Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8600 GTS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niestety niemam dostępu do Palita Sonic :( ale do zwykłego Palit Nvidia

ale to zwykły GT nie wiadomego potencjału o/c :(

 

Ewentualnie jeszcze Galaxy ale nie GE tylko GT

 

W zmiane chłodzenia napewno nie będę sie bawił,ani w ołówki też nie (chyba nie :rolleyes: ) więc wybór chyba jest jasny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro "all your dreams will come true" to daruj sobie 8600.

Tak poważnie to tylko sonic.... i nie ma, że nie ma :D

Nie tylko sonic, nie tylko sonic ;] GT od galaxy tez jest jak najbardziej OK, szczegolnie ze ma lepsze pamieci. Napiecie GPU zawsze mozna podniesc olowkiem, co za problem?

 

nawet jeszcze nie wiadomo jakie to ma napiecie... :) Bede mial to sprawdze, wytrzymajcie ten tydzien z kawalkiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet jeszcze nie wiadomo jakie to ma napiecie... :) Bede mial to sprawdze, wytrzymajcie ten tydzien z kawalkiem :P

Ta karta to jedzie do Ciebie z Zakopanego na owieczce ? :) Edytowane przez Kinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta karta to jedzie do Ciebie z Zakopanego na owieczce ? :)

może poskąpił na priorytecie :blink:

miałem brać galaxy 8600ge, ale po opiniach innych i przeanalizowaniu testów widać, że się nie opłaca, jutro idę kupić galaxy 8600gt za 465zł .. a za te 100 zł różnicy dokupię ramu :)

Edytowane przez Zbih

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta karta to jedzie do Ciebie z Zakopanego na owieczce ? :)

haha a to ci dobre :D tak na serio to czekam na fundusze od kumpla ktory bierze moja 7600GS (wystawiam jego złom na allegro)

 

Mam nadzieje ze dostane dobra sztuke ;) btw ma ktos juz ta karte od galaxy? (gt)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku kart 8600 należy brać jak najtańszą, bo wydajność mają do [gluteus maximus] więc szkoda ładować w nie kasy, człowiek wybuli 100 więcej na takiego GE, a będzie miał 3 klatki więcej, więc radzę się zastanowić czy warto.

Wydaje mi się że, tych kart nie kupują Ci którzy śpią na kasie, tacy biorą 8800 i się nie bawią w druciarnie typu vmod :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos wymodziles z karta juz? ;>

Tyle wymodziłem , że mój Sonic ma napiecie na gpu tylko 1.33v 3d , 2d 1.24v czyli tyle ile refencyjne karty. Na pamięciach 2.09v.

 

Narazie pamięć spokojnie leci 900mhz , nie testowałem dokładnie. Rdzeń nie dobije do 700mhz - zwiecha(po jakimś czasie) , realne 680-690mhz. Ale jak na to napięcie to i tak ok.

 

Jeszcze jeden myk , wentyl karty kręci sie cały czas tak samo - 3d , 2d nie ma różnicy. Możliwe , że tylko te pality z zalmanem mają napiecie 1.4v na gpu.

 

Mój proc zajebiście ogranicza tą karte w 3dmarkach .

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle wymodziłem , że mój Sonic ma napiecie na gpu tylko 1.33v 3d , 2d 1.24v czyli tyle ile refencyjne karty. Na pamięciach 2.09v.

 

Narazie pamięć spokojnie leci 900mhz , nie testowałem dokładnie. Rdzeń nie dobije do 700mhz - zwiecha(po jakimś czasie) , realne 680-690mhz. Ale jak na to napięcie to i tak ok.

 

Jeszcze jeden myk , wentyl karty kręci sie cały czas tak samo - 3d , 2d nie ma różnicy. Możliwe , że tylko te pality z zalmanem mają napiecie 1.4v na gpu.

 

Mój proc zajebiście ogranicza tą karte w 3dmarkach .

W 3dmarki sie nie gra :P zapodaj jakies testy z gierek

 

P.S. Nie myslales nad tanim przejsciem chociaż na 939 z jakimś ładnym SD lub Venicem @2700?

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam napędu dvd tymczasowo , to gierek nie potestuje. Miedzy 754 a 939 zbyt mała różnica. Potestuje to podam końcowe oc bez vmoda. Ale karta nie grzeje zabardzo pomimo wolnych obrotów wentyla max 52 stopnie , w idle 39 stopni.

 

Edit

 

Stabilne zegary 690/900 , temp max po trzech przejściach marka to 53 stopnie.

 

LOST Planet - Snow 42 , Cave 20 - wszystko max , tylko cienie low 1024*768 AF*4.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam napędu dvd tymczasowo , to gierek nie potestuje. Miedzy 754 a 939 zbyt mała różnica. Potestuje to podam końcowe oc bez vmoda. Ale karta nie grzeje zabardzo pomimo wolnych obrotów wentyla max 52 stopnie , w idle 39 stopni.

Nie chodzi czy roznica mała czy duza, tyle ze zalatw se lepszego proca heh :P

 

No chyba ze ten 2800+ nie bedzie ograniczal nic w grach, dlatego czekamy na testy z niecierpliwoscia na slabszych procach :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość komuch

ma ktos leadteka 8600 gt -- takie referencyjne chlodenie tyle ze cale z miedzi

 

otoz krece i jestem w 3d temperatura kolo 70 stopni a ten nadal chodzi cicho jak w 2d

 

a potrafi chodzic jak szuszarka zanim sie wejdzie to windowsa

 

wie ktos jak sterowac tym wiatraczkiem bo napewno jest dostep ze sterow skoro windows go wycisza automatycznie

 

rivatunner nie dziala jezeli chodzi o regulacje

 

 

ta niechec to wejscia na wyzsze obroty ogranicza mi oc gpu o okolo 30-40 mhz :mur:

bo powyzej 66 stopni sa arty

 

co zrobic aby miec znowu suszarke jak przed wejsciem do windozy

 

w winfox tez nic nie ma

Edytowane przez komuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...