Skocz do zawartości
guru

Laptop Dla Dziewczyny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jak w temacie moja dziewczyna chce kupic laptopa do ~2600 zl zadnych specjalnych zyczen,nie bedzie napewno grala (chyba ze ja przyjde sobie w Q3 zagrac ;) ) wiadomo o co chodzi ? Multimedia ,filmy,internet,GG i nic specjalnego.Chcialbym zeby byl stabilny i takie tam bzdury.Allegro nie wchodzi w gre ,cene podalem max 2600 zl bo bedzie kupowala w zwyklym sklepie nie internetowym wiec wyda i tak ~150 zl wiecej ,chyba tyle WIELKA PROSBA o szybka odpowiedz.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jak w temacie moja dziewczyna chce kupic laptopa do ~2600 zl zadnych specjalnych zyczen,nie bedzie napewno grala (chyba ze ja przyjde sobie w Q3 zagrac ;) ) wiadomo o co chodzi ? Multimedia ,filmy,internet,GG i nic specjalnego.Chcialbym zeby byl stabilny i takie tam bzdury.Allegro nie wchodzi w gre ,cene podalem max 2600 zl bo bedzie kupowala w zwyklym sklepie nie internetowym wiec wyda i tak ~150 zl wiecej ,chyba tyle WIELKA PROSBA o szybka odpowiedz.

Pozdrawiam

nie ten dział!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mozliwe to VISTA Ready :)

Czy znajde taki do 2700-2800 zl ?? Wiadomo jak trzeba dolozycz stowke czy dwie dla duzo lepszej wydajnosci to sie znajdzie chyba tyle jezeli nie to prosze o najlepsze propozycje dla LAPTOPA DLA DZIEWCZYNY (~2700) :)

Czy GMA 900 obsluzy VISTE ? Jesli nie to kotora integra w tanszych lapkach osluze winzgorze nowa ? Prosze jeszcze raz o pomoc bo sam sie na lapkach nie za bardzo znam a do poniedzialku musze znac juz konkretny model

Pozdrawiam

 

edit : Najlepszy jaki znalazlem to ten http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=22349 ,moze doradzi ktos jakis lepszy ? Bo ten nie zabardzo mimo wszystko mi sie podoba i podobno male katy widzenia

Edytowane przez guru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym lapku jest matryca Crystal Brite czy dobra ona jest ? bo widze ze jest model za 2800 z bebechami tymi samymi i ma matryce TFT ktora lepsza ??

 

Na jakiej najlepiej sie filmy oglada ? katy widzenia tez by sie duze przydaly.

No pomozcie niewierze ze nikt z forumowiczow nie ma laptopa w tym przedziale cenowym ...

Edytowane przez guru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

hmmm ja polecę hp 6110..... fajny lapek za tą kasę napewno znajdziesz z intelem centrino pewnie i 256 lub 512 mb pamięci.... trzeba poszukać taniego sklepu... zaraz poszukam i dam link :)

oks jest:

http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/86952 i myślę że to byłby najlepszy wybór....

Edytowane przez 05_03_1992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HP Compaq nx6310 co o nim sadzicie czy ta matryca TFT jest dobra do ogladania filmow ?

 

http://www.sirius.pl/komputery/towar_wyszu...10_ES466EA.html

 

tej ceny juz nie moge przekroczyc i wydaje mi sie ze chyba nie ma lepszego wyboru,obcowal ktos z tym urzadzeniem ?

Edytowane przez guru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do filmów cieniutko, kolega z pracy ma takiego (6110) i jeśli o matrycę chodzi, to jest to zdecydowanie słaby punkt. Jest podświetlona mocniej na dole (co nie zawsze widać, ale jednak), kąty widzenia są takie sobie i kolory też jakby blade. Podłączyliśmy kiedyś dla próby jakiegoś LCD 15" Philipsa do wyjścia VGA - niebo a ziemia.

Z wad mogę jeszcze wymienić małą ilość różnych fikuśnych złączek i (teraz się trzymajcie taboretów) brak regulacji głośności jakimś kręciołem lubo przyciskami. Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi.

Szukałeś może za IBMem Lenovo C100? Siostra (hej grubasie :>) ciułała pół roku i zamiaruje coś nabyć, a po przeszukaniu sieci z założeniem "do 3000" wygrzebałem tego właśnie. Wyposażenie impressive: sinozęby, czytnik kart, jak dobrze poszukać do nawet 512MB RAMu i DVD-RWuszka się znajdzie. Jedyne ale - do 3000 jest jedynie Celeron. No i nie oglądałem go lajw, więc nie wiem nic na temat matrycy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm czyli nie warto tego hp mowisz ? jeszcze tydzien jednak mam na wyniuchanie czegos ,masz moze jakies lepsze propozycje ? cefalon ?? troche slabo :/ wiesz moze ktore matryce sa dobre ??

