Skocz do zawartości
Khunu

Jaki zrobiliście najlepszy interes na sprzęcie??

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie. Oczywiście jesteśmy uczciwymi ludźmi, nie kantujemy i wogóle, ale każdemu zdarzyła się chyba kiedyś sytuacja bądź propozycja, na której nieźle zarobił. Podzielcie się swoimi doświadczeniami z dziedziny handlu. Ostatnio ktoś sprzedał GF2MX za 300 zł. Niezły wyczyn ale może są lepsi. Nie mówię tu o kantowaniu czy opychaniu uszkodzonego sprzętu, ale o zwykłych dobrych interesach które udało się wam zrobić, sprzedając bądź kupując elektronikę z zyskiem dla was. Po prostu pochwalcie się, co udało się wam kiedykolwiek wytargować. Śmiało! Zapraszam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w marcu 2002 kupiłem prawie nowke athlonaxp1600+ za 320zł od takiego jednego ćpunka co potrzebował kaske (nowy w sklepie kosztował wtedy 600zł!!)a raptem tydzien temu zamieniłem sie z nim na ram on mi dał swoje 256ddr 266MHz samsungi a ja jemu swoje 128ddr 266MHz elixir+50zł (wyszło mnie to w sumie jakies 140zł a za nowe samsugi musiał bym dać jakieś 230zł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem dła kumpla fiata 126p a on mi mercedesa clk dał żone na 2dni do małego overlockingu :) oraz dopłacił 30 tyś zł jak myślicie dobry intetres (hehe wymyślcie coś lepszego czekam)

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz ja z jednej meliny dostalem moniotor za 5zl, co prawda czarno bialy ale sprawny i winda pojdzie. Potrzebowali na wino ;P

Raczej go nie bede uzywal, ale zawsze moge sprawdzic ja to jest z tymi implodujacymi kineskopami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem dła kumpla fiata 126p a on mi mercedesa clk dał żone  na 2dni do małego overlockingu :) oraz dopłacił 30 tyś zł jak myślicie dobry intetres (hehe wymyślcie coś lepszego czekam)

:)

Hehe, tu wcale nie trzeba wymyślać! Takie rzeczy się zdarzają!!! Proszę o historie oparte na autententycznych wydarzeniach. Bez przesady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja w tym tygodniu jakoś pod koniec ubijam dobry interes :lol: mój MSI KT3-Ultra2 R za Epoxa 8 Rda+. Akurat mam możliwość taką bo ciotce będę robił moderkę kompa :D a ona nie zna sie na kompach. A tak pozatym to ostatnio spyliłem kumplowi ( taki debil) mojego Antka xp 1600 za 450 zł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak :

Składając kompa dla szkoły jako firma mojego szwagra :) wymieniłem:

Dysk IBM 40GB na WD800JB-80GB

Płytę Abit KT7A-Raid na MSI KT4Ultra-SR

Procka Athlon 1.4Ghz na XP2000+

Nagrywarkę LGx16 na LGx48x24x48

No i tylko oddałem 512mb SDR Kingstona i kupiłem 256mb DDR333 bo bym musiał dopłacić za 512mb DDR333 /no a tego nie chciałem :)/

ale 512mb strzelę sobie przy następnej okazji :):):)

praktycznie zawsze pozbywałem się sprzętu w podobny sposób, od myszki począwszy, a na monitorze skończywszy, nieźle zawsze można być w miarę na topie :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tak qrde w tym topicu jak ogladam usterke na TVN i widze ze gosc wymieni bezpiecznik za 100 zl , po prostu mozna dostac bialej gorączki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się staram takich totalnych kantów unikać, ale co mam zrobić jak gościu twierdzi, że celeron 2000 jest najlepszym prockiem na świecie i bije wszystkie athlony i jest od nich tańszy, albo że GF2MX200 to ulepszony GF2... to po co takiego gościa z błędu wyprowadzać i powiedzieć "no wiesz, ten GF to ja bym go nie kupił..." Musiałbym być po<span style="color:red;">[ciach!]</span>y. Poza tym i tak bym go pewnie nie przekonał :lol:

 

Choć kanty też robiłem. Zdarzyło mi się kiedyś, że koleś przeglądając fakturę pytał:

-A co to jest te Kingston DDR

-RAM

-A te tutaj

-Też ram (tym razem dla kumpla...)

-Aha

I tak się nie zczaił, choć był blisko.

Ale staram się tego unikać oczywiście ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nagrywarka (patrz podpis) spłaciła się w ciągu miecha :D

Ehmm, dobry biznes ale chba ślepy jestem, bo jej tam nie widzę...

Oups, widać musiałem ją kiedyś przez przypadek skasować z podpisu :)

To HP 4x 4x 32x - kupiona na Allegro w czerwcu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możę to nei o kompach a o nagłośnieniu w sumie jedno z drugim się wiaże :>

 

Składamy z kumplem subwoofer... płyta wiórowa 18mm około 19zł za metr2 wyszło nam 7,3m2 + klej + wkręty czyli razem koło 110 zł

 

za wszystko zapłaciliśmy 18

 

Leroy Merlin polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh kupowalem dla babki komputer biurowy:D przy okazji kupilem sobie radeon 8500(wtedy to byla najlepsza karta) a jej wstawilem gf2 pro swojego:D. Oczywiscie pieniadze byly babki:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sprzedalem w tamtym tygodniu

p 200 pra, z 4,3 dyskiem, voodoo 2

i elasa victory 16 mb

za 1000. mysle ze to byl baardzo dobry interes 8)

Boże człowieku gdzie, komu ?

 

Ja też tak chce, zrobię sobie upgrade... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...