Skocz do zawartości
Apollo311

Problem Z Uruchomieniem. Pomóżcie !

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Koleżanka dała mi notbooka (Toshiba satellite L30) abym Jej poinstalował różne programy i system. Podłączyłem zasilacz do notbooka i włączyłem przycisk zasilania (czas trzymania tego przycisku - robiłem różne próby od sekundy do kilku, kilkunastu). Komp się nie uruchamia. W momencie włączenia przycisku zasilania wskaźnik zasilania zapala się na zielono ale po chwili (ok sekundy) gaśnie no i jak już wcześniej pisałem komp nie wstaje. Jest to próba uruchomienia kompa pierwszy raz. Co muszę zrobić aby uruchomić komputer (nigdy jeszcze nie miałem do czynienia z notbookami) albo co może być przyczyną problemu.

Edytowane przez Apollo311

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem to samo z HP Pavilion dv5000(odradzam wszystyko tej dziadowskiej firmy),jak wyjalem pamiec i wlozylem spowtotem,lap zdechl przy probie wlaczenie migaly tylko diody zasilania.Pomoglo wyjecie bateri podtrzymujacej pamiec biosu,chociaz teraz mam 512 ramu zamiast 1Gb przestal widziec mi jedna kosc pamieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem to samo z HP Pavilion dv5000(odradzam wszystyko tej dziadowskiej firmy),jak wyjalem pamiec i wlozylem spowtotem,lap zdechl przy probie wlaczenie migaly tylko diody zasilania.Pomoglo wyjecie bateri podtrzymujacej pamiec biosu,chociaz teraz mam 512 ramu zamiast 1Gb przestal widziec mi jedna kosc pamieci.

Od kiedy to HP montuje w swoich laptopach baterie cokolwiek podtrzymującą? W laptopach to rzadkość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...