Skocz do zawartości
Gość

"Najbardziej badziewna nagrywarka"

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie jest waszym zdaniem najbardziej badziewna nagrywarka????????????????????????????????????

Tylko nie mowcie ze LG :oops: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie? Moim zdaniem, to właśnie jest najgorsze z możliwych. Jak nie LG to pewnie jakieś samsungi czy inne sony...

zgadles :) do tego byl sobie kiedys taki badziew od Philips'a 4x4x16 (nazwy nie pamietam) dno totalne - wiecej plytek napsulo niz poprawnie nagralo :!:

 

a co do LG to syf - gorsze plytki nagrane na modelu 32x po 1/2 nie do odczytania, takie same badziewne plytki nagrane na moim HP 8x4x32 po prawie 2 latach daja sie odczytac bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a <span style="color:red;">[ciach!]</span>a mial ktos nagrywarke LG32x10x40???

bo ja mam i jest OK. jeszcze ani razu nie popsuła mi płytki.A ci co nie maja to NIECH SIE <span style="color:red;">[ciach!]</span>A NIE ODZYWAJĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!

nagrywarka jest SPOX. Ale za to cd-romy LG to totalny złom!!!!!!!:(

i moze dlatego wszyscy mysla ze napedy LG to totalny badziew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a <font color="#FF0000">[ciach!]</font> mial ktos nagrywarke LG32x10x40???...

nie przeklinaj tylko przeczytaj co ja np napisalem - w zyciu przerzucilem kilka nagrywarek i dla mnie LG to SHIT - dlaczego przeczytaj moja 1 odpowiedz :!:

PS mialo tam byc "...po 1/2 roku nie od odczytania..."

 

...

benek: mam tez hp 4x4x32 i jest nie do zdarcia.

ja jak pisalem mam 8x4x32 (HP 9100i) - juz ma 3 latka a kosi jak nowa, pamietam jak gostek przywozil ja dla mnie ze Szwecji - bo wtedy w Polsce byly tylko nagrywarki 4x4x32

 

szkoda ze HP'k ulegl glupim niemieckim sedzia :( - ze niby byl winny (dzieki temu ze jego nagrywarki kosily wszystkie jakie byly wtedy zabezpieczenia) piractwu muzycznemu/komputerowemu i od tamtego czasu zaczal robic jakis szmelc (jezeli chodzi o funkcjonalnosc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie. zescie sie do<span style="color:red;">[ciach!]</span>lili do LG. Ja mam 12x i jest zajebista. plytek nagralem multum, doslownie kopii wykonalem baaaaardzo duzo (nie musze tlumaczyc chyba do czego... :D ) i jeszcze zadnego zgloszenia ze cos nie dziala, dla mnie tez kupa i zero. wszystkie ok. A w calej karierze, pomimo tego ze nie ma tych zadnych Just Link i tych innych badziestw zepsulem moze z 5 plyt przy nagraniu. wiec kurde jak czegos nie uzywaliscie to nie mowcie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie. zescie sie do<span style="color:red;">[ciach!]</span>lili do LG. Ja mam 12x i jest zajebista. plytek nagralem multum, doslownie kopii wykonalem baaaaardzo duzo (nie musze tlumaczyc chyba do czego... :D ) i jeszcze zadnego zgloszenia ze cos nie dziala, dla mnie tez kupa i zero. wszystkie ok. A w calej karierze, pomimo tego ze nie ma tych zadnych Just Link i tych innych badziestw zepsulem moze z 5 plyt przy nagraniu. wiec kurde jak czegos nie uzywaliscie to nie mowcie!!

a taka mam w swoim komputerze i jest bardzo dobra. nigdy zadnego problemu nie mialem i super wypala plytki. szybszej nie potrzebuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie? Moim zdaniem, to właśnie jest najgorsze z możliwych. Jak nie LG to pewnie jakieś samsungi czy inne sony...

zgadles :) do tego byl sobie kiedys taki badziew od Philips'a 4x4x16 (nazwy nie pamietam) dno totalne - wiecej plytek napsulo niz poprawnie nagralo :!:

