Skocz do zawartości
macialek

Pomocy Athlon XP

Rekomendowane odpowiedzi

udalo sie dzila xp po wgraniu biosu 4.1

ale nowy problem

trzeba wl i wyl kompa pare razy zeby wlaczyl sie ekran pobawic sie zworkami i inne takie :wink: ale po jakis 10 startach kompa wkoncu pojawia sie cos zielona lampka i win sie laduje

i nie wykrywa nazwy xp1700 czy 2200 tylko noname 1900 i podkrencilem narazie na 1900 tak jest stabilny jak skala

ale co jest i czemu nie moge wlaczyc poprawnie 2 razy kompa

do biosu jak wchodze i wychodze to samo i znowu gdzies razy10 power up

 

juz wydalem na neta 50zl aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

w jeden dzien aaaaaaaaaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, z tym Duronem 0.13 to był moj blad. po prostu na czas zalatwienia reklamacji otrzymalem wlasnie durona i zostalem blednie poinformowany o jego technologii. Ale nie o to mi chodzilo w mojej probie pomocy. Wlasnie to ze po wymianie na druga plyte przez serwis Solteka dalej komputer "wariowal" przy starcie (wielokrotne proby wlaczenia) -drugi raz reklamowalem plyte. I wtedy wlasnie Soltek poinformowal o obsludze przez DRV2 tylko procesorow 0.18.Taka zreszta informacje znalazlem tez na stronie AMD. Athlony 0.13 obsluguja dopiero Solteki DRV5.Niestety zaktualizowana strona AMD nie podaje juz tej informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udalo sie  dzila xp po wgraniu biosu 4.1 

ale nowy problem 

trzeba wl i wyl kompa pare razy zeby wlaczyl sie ekran pobawic sie zworkami i inne takie  :wink: ale po jakis 10 startach kompa wkoncu pojawia sie cos zielona lampka i win sie laduje

i nie wykrywa nazwy xp1700 czy 2200 tylko noname 1900 i podkrencilem narazie na 1900 tak jest stabilny jak skala 

ale co jest i czemu nie moge wlaczyc poprawnie 2 razy kompa

do biosu jak wchodze i wychodze to samo i znowu gdzies razy10 power up

 

juz wydalem na neta 50zl aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

w jeden dzien aaaaaaaaaaa

ciesz sie bo na tej mobo 0,13 nie dziala normalnie (ty przynajmniej mozesz odpalic)

rozwiazanie: nie wylaczaj kompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzila mi XP 1700 po wgraniu biosu 4.1 nawet do 1900@ wykrywa mi procesor unknown cpu 1900

 

ale jest nowy problem

zeby wlaczyc kompa to 5-10 razy musze wl i wyl kompa

Co to moze byc ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...