Skocz do zawartości
lordminos

Dokupione 2gb Limitu, Predkosc Neta Ta Sama ! [ Po 12 H]

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zamowilem dodatkowy transfer 2gb [ mam opcje 320 z 7gb limitu ] wpisalem kod w panelu i zgodnie z informacja predkosc neta w ciagu 12h powinna wrocic do stanu normalnego, minelo wiecej niz 12h i nadal mam slimaczy net [ 4kB/s ] wolniej niz modem. Moge sie klucic o jakies dodatkowe gb ? nie wywiazali sie z umowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciangelem 14 GB na 7 GB limitu (co jest bardzo dziwne). Dopiero wczoraj mnie przycieli, a powinni juz po przekroczeniu tych 7gb. Nie wazene czy sciangelem 7.5 czy 8 albo 20. Dodatkowe 2gb to dodatkowe. To nie dziala na zasadzie 14GB - 2GB. Bede staral sie dzwonic, ale jak znam zycie to przez 2h nie da rady bo stanowiska zajete, potem 30min muzyczki itp.

Edytowane przez lordminos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj niedawno kosc pisal na forum jak to jest z tym limitem. Przekroczyl limit o kilkanascie giga tak jak ty kupil zdrapke i myslalemze bedzie ok. A na infolini powiedzieli mu ze musi dokupic tyle zdrapek aby pokryc przekroczony limit i jeszcze troche aby cos zostalo na sciaganie wiec...

No chyba ze cos sie zmienilo w tym kierunku. Dzwon, pytaj..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamowilem dodatkowy transfer 2gb [ mam opcje 320 z 7gb limitu ] wpisalem kod w panelu i zgodnie z informacja predkosc neta w ciagu 12h powinna wrocic do stanu normalnego, minelo wiecej niz 12h i nadal mam slimaczy net [ 4kB/s ] wolniej niz modem. Moge sie klucic o jakies dodatkowe gb ? nie wywiazali sie z umowy.

Czy po wpisaniu kodu rozłączyłeś się z netem na np. 30 minut alb dłużej? Czy może rozłączałeś się na moment albo w ogóle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj niedawno kosc pisal na forum jak to jest z tym limitem. Przekroczyl limit o kilkanascie giga tak jak ty kupil zdrapke i myslalemze bedzie ok. A na infolini powiedzieli mu ze musi dokupic tyle zdrapek aby pokryc przekroczony limit i jeszcze troche aby cos zostalo na sciaganie wiec...

No chyba ze cos sie zmienilo w tym kierunku. Dzwon, pytaj..

 

Jednym słowem nie opłaca się kupować dodatkowego limitu, tylko czekać aż przytną łącze i cierpieć do następnego okresu rozliczeniowego.

Edytowane przez Dziuby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lordminos

Twoje slowa maja taki sam wydziwek jak

To wina policji ze ich nie bylo i musialem na[ciach!]ac temu kolesiowi....

Sam mam neo ( marne 256 ) i jakos odrazu po przekroczeniu zakrecaja kurek. Wiec Twoj przypadek jest dla mnie niestety kolejnym dowodem ze maja tam niezly chaos....

Jak dokupuje limit ( jestem leniwy - niech dopisza do rachunku ) to dziala po ~20h...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozlaczyc to rozlaczylem, ale na chwile. W hostorii zakupow mam te +2gb.

Miałem tę samą sytuację. Dokupiłem, miałem w historii zakupów ale rozłączyłem się tylko na chwilę. I doooopa. Musiałem dzwonić i prosić o interwencję. Po wprowadzeniu kodu trzeba się rozłączyć na jakiś czas by system TP mógł się zaktualizować o dodatkowy limit. Rozłączyłeś się na zbyt krótki czas.

 

Teraz zostaje Ci telefon na infolinię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozatym to trochę dziwne... Limit jest aktualizaowany przy zakończeniu sesji (rozłączeniu się). A ponieważ neostrada sama rozłącza się co 24h, to zakładając że przy rozłączeniu miałeś 6,99GB i nie "aktywował" się jeszcze limit, to po połączeniu ponownym w ciągu 24h z pełną prędkością możesz ściągnąć jedynie

 

320/8 = 40kB/s

 

40kB * 60 s * 60 min * 24h = ~3,29GB

 

Coś musiało się u nich spieprzyć i tyle ;-). Dzwoń na infolinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na infolini powiedzieli mu ze musi dokupic tyle zdrapek aby pokryc przekroczony limit i jeszcze troche aby cos zostalo na sciaganie wiec...

wg mnie to jest całkowicie bez sensu... i tp pokazuje swoja klasę :D albo jej brak... Przecież przykręcenie kurków to już jest pewna kara dla użytkownika że przekroczył limit... No i biedak tydzień czasu męczy się na 4KB... aż postanawia zapłacić im aby doznać turboboosta... a tu lipa... bo musi zapłacić za to że ściągał w limicie :) - co jest absolutnym kretyństwem bo przecież limit był już formą kary...

 

Idąc dalej tym tropem.. jeśli ktoś naciągnął dodatkowe 7GB.. kupi 3 zdrapki po 2 GB co daje mu 6GB... tak naprawdę nic mu nie daje, bo transferu mu nie przyspieszą i tak... Więc wg mnie to ewidentna kradzież pieniędzy w biały dzień.. nieważne czy doładujesz czy nie, efekt będzie ten sam, pomijając brak pieniędzy w 1szym przypadku...

 

Więc albo ktoś tu kradnie, albo zaistniał burdel... :)

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...