Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8600 GTS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od wczoraj posiadam 8600GT sonic+ Zainstalowałem najnowsze sterowniki nvidii, komp wiesza mi się podczas testowania 3dmarkow, obraz staje w miejscu i pomaga tylko reset, do tego można zauważyć niewielkie artefakty podczas ładowania między testami. Wczoraj w 3dmarku 2006 który jakimś cudem się nie zwiesił, doszedłem do 2 ostatnich testów (4 pierwsze przeszły wzorowo) i moim oczom ukazały się takie cuda www.xxx.multimo.pl/000_1043.avi Dodam, że odpaliłem dla testu obliviona, na początku wystąpiły artefakty, po czym po włączeniu i wyłączeniu antyaliasingu jak ręką odjął, cs1.6 wydaje mi się że działa bez zarzutów, nie miałem jeszcze czasu dokładnie testowac w grach, ale same te 3dmarki mnie niepokoją. Mój sprzęt to A64 3000+ @ 2.5Gh, 2x512 DDR 420mhz PDP, DFI Lanparty nf4 Ultra-D oraz Tagan 430W U15. Temperatura w idlu wynosi u mnie około 45 stopni, mam dobrze chłodzoną obudowę, i raczej nic się nie przegrzewa w niej.. Oddawać kartę na gwarancję? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Wczoraj dostałem Accelero, &*#%&* w montażu ale efekt końcowy cieszy:

 

Dołączona grafika

 

No i ten potrójny system wyciszający:

 

- Wentyl na kołeczki

- GAW - Gumka AntiWibrejszyn

- Zasilanie 5V

 

:lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem Accelero, &*#%&* w montażu ale efekt końcowy cieszy:

 

Dołączona grafika

 

No i ten potrójny system wyciszający:

 

- Wentyl na kołeczki

- GAW - Gumka AntiWibrejszyn

- Zasilanie 5V

 

:lol: :lol: :lol:

i jak spadły troche temp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

W idle nie bardzo (nadal ok ~45 stopni) w stresie poszły w dół o jakieś 15 stopni więc IMO nie jest źle :)

 

BTW. Obrazków się nie cytuje :P

 

EDIT:

A przy okazji mam pytanko, da się jakoś ustawić osobne takty dla 2D i 3D? U mnie po zmianie taktowania 3D automatycznie na takie same zegary zmieniają się te w 2D.

Edytowane przez Łukasz Tkacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem Accelero, &*#%&* w montażu ale efekt końcowy cieszy:

 

Dołączona grafika

 

No i ten potrójny system wyciszający:

 

- Wentyl na kołeczki

- GAW - Gumka AntiWibrejszyn

- Zasilanie 5V

 

:lol: :lol: :lol:

 

Niezłe wykonanie! :) Kolega to widzę maniakalnie wszystko kręci (patrząc na siga z uznaniem) W kontakcie na ścianie też chyba jest ze 275 Volt :lol: :lol: :lol:

 

szacuneczek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

No to się wkurzyłem, zrobiłem moda ale karta nie chce iść wyżej... sticker wrócił na kartę - może się zjeb## i dostanę jakąś lepszą? :) Tylko szkoa było kasy na S2, trzeba wykombinować gdzie je wrzucić, może w rameczkę i na ścianę.... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie ile tak srednio krecicie wasze sonic + Ja narazie puscilem na 700c/2000m i zastanawiam sie czy smigac dalej. Narazie mam w 3d marku 2k5 12317 pkt. (sprzet z podpisu)

 

Ps. LukasAMD ile masz w 3d markach ?

Edytowane przez Snooze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie ile tak srednio krecicie wasze sonic + Ja narazie puscilem na 700c/2000m i zastanawiam sie czy smigac dalej. Narazie mam w 3d marku 2k5 12317 pkt. (sprzet z podpisu)

 

Ps. LukasAMD ile masz w 3d markach ?

krec dalej a 3Dmark06 mozesz dobic spokojnie do 7200pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie ile tak srednio krecicie wasze sonic + Ja narazie puscilem na 700c/2000m i zastanawiam sie czy smigac dalej. Narazie mam w 3d marku 2k5 12317 pkt. (sprzet z podpisu)

IMO 12317 troche mało w tym smarku,ja już chwile temu robiłem i na starszych sterach-ok.13700 w 05 i 6700 w 06,zrobie teraz zobaczymy ile sery dały :) .