 

a co do LG to syf - gorsze plytki nagrane na modelu 32x po 1/2 nie do odczytania, takie same badziewne plytki nagrane na moim HP 8x4x32 po prawie 2 latach daja sie odczytac bez problemu

co do samsunga to sie zgodze - jest strasznie wybredny i na niektorych plytach wogole nic nie chce nagrac (nie mowie tu o tych najtanszych za 70gr ale o plytkach za 2 zl). co do lg to niestety sie nie zgodze - moze nie jest to szczyt technicznych mozliwosci , chodzi w pio-4 ale za to kosi zabezpieczenia bez problemow (moj 16x10x40x) i jeszcze nie mialem z nia zadnych problemow. co do trwalosci wypalonych plytek - skoro palisz takie same plyty na predkosci 32x w lg i na 8x w hp to sie nie dziw - im wolniej wypalona, tym lepiej. poza tym jak szajskie plytki to potrafia juz miec uszkodzone sektory przy tej predkosci. no chyba ze porownujesz plytki wypalone 8x na lg i 8x na hp (w co watpie bo ja nie pale 2x aby porownac to ze starym hitachi czy philipsem ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie wiem co wy pieprzycie na to LG jak by wam ktoś za to płacił. Jakoś widziałem tych nagrywarek troszkę w użyciu i jakoś nikt nie narzekał, pewno jak nagrywasz płytki na śmieciu za pare groszy to co się dziwisz że sie nie dają odczytać, deberuje mnie takie <span style="color:red;">[ciach!]</span>****e. Sam mam lg poczynając od 8x8x32x do 40x12x40x i nie narzekam, tyle płytek wypaliłem i jakoś wszystkie dają sie odczytać. Ktoś powie bo najwięcej jest zwrotów na gwarancje, ale skoro sięich najwięcej sprzedaje to nic dziwnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nawet na smieciach za 1zl nie ma zadnych problemow. wszytskie chodza do dzis. Spoko nagrywarki i sa poprostu najlepsze, a biorac pod uwage ich cene to juz nic z nimi nie moze konkurowac i dlatego kupuja je ludzie. Ja bardzo luibie LG i powiem szczerze ze jak mam zamiar wymienic na 48x i to bedzie z pewnoscia LG. Poprostu ta marke lubie, cenie jakosc, i cenie cene tez :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... co do lg to niestety sie nie zgodze - moze nie jest to szczyt technicznych mozliwosci...

moze trafilem na kiepski egz. :?: ale pisze jak jest z tymi plytkami (Esperanza i podrobki EMTEC = taki sam layout nadruku tyle ze bez nazwy producenta - kiedys pisalem juz o tych plytkach) i oczywiscie ze nie nagrywalem na tym LG z pred. 8x tylko 20 z kawalkiem (fucktyczna maxymalna predkosc a nie podana przez producenta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nagrywałem już chyba na nagrywarkach wszystkich producentów ;) i żadan nagrywarka nie jest badziewna. Jeśli są problemy to:

- omijanie zabezieczeń

- overburn

- obsługa płyt 90/99 min

itp.

Jeśli są problemy z odczytem jakiegoś nośnika to głównie zależy to od niego samego, sposobu w jaki był używany, przechowywany, czy jest porysowany, zabrudzony itd.

 

Jeśli miałbym się kierować subiektywnym spojrzeniem, to najgorsze dla mnie byłyby nagrywarki Yamaha, bo akurat ta mi się zepsuła i to w 13 miesiącu a było wtedy tylko 12 :( - chyba nikt niema wątpliwości, że Yamaha robiła (szkoda, że się wycofują z rynku nagrywarek) dobre nagrywarki. Więc niema co się kierować tym, że akurat mieliśmy pecha i odrazu ta firma jest beee. Zauważyłem, że w tej branży bardzo często przekreśla się jakiegoś producenta jeśli się nacieło na jakiś jego produkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja popieram kolegow wyzej.. odpier*olcie sie od LG......... nie mieliscie ich dlugo....... lub ich wogule ich nie mielscie..... to co uslyszeliscie na forum www.lamerskieforum.pl ;) to "rozpowszechniacie" po swiecie. Mam dvd od poltora roku i cdrw od troszke ponad rok. Wypalilem na tym pewnie wiecej plyt niz wszyscy z tego forum razem wzieci ;) :lol: i zepsulem na tym moze z 15 plyt.... i to dlatego ze prubowalem przegrywac plyty popekane, polamane czy porysowane po stronie tej warstwy na ktorej sie zapisuja dane.

