Skocz do zawartości
fit

Abit Aw9d Max

Rekomendowane odpowiedzi

hmmmm.....

 

http://www.xtremesystems.org/forums/showpo...mp;postcount=30

 

Dla mnie mobo zapowiada sie ciekawie.

ENT : "Testing mobo under esdee's cascade for fsb"

 

Kazdy z nas ma kaskade, aby walic po 470MHz FSB na codzien :wink:

 

Ja pisalem o normalnych sposobach chlodzenia ( woda/mocne ac )

 

No i jego jest zmodowana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abit podjął decyzję o wydłużeniu gwarancji z dwóch na trzy lata dla wszystkich nowych produktów, kupionych na terenie Polski. Zmiana reguł obowiązuje od 1 września 2006r. a płyty z przedłużonym okresem gwarancyjnym będą oznaczone specjalnymi informacyjnymi naklejkami, natomiast gdy płyta nie będzie posiadała odpowiedniego oznaczenia, długość gwarancji będzie określana na podstawie daty faktury zakupu od jednego z dystrybutorów firmy Abit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reaktywacja

 

x 9 3D stable, wiecej raczej stabilne nie bedzie na tym chlodzeniu CPU, bo on max na zimnej wodzie zrobi z 3950 :?

 

http://valid.x86-secret.com/show_oc?id=160843

 

x 8 Narazie :D 3D stable.

 

http://valid.x86-secret.com/show_oc?id=161239

 

 

Ukryty potencjal :wink:

Edytowane przez DEVILEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lub p5w dh deluxe?

P5W64 nie mialem, mialem za to jej brata : P5WGD2WS-Pro, P5W DH Delux to mialem chyba z 4 ( rozne rev )

 

No i ...

 

P5WDG2WS - super mobo i bez problemowa, do wszystkiego sie nadaje.

P5W DH Delux - ta w moich oczach przegrywa z AW9D-Max, w mozliwosciach i bez problemowosci.

 

P5W DH ma tam bajery jak pilot itp, ale jej fochy czasami potrafia wyprowadzic czlowieka z rownowagi. Np. dziala 7 dni na 380x10, off i nie chce sie wlaczyc :lol: Pomaga dopiero wyjecie kosci biosu i wsadzenie na swoje miejsce :damage_wall:

 

P5W64 i P5WDG2WS sa jednym poziomie z AW9D-Max dla mnie. Uniwersalne i bardzo dobre plyty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest różnica pomiędzy zwykła wersją aw9d a wersją max?

 

hmm... lepsze kondensatory, inny laminat, lepsze chłodzenie mostka południowego(drugi heat-pipe) i troszke wieksze O/C...no i oczywiscie cena:) AW9D -650zł, AW9D MAX -750zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... lepsze kondensatory, inny laminat, lepsze chłodzenie mostka południowego(drugi heat-pipe) i troszke wieksze O/C...no i oczywiscie cena:) AW9D -650zł, AW9D MAX -750zł

Do tego jest jeszcze kilka innych rzeczy takich jak 2xsiecowka wiecej mozeliwosci raida firewire wiecej gnizad sata i... to chyba tyle

Edytowane przez Misioman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działam na tym z Wolfdale od 3 dni, ale coś się to słabo kręci z tym prockiem. Mam nadzieje że BIOS 16 finalny uratuje sytuacje...

 

Moja płyta ma rok z małym hakiem, powiedzcie mi czy przesmarowanie MCH pastą tu coś pomoże? Bo tego jeszze nie robiłem.... Ale narazie z tym wolfdalem to max FSB 400 - dalej juz niestabilnie niezależnie od VMCH...

Edytowane przez Opson6667

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...