Skocz do zawartości
welyk

Oc Core 2 Duo Fsb 533@667

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos próbował krecić C2D w lapku?

jak wyglada krecenie modeli z fsb533, np. T5200 na fsb667?

zastanawiam sie nad zakupem takiego C2D na fsb 533 zeby go podciągnąć na 667, pytanie czy da sie to zrobic w łatwy sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko jeden Intel Core 2 Duo U7500 z zegarem 1,06GHz i 2MB Cache'u. Jest to wersja Ultra Low Voltage, przy czym na prawdę mało o tym w sieci. A tym bardziej jeszcze nie spotkałem laptopa z tym prockiem.

 

BTW Mało informacji tak, jak kiedyś o T2050.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zapytam przy okazji o coś innego,znacie jakiś program który na najnizszym mnozniku pozwoli mi obnizyc jeszcze napiecie? bo NHC nize jak 0,95V nie pozwala zejsc, a skoro moj procek na 0,975V chodzi na 1,83 to pewnie te 1000mhz daloby sie zrobic sporo nizej, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zapytam przy okazji o coś innego,znacie jakiś program który na najnizszym mnozniku pozwoli mi obnizyc jeszcze napiecie? bo NHC nize jak 0,95V nie pozwala zejsc, a skoro moj procek na 0,975V chodzi na 1,83 to pewnie te 1000mhz daloby sie zrobic sporo nizej, prawda?

sprobuj rmclock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, żeni nikt nie krecił C2D z fsb 533... moze ktoś robił to ze zwykłym Core Duo na fsb 533?

W temacie o HP NX7400 jest wrzucona fotka jaki pin na procku trzeba zaizolować (zamalować/uciąć czy co kto woli:) ) by poszedł proc na FSB667. TO było gdzieś 8-9 strona tamtego topicu, najlepiej użyj opcji szukaj w temacie.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...