 

A pozatym ten temat juz byl walkowany!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja popieram kolegow wyzej.. odpier*olcie sie od LG......... nie mieliscie ich dlugo....... lub ich wogule ich nie mielscie..... to co uslyszeliscie na forum www.lamerskieforum.pl ;) to "rozpowszechniacie" po swiecie. Mam dvd od poltora roku i cdrw od troszke ponad rok. Wypalilem na tym pewnie wiecej plyt niz wszyscy z tego forum razem wzieci ;) :lol: i zepsulem na tym moze z 15 plyt.... i to dlatego ze prubowalem przegrywac plyty popekane, polamane czy porysowane po stronie tej warstwy na ktorej sie zapisuja dane.

 

A pozatym ten temat juz byl walkowany!!

i tu sie w 101% zgadzam.

a co do nagrywarki to moja przezyła tak:

PLATINIUM za 1zl

EZSPERNAZZA za 1.zl

MUTIDISC za 70gr:)))))

I DZIALA A ZADEN CD NIE MA PROBLEMUFF Z Odczytywaneim!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest waszym zdaniem najbardziej badziewna nagrywarka????????????????????????????????????

Tylko nie mowcie ze LG  :oops: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moim skromnym zdaniem najgorszę są Philipsy... Tak się składa że te dzisiejsze z tego co wiem dość szybko padają ale to i tak nic w porównaniu z tym co działo się z ich pierwszymi modelami. Otóż Qmpel daaaaaaaaaawno temu kupił sobie ich nagrywarę (2x2x6) i tak sobie chodziła na kompie z P166 prawie pół roku... aż tu nagle całkowicie przestała zamykać sesje na płytach CD-R (na CD-RW zamykała). Była czyszczona miała zmieniany firmware ale to nic nie dało a po pewnym czasie nawet na tych płytach CD-RW które nagrywała dobrze zaczęła robić błędy zapisu.

Tak więc moim zdaniem PHILIPS TO GÓ*** :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz na pytanie :szajsung

 

 

 

 

 

 

 

 

p.s.enerricco zajebistego masz konfiga chyba ze 6000zyla wart ale cos malo w 3dmarku (only13,5k) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio poszedlem na gielde coby kupic CD - stary sie posypal :(

i ....kupilem CDRW SONY 24x10x40 za 150 zl (wprawdzie uzywka ale jeszcze ponad pol roku gw. sklepowej oczywiscie BOX)

I co do dzialania nie mam zastrzezen -dziala- nagrywa ok na plytkach za 0.70zl (a nagralem juz pare :) plytek)

dziala duuuuzo lepiej niz kolegi CYBERDRIVE (x16) ktorego mialem watpliwa przyjemnosc przetestowac

Wiec jesli chodzi o najgorsza spawarke moj typ to oczywiscie CYBERDRIVE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem sobie kiedys nagrywarke Aopena nie dosc ze nagrywala z pretkoscia 6x to jeszcze kazda plytka nieszczyla , tzn mowila ze nagrywanie przebieglo pomyslnie , ale nie dalo sie plytki odczytac ...

 

egh a mowia ze to dobra firma ....

 

Teraz sobie kupilem fajna nagrywarka i wszystko jest OK :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[OT] Ciekaw jestem, czemu miało służyć założenie tego dennego tematu... :?:

Właśnie, co to za temat!?

 

Może Enerricco założysz wkrótce temat "Ludzie o jakich imionach są głupi?"

 

Panowie nie doprowadźmy do sytuacji jaka jest na auto-moto na gazeta.pl

 

- tam ciągle jacyś debile odreagowują swoje stresy dot. samochodów przyp. się do skody fabii i forum stało się <span style="color:red;">[ciach!]</span>iarskie

 

Moderatorze prośba o kasowanie takich pierdół albo na oślą...

 

z szacunkiem

 

p3p3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...