 

PS.Takty: 750/1750/2050

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

mam pytanie ....

wylicytowałem taką oto karte ... w necie kosztuje powyzej 500-550 zł

 

widziałem testy w necie to te 512mb faktycznie cos daje nawet 10-15fps .... a nowe 256 palit gts kosztuje po 430 zł ...

 

 

wiec pytanie .... warto było ? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=283154855

 

 

tylko nie mówcie że nie :P dałem na tą karte wszystkie moje oszczędnosci przeznaczone na grafe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO 12317 troche mało w tym smarku,ja już chwile temu robiłem i na starszych sterach-ok.13700 w 05 i 6700 w 06,zrobie teraz zobaczymy ile sery dały :) .

 

PS.Takty: 750/1750/2050

 

A jaki masz sprzet ? Moze proc lepszy ? Mi sie wydawalo ze 12k to spoko ?? W 3d marku 2k6 mam 6280 pkt ...

Edytowane przez Snooze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu jestem posiadaczem 8600GT sonic+ tym razem z pamieciami 1800Mhz [1950pro jednak sucks]

ciesze sie lepszymi osiagami itp ale w idle karta piszczy!

nie da sie tego zniesc wieczorem, winamp cichy zaglusza piszczenie

czytalem ze to moga byc cewki itp ale to mialo byc przy OC a tu tak mam na ust. fabrycznych

co jeszcze...w stresie karta cicha, co tez jest dziwne

 

co myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

mam pytanie ....

wylicytowałem taką oto karte ... w necie kosztuje powyzej 500-550 zł

 

widziałem testy w necie to te 512mb faktycznie cos daje nawet 10-15fps .... a nowe 256 palit gts kosztuje po 430 zł ...

wiec pytanie .... warto było ? 2846491[/snapback]

A jaki masz sprzet ? Moze proc lepszy ? Mi sie wydawalo ze 12k to spoko ?? W 3d marku 2k6 mam 6280 pkt ...
Proc ten sam tyle,że ja go mam na 3ghz,ale to chyba aż tyle pkt. mi nie dało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Ps. LukasAMD ile masz w 3d markach ?

Nie ma czegoś takiego, są tylko smarki które czyszczą naiwnym portfele :lol: W smarku05 miałem ~10k ale nie pamiętam na jakich konkretnie taktach to było, reszta jak z siga.

 

No i co wie ktoś jak ustawić takty OSOBNO dla 2D i 3D??? Będę bardzo wdzięczny za tę informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam okazje kupić 8600GTS od gigabyte za niecałe 200zł. Karta jak nówka z francji ( dlatego brak GW ) pelen komplet. Dziwi mnie to że nie ma dodatkowego zasilania? o_O to że silent pipe to mi nie przeszkadza bo mam wc. Warto brać za takącene? gts wyżej latają niż GT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam okazje kupić 8600GTS od gigabyte za niecałe 200zł. Karta jak nówka z francji ( dlatego brak GW ) pelen komplet. Dziwi mnie to że nie ma dodatkowego zasilania? o_O to że silent pipe to mi nie przeszkadza bo mam wc. Warto brać za takącene? gts wyżej latają niż GT?

za taka kase warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@saski

 

Palitowski sonic+

 

@razer

 

GTS jest to samo co GT tylko fabrycznie podkręcony.. (tak mi się wydaje, albo tyle zauważyłem) więc nie zapowiada się żeby się kręcił jakoś bardziej.. może ma standardowo wyższe napięcia..

 

PS. byłem przekonany że GTS ma dodatkowe wejście na zasilanie a tu zonk :| jestem ciekaw jak lecą V-mody na Galaxy GE :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8600 gts ma wejscie na dodatkowe zasilanie ... zakupiłem oto ta karte a raczej wylicytowałem http://www.allegro.pl/item283154855_palit_...awie_nowa_.html

 

i na fotce widać wejście ... do tego wersje 512 są szybciejsze od 256 jak zobaczyłem w testach ... czasem nawet 10 fps więcej ... myśle że z karty będę zadowolony tym bardziej ze do teraz śmigam w nowości nawet w Crysisa na zintegrowanej grafie ati x1250 ;) wyjscie hdmi moze tez się przyda ... w domu będzie za niedługo TV HD wiec się podłaczy .. :P noi widziałem w necie że bez najmniejszego problemu ludzie kręca gtsy do 900Mhz a nawet ponad 1000Mhz ... poprostu gts ma wejscie na zasilanie i nie trzeba robic v-modów ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...