 

@jonas mi chodzi o nx6310 (nie 6110 ) tam jest core solo 512 ramcu GMA 950 i caly szajs jaki powinien byc w lapkach ,zerknij sobie na link

Edytowane przez guru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony moge polecic Asusa A6RP-AP002. Co prawda cena troche wyzsza niz 2600 ale wg mnie calkiem niezla propozycja w tej cenie. Sam zastanawalem sie jakiego laptopa wybrac dla dziewczyny i wybor padl na wlasnie tego Asusa. Jak narazie jestem z niego zadowolony. Co prawda celeron ale w cenie ponizej 3 tys.. (kupilem za 2880) nie mozna wymagac za duzo, 1,6GHz, 512 ram, 80 GB dysk, DVD-RW, WiFi, panorama i bateria trzymajaca do ok 4 godz. Mozliwe ze cena troche za wysoka co do podanej kwoty ale mysle ze warto sie nad nim zastanowic. Jako ze nie byl to laptop dla mnie to wyglad tez mial spore znaczenie :wink:

Edytowane przez gof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie wydaje ci sie ze HP nx6310 http://www.sirius.pl/komputery/towar_wyszu...10_ES466EA.html

nie jest lepszym wyborem od tego ASUSA ? Procesor Core Solo 1600 mhz :D wiadomo co potrafi Core tak samo 512 Mb pamieci ,dysko troche mniejszy bo 60 gb ale dziewczyna nie potrzebuje tyle miejsca (nie gra ) czas pracy baterii 5 h wyglad klasyczny wifi dvdrw ,wiec drogi @gof chyba troche kiepska wysunales propozycje,jesli sie myle to dlaczego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uwazasz ze jest lepszy (moze i jest kwestia na czym komu zalezy) to go bierz, nie widze problemu. Chciales jakies propozycje to Ci podalem fajnego laptopka a jak juz masz cos upatrzonego to kupuj. Propozycja kiepska nie jest, poza Core Solo to ten HP nie ma nic lepszego (na plus Asusa troszke wiekszy dysk, kamera z mikrofonem, matryca panoramiczna, torba i mysz w zestawie i sie podobal w przeciwienstwie do HP ale o gustach sie nie dyskutuje bo ja dla siebie moze i HP wezme tylko poczekam na cos z Core 2 Duo) Czy wytrzyma 5 h nie wiem bo to co pisza a co jest w rzeczywistosci to 2 rozne sprawy.. oby wytrzymal te 5 godz. Do gg, worda i przegladania stron wystarczy Celek 1,6 bo roznicy w stosunku do Core Solo z tym samym zegarem (1MB vs 2MB cache) i tak sie nie odczuje a za to jest dodatkowo pare innych rzeczy. Tak ze jak juz mowilem kwestia na czym komu zalezy. Potrzebny Ci szybki proc bierz cos na Core Solo lub Duo a chcesz zaoszczedzic bierz celerona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam HP z serii 7400 (ale trochę za drogiego - są jednak skromniej wyposażone i tańsze) i nie narzekam. Matryca panoramiczna, niby lusterko, ale jeszcze mi to nie przeszkadzało. Filmy da się oglądać ale... Kąty widzenia na boki są nie za wielkie i żeby nie było przekłamań w kolorach, trzeba siedzieć naprzeciwko komputera, a jak we dwoje to się przytulić;-) A co jest w 7400? Centrino, niebieski, i standardowe porty - RJ45, 3xUSB, VGA. Szkoda że nie ma DVI.

 

Pozdrawiam,

Marcin Staniszczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I cóż tam, panie, w polityce? Kupiłżeś tego laptopa? Pisz, bom okrutnie ciekaw.

Siestra nabyła toto z moją skromną pomocą doradczą. Wprawdzie przekracza to założoną w temacie kwotę, ale ma Pentium M i chyba wszystko, co trzeba (oprócz takiej egzotyki jak LPT, COM czy IrDA, ale IrDA i tak ssie, COMa używa się już tylko w programowaniu i przemyśle, a drukarki są teraz na USB). Do zastosowań typu internet, pasjans, filmy i muzyka (bo po to został kupiony) to i tak o wiele za dużo, ale jeśli różnica między tym samym laptopie na Celeronie i na Pentium wynosi tylko ~300 zł, to moim zdaniem nie ma co dziadować. A nuż a widelec kiedyś się ta moc Pentium przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest IBM Lenovo C100 ;-]

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Napisałem na wszelki wypadek jakby kompuszrot juz nigdy ci sie nie otworzył :lol:
Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...