Skocz do zawartości
AwoniX

Jaka Grafe Kupic(ale Obity Temat:)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam narazie geforca2MX niby wsio OK ale zalezalobymi na czyms innym, a dokladnie:

-chce miec mozliwosc podpiecia 2 monitorow

-liczy sie dobra jakosc obrazu oraz dobre odswiezania

-musi byc kompatybilna z linuxami

-nie musi to byc readon czy nvidia

-kiedys "moze" bede mial LCD wiec przydala by sie mozliwosc podpiecia i tego, czy przejsciowka styknie?

-nie gram duzo ale lubie sobie od czasu do czasu pograc w hity jak Enemy teritory czy jakis underground(most wanted mi sie nie podoba)

Co mozecie polecic, byle bylo tanie bo nie jestem przy kasie w wrzesniu, wiecie jak jest ta szkola mnie wykonczy :D Ostatecznie styknie zeby ET smigalo bez scigalek dam rade :wink:

Dzienkuje za odpowiedzi i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy matrox napewno da rade? SLyszalem ze ta karta jest swietna(wydajniejsza sa chyba 400) ale do gier wogole sie nie nadaja co wy na to?? Widzialem cudo radka 9600 mobile tylko nie wiem czy ona da rade 2 monitory uciagnac? Prosze o wiecej odpowiedzi :) Co o tym sadzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matrox ma na pewno bardzo ładny obraz. Ale do gier się niestety nie nadaje. A napisz jeszcze ile masz w sumie kasy, bo tak można strzelać bardzo dużą ilość kart. A jak się nie mylę, to 9600 Mobility ma wyjście tylko na jeden monitor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobylem MATROX DualHead G450 32MB od znajomego z serwisu powiedzial krotko ze tego i tak nikomu nie opyli wiec moge brac :D I powiem krotko dziala swietnie!! ET chodzi wysmienicie(moze nie na full ale to sie nie liczy) sterowniki sa miodzio a i obsluga 2 monitorow to czysta przyjemnosc w tych kartach o doskonalym obrazie nie wspomne :P. Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam

AwoniX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli pogrywasz w et to 9500 256 bit bo 9600 w tej pozycji przy niej wymięka nie wiem jak sie ten matrox spisuje ale na radku będziesz miał zawsze powyżej 50 fps nawet na radarze na max 1024* - no chyba ze ci łacze zlaguje :wink:

http://allegro.pl/item128583503_ostatnie_a...0_favat_gw.html w pojedynczych aukcjach chodzą taiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...