu cewki drgaja (o czym bylo juz z niezliczona ilosc razy na tym forum <_< )

 

co do listwy to "przypuszczam ze watpie"

 

mozesz sprawdzic na innej albo bezposrednio w kontakcie

Edytowane przez simic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu burczy tak jakoś słysze to tylko gdy schyle sie pod biórkiem

podlozenie tego slownika ortograficznego to chyba jednak nie jest taki glupi pomysl... :lol:

 

a gdyby Ci sie chcialo chociaz troche wysilic mozg i starac sie rozwiazac problem tutaj zamiast zakladac nowy temat ktory na samej tylko pierwszej stronie byl poruszany ze 4 razy to mialbys wiecej czasu na rozwiazywanie dyktand :lol2:

 

Cewki indukcyjne Ci drgaja!!! To normalne!!! Jak Ci przeszkadza zalej silikonem!!!

 

dzizys...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...