Skocz do zawartości
pawelw111

2 Karty Muzyczne...

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie wiesz co robi ta opcja. Myślę że na 64 może być nawet gorzej. Najlepiej wszystko powyciągaj z PCI poza audio.

Wiem, dlatego mówię. Ma jedno urządzenie (lub miał będzie). Dlatego sądzę, że dłuższa latencja może by pomogła.

Ja przy trzech urządzeniach mam ustawoine 64 i korzystam równolegle z dwóch kart muzycznych, dwóch sieciowych(integra + zwykły 3Com) i tuner jednocześnie - brak konfliktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, dlatego mówię. Ma jedno urządzenie (lub miał będzie). Dlatego sądzę, że dłuższa latencja może by pomogła.

Ja przy trzech urządzeniach mam ustawoine 64 i korzystam równolegle z dwóch kart muzycznych, dwóch sieciowych(integra + zwykły 3Com) i tuner jednocześnie - brak konfliktów.

Na jednym urządzeniu PCI jak może być różnica między np. 32 a 128 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm...no to juz nie wiem...Zmienic PCI na 64?

Wiesz no nic się nie zepsuje .... zwiększysz w ten sposób ogólną przepustowość ( symbolicznie )ale zwiększysz teżczas oczekiwania kolejnych urządzeń.

 

ps. ->DaRoN - jeśli nie wiesz co dana opcja w praktyce "robi" ( a po Twoich wypowiedziach tak wnioskuję ) to nie radź raczej tak na ślepo

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...