Skocz do zawartości
dszywala

Bh-4 Na Allegro ? !

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/item144709296_kingston_5..._2_2_5_bcm.html

 

była sobie taka aukcja gość pisze że pamięc lata na 260 2-2-2-5-1t i 2,6v !!!

Co najdziewniejsze człowiek pisze że kośc jest z 51 tygodnia 2005 roku . .

 

pamięc sprzedana, kupił ktoś z forum ??

Wałek czy faktycznie to BH-4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item144709296_kingston_5..._2_2_5_bcm.html

 

była sobie taka aukcja gość pisze że pamięc lata na 260 2-2-2-5-1t i 2,6v !!!

Co najdziewniejsze człowiek pisze że kośc jest z 51 tygodnia 2005 roku . .

 

pamięc sprzedana, kupił ktoś z forum ??

Wałek czy faktycznie to BH-4 ?

jak ona robi 260 na 2-2-2-5 przy 2.6 to ja chyba sie przewróce ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyt piękne, zeby było prawdziwe. Lukaj, że zdjęcie jest nie wyraźne a wg moich skromnych oczu jeśli jest prawdziwe - to to jest bh5.

Ah i jeszcze jedno - FAKE!.

 

Wystarczy się przyjrzeć drugiej fotce. Screen pochodzi z A64, a foto z radiatorem jest zrobione na płycie stricte HP/Intel. Zresztą - zaczepy podstawki...

Fake.

Edytowane przez DaRoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CL3?

CL3 51 tydzień 2005, KVR400X64C3A/512, wszystko wyklucza winbondy , ale jednak screen jest, gośc pisze że ta mamka tak lata, że sam jest w szoku...

edit: remarki były sprzedawane jako CL3, sam miałem dwie takie kości bodajże Buffalo PC3700 która chodziła pięknie...

 

jak ona robi 260 na 2-2-2-5 przy 2.6 to ja chyba sie przewróce ;]

Ja też :]

 

Z deka "coś" nie tak

zdeka ? Wszystko jest nie tak poza screenem :]

 

Zbyt piękne, zeby było prawdziwe. Lukaj, że zdjęcie jest nie wyraźne a wg moich skromnych oczu jeśli jest prawdziwe - to to jest bh5.

Ah i jeszcze jedno - FAKE!.

 

Wystarczy się przyjrzeć drugiej fotce. Screen pochodzi z A64, a foto z radiatorem jest zrobione na płycie stricte HP/Intel. Zresztą - zaczepy podstawki...

Fake.

Interesowałem się tą kością od samego początku trwania aukcji, ale sprawa mi śmierdziała więc nie kupiłem tylko pytałem.

Gośc pisze że testy robione na Napięciu maks 2,7V. Płyta główna to Sapphire PC-A9RD480.odnośnie zdjęcia:

Witam. Zdjęcie jest zapozyczone, nie podam oznaczenia z pamięci ponieważ są na niej radiatory. Zdjęcia nie mogę zrobić ponieważ nie posiadam aparatu cyfrowego. Pamięć testowana programem MEMTEST. zresztą pisze na aukcji że jego memka jest taka sama jak na foto tylko radiator w innym kolorze.

Gdyby nie było tylu niewiadomych memka była by moja tak odpuściłem sobie...

nie wiem tylko jakim cudem znalazły się kości BH w kingstonie C3A... Gdyby był to jakiś geil one, OCZ, mushkin, czy corsair, wytłumaczyłbym sobie że w fabryce zaplątały się BH-4 i wsadzili je jako UTT.

Gość na dodatek pisze że prawdopodobnie to TCCD ( :lol) a daje foto z kingstonem nie C3A, tylko C25 w których był winbondy.

Wszystko conajmniej dziwne.

 

Cóż gratuluję przyszłemu nabywcy jeżeli faktycznie to nie fake, ale moim zdaniem około 10% szans...

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aukcja jest zakończona wałek "Uszkodzenie pamięci" :?: , sam pytałem kolesia zaraz po wystawieniu aukcji i dziwowałem sie że to tak dobrze może chodzić............ pisze że tak robią bo są na TCCC

Edytowane przez surix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... 2-2-2-5 przy 2.6v? Chyba przy ustawieniu najwyższego z możliwych dzielników...

To 1)... 2)Mam dziwne przeczucie, że w ruch poszedł paint. Pamiętam sytuację z jakimś sempronem (bodajże 3000+ na 939), którego koleś rzekomo podkręcił do 3+ GHz na zwykłym WC. Okazało się, że paint został użyty i wszystko było jasne. I 3) aukcja niby zakończona, jednakże jak widać, sprzedawca wycofał towar z powodu "Uszkodzenia pamięci".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aukcja jest zakończona wałek "Uszkodzenie pamięci" :?: , sam pytałem kolesia zaraz po wystawieniu aukcji i dziwowałem sie że to tak dobrze może chodzić............ pisze że tak robią bo są na TCCC

heh sprzedał poza aukcją za 210zł.

hehee jeszcze lepiej TCCC :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też widziałem, pisał na gg jak z nim gadałem że ma jeszcze druga kośc którą wystawi.

Ale jak zobaczyłem że aukcja niemal idenatyczna n napisałem jeszcze maila czy tamta poprzednia kostka to była pomyłka.

oto odp:

Nie. Pamięć została sprzedana. Jeszcze będe miał kilka takich modułów, będe wystawiał je na aukcję.

 

 

Swoją drogą dlaczego na tamtym screenie z tymi 260 2-2-2-5-1t nie ma pokazanego napięcia . .?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem parametry chociaż ok. Sam jadę na Kingston Value DDR 400 CL3 na infineonach ce-5

i pracuję przy 250 2,5-3-3-6 2.7V więc te pamiątki tyle mogą wyciągać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...